Državna članska liga 2013 
   Maribor,Zreče,Solkan, 22.11.-15.12.2013
 
                                 		            T      MT     MD   MTB
  1. ŽŠK Maribor                                          38.5     15    0.0  818.0
  2. ŠD Radenska - Pomgrad                                30.5     12    0.0  664.3
  3. ŠK Branik Maribor                                      29     13    0.0  595.8
  4. ŠD KRKA Novo mesto                                   24.5     10    0.0  527.3
  5. ŠD Ptuj                                              24.5      7    0.0  550.5
  6. ŠK Triglav Krško                                       21      4    0.0  432.8
  7. ŠK Nova Gorica                                         20      6    0.0  422.5
  8. ŠD Vrhnika                                             20      5    0.0  411.3
  9. ŠD Rokada Lendava                                       8      0    0.0  186.8
 
  5. ŠD Ptuj                2570.0                              24.5      7    0.0  550.5
       (B 3    2)(W 2  2.5)(B 9  4.5)(B 7  4.5)(W 1    3)(B 8    2)(W10    0)(B 6  3.5)(W 4  2.5)
     1. Beliavsky, Alexand 2651 2622 + 3. 1 = 2. 1 = 9. 1 = 7. 2 - 1. 1                       2.5/5  -0.88
     2. Kryvoruchko, Yuriy 2701 2578                                           - 6. 2         0.0/1
     3. Borišek, Jure      2555 2512 = 3. 3 = 2. 2 + 9. 2 + 7. 3 = 1. 2 = 8. 1 + 6. 3 = 4. 2  5.5/8   0.54
     4. Cvitan, Ognjen     2558 2510                      + 7. 4 + 1. 3 - 8. 2        - 4. 5  2.0/4  -0.15
     5. Polajžer, Danilo   2300 2270 - 3. 5 - 2. 5 + 9. 3 - 7. 6 - 1. 4 + 8. 3 + 6. 4 = 4. 6  3.5/8  -0.93
     6. Podkrižnik, Gregor 2341 2283 = 3. 6 + 2. 6 = 9. 4 + 7. 7 = 1. 5 = 8. 4 + 6. 5 = 4. 8  5.5/8   0.76
     7. Roškar, Robert     2266 2175        - 2. 7 + 9. 5                                     1.0/2  -0.17
     8. Belšak, Žan        2124 2066 - 3. 7 = 2. 8 = 9. 6 + 7. 9 + 1. 6 - 8. 6 = 6. 8 + 4. 9  4.5/8   1.25
     9. Roškar, Zlatko        0 1940 - 3.12                                                   0.0/1  -0.17
    10. Ličina, Miloš         0 1886                                    - 8. 7 - 6. 9 - 4.12  0.0/3  -1.15
_____________________________________________________________
 
             Druga liga vzhod 2013 
  Brežice,Celje,Kidričevo,Maribor,Dravograd, 7.9.-30.11.2013
                                 			      T      MT     MD   MTB
  1. ŠK Žalec                                               39.5     18    0.0  999.3
  2. ŠK Brežice                                               31     13    0.0  816.8
  3. ŠD Radenska - Pomgrad 3                                28.5     10    0.0  700.5
  4. ŠK Gambit Maribor                                      28.5      9    0.0  731.5
  5. ŠK Zagorje ob Savi                                     26.5     10    3.5  682.8
  6. ŠD Ptuj 2                                              26.5     10    2.5  681.8
  7. ŠD Lendava                                               26      5    0.0  651.8
  8. ŠD Fram                                                  25      8    0.0  635.8
  9. Koroški ŠK Dravograd                                     25      6    0.0  637.8
 10. ŠD Slovenske Konjice                                   13.5      1    0.0  383.8
 
 6. ŠD Ptuj 2                2021.7                         26.5     10    2.5  681.8
       (B 8  1.5)(W 1  1.5)(B 9  3.5)(W 4    4)(B10  4.5)(B 3    2)(W 5  2.5)(B 7  3.5)(W 2  3.5)
     1. Vrabič, Anita      2074 2090 - 8. 1                             - 3. 1                       0.0/2  -1.27
     2. Napast, Viktor     2051 2061        - 1. 4 = 9. 1               = 3. 3 = 5. 2                1.5/4  -0.62
     3. Bohak, Janko       2038 2018 = 8. 2 = 1. 5 = 9. 2 = 4. 1 =10. 3 = 3. 4 = 5. 4 - 7. 1 - 2. 2  3.5/9  -0.56
     4. Majcenovič, Martin 1967 1955        - 1. 6 - 9. 3 = 4. 2 +10. 5 - 3. 5 = 5. 5 + 7. 2 - 2. 5  3.0/8  -1.06
     5. Žlender, Boris        0 1915                      + 4. 3                      = 7. 4 + 2. 6  2.5/3   1.14
     6. Šuta, Andraž       1921 1721 - 8. 4 = 1. 8 + 9. 5 + 4. 4 +10. 6        - 5. 8        + 2. 8  4.5/7   2.30
     7. Janžekovič, Klemen 1852 1849 - 8. 5                      +10. 7               - 7. 5         1.0/3  -0.51
     8. Murko, David       1824 1716 + 8. 6 - 1. 9 = 9. 6 + 4. 5 +10. 8 + 3. 6 + 5. 9 + 7. 6 + 2.10  7.5/9   4.25
     9. Zagoršek, David    1734 1653 - 8. 8 = 1.14 + 9. 8 - 4. 6 -10. 9 - 3. 7 - 5.10 + 7. 7 = 2.13  3.0/9  -0.14
_______________________________________________________________
 
    	    Tretja liga vzhod 2013
      Cerkvenjak,Ruše,Slovenj Gradec, 9.-30.11.2013
                                                          T      MT         MTB
  1. ŽŠK Maribor 3                                              41     16  264.5 1188.0
  2. ŠD Gornja Radgona                                          33     12  260.0  889.3
  3. ŠD Šentilj pri Velenju                                   32.5     13  255.0  872.8
  4. ŠD Messer Slovenija Ruše                                   32     14  269.0  924.0
  5. ŠD Fužinar ŠK Hapro                                      30.5     12  262.5  872.3
  6. ŠK Triglav Krško                                         29.5     12  256.0  761.8
  7. ŠD Destrnik                                                28     10  269.0  797.0
  8. ŠK Malečnik                                              27.5     10  243.5  665.5
  9. Koroški ŠK Dravograd                                     26.5      8  213.0  579.0
 10. ŠK Črna                                                    26      8  253.0  652.0
 11. ŠD Ponikva                                                 26      7  234.5  638.0
 12. ŠD Bistrica ob Dravi ŠS                                    26      5  221.0  563.3
 13. DŠR Splavar Brezno Podvel                                25.5     11  230.0  584.8
 14. ŠK Šoštanj                                               25.5      7  238.5  633.8
 15. Celjski ŠK                                                 25      7  229.5  608.8
 16. ŠD Ptuj 3                                                  25      7  217.5  577.3
 17. ŠK Branik Maribor                                        14.5      3  226.5  317.3
 18. ŠD Pragersko-Gaj                                           12      0  231.0  293.5

16. ŠD Ptuj 3                  1905.5                           25      7  217.5  577.3
       (W 7    2)(B 9    4)(W 3  2.5)(B 8  3.5)(W14  1.5)(B18  4.5)(W15    2)(B17    3)(W10    2)
     1. Prelog, Mirko         0 2000 - 7. 2 = 9. 2               -14. 1 -18. 1 -15. 1 =17. 1 -10. 1  1.0/7  -4.23
     2. Fijan, Milan          0 1834                                           -15. 3 -17. 2         0.0/2  -1.40
     3. Podkrižnik, Aleksa 1802 1720               - 3. 1 - 8. 1                                     0.0/2  -0.52
     4. Kužner, Ciril      1801 1632 - 7. 3 = 9. 3 - 3. 3 + 8. 2 -14. 3 +18. 2 =15. 4 -17. 4 -10. 2  3.0/9  -0.22
     5. Dominko, Darko     1749 1712               + 3. 4 + 8. 3                                     2.0/2   1.29
     6. Selišek, Leon      1560 1500 + 7. 4 = 9. 4 = 3. 5 + 8. 7 =14. 6 =18. 3 +15. 5 +17. 7 -10. 6  6.0/9   3.25
     7. Šuta, Tomaž        1487 1544 = 7. 5 + 9. 5 + 3. 6 - 8. 9 -14.10 +18. 4 -15. 7 +17. 8 =10. 8  5.0/9   1.09
     8. Kovačec, Klemen    1403 1520 - 7. 6 = 9. 6 - 3. 7 = 8.10 +14. 9 +18. 5               +10.10  4.0/7   0.57
     9. Zupanič, Matjaž    1414 1508 = 7. 7 + 9. 9                             =15. 8 =17. 9 =10.11  3.0/5   0.85
    10. Janžekovič, Alja   1557 1601                             -14.11 +18. 7                       1.0/2  -0.28
_______________________________________________________________
 

		1. mladinska liga 2013 
		 Nova Gorica, 7.-8.9.2013
                                  			T     MT
  1. ŠK Komenda Popotnik                                      21     17
  2. ŠK Trebnje BMP                                           19     13
  3. ŠD Ptuj                                                18.5     14
  4. ŠD Kočevje                                             18.5     12
  5. Celjski ŠK                                             16.5     12
  6. ŠK Komenda Pogi                                          16     12
  7. ŠK Impol Slov. Bistrica                                15.5     13
  8. ŠS T. Zupan Vzajemna                                     15      9
  9. ŠK Triglav Krško                                       14.5     11
 10. ŠD Vrhnika                                             14.5     10
 11. ŠD Hidria AET Tolmin                                   14.5      9
 12. ŠK Komenda Utrdba                                        14     12
 13. ŠD Šentjur                                               14      8
 14. ŠD Gorenjka Lesce                                      13.5      8
 15. ŠK Val Koper                                           13.5      7
 16. ŠK Nova Gorica 1                                         13      8
 17. ŠK Komenda Suma                                        12.5      8
 18. ŠK Kovinar DEM                                           12     10
 19. ŠK Nova Gorica 2                                       11.5      6
 20. ŠK Velenje Veplas                                        11      6
 21. ŠD Piran                                               10.5      8
 22. ŠK Branik Maribor                                        10      7
 23. ŠK Slovenec Poljčane 1                                   10      6
 24. ŠK Nova Gorica 3                                          8      6
 25. ŠD Rokada Lendava                                         7      2
 26. ŠK Slovenec Poljčane 2                                    7      0

3. ŠD Ptuj                  2037.7                          18.5     14
       (W21    3)(B 5    3)(W 4  2.5)(B 2    2)(B 1  0.5)(W 8    2)(B 6  2.5)(W13    2)(B 7    1)
     1. Janžekovič, Klemen 1852 1989 +21. 1 + 5. 1 = 4. 1 + 2. 1 - 1. 1        = 6. 1 -13. 1 - 7. 1  4.0/8   1.02
     2. Šuta, Andraž       1921 1992 +21. 5 + 5. 2 + 4. 3 + 2. 2 = 1. 2 + 8. 1 + 6. 2 +13. 2 - 7. 2  7.5/9   2.99
     3. Murko, David       1824 2026 +21. 6 + 5. 3 + 4. 5 - 2. 3        = 8. 2 + 6. 3 +13. 3 + 7. 3  6.5/8   1.06
     4. Zagoršek, David    1734 1874                             - 1. 3 = 8. 3                       0.5/2  -0.21
_______________________________________________________________
 
 Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2013
	   Murska Sobota, 23.2.-1.3.2013
 
	F14	25. mesto	Šuta Tomaž
        D14      5. mesto       Janžekovič Alja
        F16      9. mesto       Murko David
		14. mesto	Šuta Andraž
		17. mesto	Zagoršek David
		19. mesto	Kovačec Klemen
		20. mesto	Zupanič Matjaž
		22. mesto	Črešnik Matija
	D18	 4. mesto	Carli Lara
_______________________________________________________________
 
        Državna članska liga 2012 
   Murska Sobota,Otočec,Ljubljana 23.11.-9.12.2012
                                 MT       T
  1. ŽŠK Maribor                42.5     18
  2. ŠD Tehcenter Ptuj          32       11
  3. ŠD dr. Milan Vidmar LJ     30.5     13
  4. ŠD Radenska Pomgrad        30.5     12
  5. ŠD Vrhnika                 29.5      9
  6. ŠK Triglav Krško           26.5     11
  7. ŠK Branik Maribor          25.5      9
  8. ŠK Nova Gorica             20.5      4
  9. ŠD Rokada Lendava          18        3
 10. ŠD KRKA Novo mesto         14.5      0
2. ŠD Tehcenter Ptuj       2555.3                                32     11
       (W 3  2.5)(B 6  2.5)(W 9  5.5)(B 5    3)(W 7    5)(B 1    1)(W10    4)(W 4    4)(B 8  4.5)
     1. Beliavsky, Alexand 2630 2634                                           +10. 1 = 4. 1 = 8. 1  2.0/3  -0.02
     3. Ivaniševič, Ivan   2633 2644                      + 5. 1 + 7. 3                              2.0/2   0.56
     4. Pavasovič, Duško   2555 2552 = 3. 1 + 6. 3 + 9. 1 = 5. 2        = 1. 2 =10. 2 = 4. 2 = 8. 2  5.0/8  -0.40
     5. Borišek, Jure      2560 2512 = 3. 2 - 6. 4 + 9. 2 + 5. 3 + 7. 6 - 1. 3 +10. 3 + 4. 5 + 8. 6  6.5/9  -0.04
     9. Polajžer, Danilo   2295 2271 = 3. 3 + 6. 5 + 9. 5 - 5. 4 = 7. 7 - 1. 5 =10. 6 + 4. 6 = 8. 8  5.0/9  -0.14
    10. Podkrižnik, Gregor 2334 2275 = 3. 4 = 6. 6 + 9. 6 - 5. 6 = 7.10 = 1. 6 +10. 7 + 4. 8 + 8.10  6.0/9   0.52
    11. Roškar, Robert     2284 2188 = 3. 5 - 6. 7 + 9. 9 = 5. 7 + 7.11 - 1. 7 -10. 8 - 4.10 + 8.15  4.0/9  -0.77
    12. Roškar, Zlatko        0 1943 - 3. 6        = 9.10                                            0.5/2  -0.17
    13. Ličina, Miloš         0 1880                             + 7.12 - 1. 8                       1.0/2   0.37
    14. Orešek, Branko        0 1809        - 6. 9                                                   0.0/1  -0.23
_______________________________________________________________

Mladinsko svetovno prvenstvo, Maribor 2012

151   Kovačec Klemen 1391 SLO 0 0 0 ½ ½ 1 0 ½ ½ 1 0 4.0 167 U12 Open
144   Šuta Tomaž 1503 SLO 0 0 ½ 1 ½ 0 1 ½ 0 ½ 0 4.0 160 U12 Open
121   Šuta Andraž 1763 SLO 0 1 ½ 0 0 ½ 0 ½ 1 1 ½ 5.0 113 U14 Open
147   Murko David 1611 SLO 1 0 0 ½ ½ ½ 1 0 1 0 0 4.5 119 U14 Open
94   Janžekovic Alja 1544 SLO 0 0 1 0 ½ 0 0 ½ 1 1 0 4.0 106 U14 Girls
117   Zagoršek David 1611 SLO 0 ½ 0 0 1 ½ 0 0 0 1 0 3.0 119 U16 Open
97   Janžekovic Klemen 1905 SLO 0 0 1 0 0 1 0 1 0 ½ ½ 4.0 100 U18 Open
70   Carli Lara 1646 SLO 0 0 0 ½ 1 0 0 ½ ½ 1 0 3.5 75 U18 Girls
_______________________________________________________________
 
    		      Tretja liga vzhod 2012
      Laško,Slovenj Gradec,Cerkvenjak,Moravske toplice, 29.9.-24.11.2012
                              			 	T     MT           MTB
  1. ŠD Radenska Pomgrad 3                                  40.5     18  252.0 1141.0
  2. ŽŠK Maribor 3                                            35     14  260.0  961.5
  3. ŠD Destrnik                                              32     14  259.0  879.0
  4. ŠK Fužinar Hapro                                       31.5     13  256.0  851.5
  5. ŠK Šmarje II                                           27.5     10  224.0  636.0
  6. ŠK Šmarje I                                              27      9  244.0  682.3
  7. ŠD ŠS Bistrica ob Dravi                                26.5      8  255.0  705.8
  8. ŠD Tehcenter Ptuj                                        26      7  226.0  608.5
  9. ŠD Gornja Radgona                                      25.5      8  252.5  658.0
 10. ŠD Ponikva                                               25      7  253.0  661.0
 11. DŠR Splavar                                              25      7  242.5  639.3
 12. ŠK Šoštanj                                             24.5      7  241.5  630.3
 13. ŠK Malečnik                                            24.5      6  251.0  662.3
 14. KOŠK Dravograd                                         22.5      6  225.0  545.8
 15. ŠD Muta                                                  21      6  222.5  512.3
 16. ŠD Pragersko Gaj                                         18      4  224.0  436.8
 
8. ŠD Tehcenter Ptuj        1863.3                                26      7  226.0  608.5
       (W 6  2.5)(B13    3)(W 4  1.5)(W16    5)(B10    3)(W12    3)(B 3  0.5)(B15    2)(W14  5.5)
     1. Butolen, Anton        0 2000                                           - 3. 4 =15. 1 +14. 1  1.5/3   0.05
     2. Iljaž, Igor           0 1934 - 6. 1 =13. 1 - 4. 1 -16. 1 +10. 1 =12. 3 - 3. 3 -15. 2 +14. 2  3.0/9  -2.13
     3. Kopše, Jožef          0 1850               + 4. 2 +16. 2               = 3. 5 =15. 4 +14. 3  4.0/5   0.97
     4. Fijan, Milan          0 1850 - 6. 2 =13. 4                                                   0.5/2  -0.65
     5. Sedlašek, Branko      0 1819 + 6. 5 =13. 6 - 4. 3 +16. 3 +10. 2 =12. 5               =14. 4  4.5/7   0.19
     6. Podkrižnik, Aleksa 1787 1727 - 6. 6 =13. 7 = 4. 4 +16. 4 =10. 6 =12. 6                       3.0/6  -0.46
     7. Dominko, Darko     1769 1752                             -10. 8 =12. 7 - 3. 6 -15. 5 +14. 5  1.5/5  -1.59
     8. Kužner, Ciril      1817 1611 + 6. 7 =13. 8 - 4. 5 +16. 5 =10.10 =12.10 - 3. 7 +15. 9 +14. 7  5.5/9   0.83
     9. Selišek, Leon      1581 1536 = 6. 8 =13.10 - 4. 6 +16. 7 -10.11 =12.11 - 3. 8 -15.11         2.5/8  -1.69
_______________________________________________________________
 

             Druga liga vzhod 2012
  Brežice,Celje,Kidričevo,Maribor,Dravograd, 8.9.-24.11.2012

                                 		     T      MT   REZ    MTB
  1. Celjski ŠK                                            45     17    0.0 1131.3
  2. ŠD Tehcenter Ptuj 2                                   35     14    0.0  838.0
  3. ŠK Brežice                                          31.5     14    0.0  747.8
  4. ŠK Zagorje ob Savi                                    30     13    0.0  684.5
  5. ŠK Gambit Maribor                                   28.5      8    0.0  668.5
  6. ŠD Lendava                                          27.5     10    0.0  622.3
  7. ŠD Fram                                             27.5      8    0.0  607.0
  8. ŠD Slovenske Konjice                                  16      2    0.0  398.3
  9. KOŠK Dravograd                                      14.5      2    3.5  387.0
 10. ŠD Messer Ruše                                      14.5      2    2.5  352.0
 
2. ŠD Tehcenter Ptuj 2   2016.7                            35     14    0.0  838.0
       (W10  5.5)(B 8    4)(W 5  4.5)(B 1    1)(W 9    4)(B 4    2)(W 6    5)(W 7  4.5)(B 3  4.5)
     1. Belšak, Žan        2106 2024 +10. 2 + 8. 3 + 5. 1 - 1. 1 + 9. 2        = 6. 1        + 3. 1  5.5/7   2.80
     2. Vrabič, Anita      2123 2065               = 5. 2 = 1. 2               + 6. 2 + 7. 1 = 3. 2  3.5/5   1.31
     3. Napast, Viktor     2074 2044 =10. 4 + 8. 4                             + 6. 3 + 7. 2 + 3. 3  4.5/5   1.11
     4. Bohak, Janko       2070 2013 +10. 5 + 8. 5 + 5. 3 - 1. 3 = 9. 3 - 4. 1 = 6. 4 + 7. 4         5.0/8   0.35
     5. Milinkovič, Nebojš 2012 2005 +10. 8 - 8. 7 + 5. 4 = 1. 6                                     2.5/4   1.00
     6. Majcenovič, Martin 1976 1949               + 5. 6 - 1. 7 = 9. 6 - 4. 2 + 6. 6 = 7. 5 + 3. 5  4.0/7   0.40
     7. Nikolič, Stanko    1926 1827 +10.10 - 8. 9 - 5. 9 - 1. 8                                     1.0/4  -1.18
     8. Žlender, Boris        0 1925                             - 9. 7                              0.0/1  -0.66
     9. Janžekovič, Klemen 1884 1869                             + 9. 8        + 6. 8 - 7. 6         2.0/3   0.39
    10. Carli, Lara        1615 1678 +10.12 + 8.10               + 9.10 - 4. 3               - 3. 6  3.0/5   0.21
    11. Šuta, Andraž       1724 1651                                    + 4. 5        + 7. 7 + 3. 7  3.0/3   2.17
    12. Murko, David       1569 1721                                    - 4.12                       0.0/1  -0.52
    13. Zagoršek, David    1594 1573                                    + 4.13                       1.0/1   0.53
_______________________________________________________________
 
	Kadetsko prvenstvo Evropske unije
        	   Mureck, 1.08.-9.08.2012
 
Rezultati slovenskih predstavnikov:
- do 14 let:
Rg. Priimek, Ime        Elo  1  2  3  4  5  6  7  8  9 Točk  Rp    rtg+/-
10  Ramadani Sarah     1722  0  1  0  1  1  0  1  1  =  5.5  1935  36.00 
18  Šuta Andraž        1713  0  1  1  0  =  1  1  0  0  4.5  1803  11.25 
30  Murko David        1556  0  1  1  0  0  1  0  =  0  3.5  1665  15.75 
29  Janžekovič Alja    1530  1  0  0  =  0  0  1  =  1  4.0  1616  20.10 

- do 12 let:
10  Nikič Sašo         1691  1  =  0  =  1  =  =  1  =  5.5  1712   3.75  
22  Žunič Gregor       1568  0  =  0  1  1  0  0  1  1  4.5  1533   5.70  
29  Šuta Tomaž         1541  0  1  0  =  0  1  0  1  0  3.5  1449 -24.30
30  Kovačec Klemen     1404  0  0  1  0  1  0  =  0  1  3.5  1417 -15.90
_______________________________________________________________
 
            Državno prvenstvo za članice 2012
                           Ljubljana, 30.6.-8.7.2012
 
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO LRat Klub                        T   Koya   Mesto
  1. Srebrnič,Ana             WGM SLO 2183 2176 ŠK Nova Gorica             7.5   2.5     1
  2. Kapš,Darja               WGM SLO 2224 2152 ŠD KRKA Novo mesto         5.5   1.5     2
  3. Vrabič,Anita             WIM SLO 2123 2065 ŠD Tehcenter Ptuj          5.5   1.0     3
  4. Unuk,Laura               WMK SLO 1946 1930 ŠK Komenda                 5.0   1.0     4
  5. Orehek,Špela             WMK SLO 2038 1941 ŠD Domžale                 4.5   2.0     5
  6. Kolarič,Špela            WFM SLO 2095 2089 ŠD Kočevje                 4.5   0.5     6
  7. Grošelj,Petra            WFM SLO 2128 2050 ŠD Domžale                 4.0   1.5     7
  8. Bučar,Nataša             WMK SLO 2026 1981 ŠK Triglav Krško           4.0   0.5     8
  9. Leonardi,Caterina        WM  SLO 1878 1902 ŠK Komenda                 3.5   1.5     9
 10. Skuhala,Barbara          WII SLO 1773 1863 ŠD Radenska Pomgrad        1.0   0.5    10
_______________________________________________________________
 
          Absolutno mladinsko DP - fantje do 20 let
                               Kamnik, 23.-27.6.2012
 
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO LRat Klub                        T  MBuch   Mesto
  1. Tomazini,Aljoša          FM  SLO 2341 2189 ŠK Impol Slovenska Bistri  5.5  24.0     1
  2. Janželj,Tim              MK  SLO 2160 2094 ŠK Ig                      5.5  23.5     2
  3. Markoja,Boris            MK  SLO 2056 1941 ŠD Radenska Pomgrad        5.5  22.5     3
  4. Titan,Matej              MK  SLO 2067 2012 ŠD Radenska Pomgrad        5.5  22.0     4
  5. Drnovšek,Gal             MK  SLO 2133 2061 ŠS Tomo Zupan Kranj        5.0  24.0     5
  6. Brcar,Aleš               MK  SLO 1981 1939 ŠK Trebnje BMP             5.0  23.5     6
  7. Rozman,Mitja             MK  SLO 2033 1941 ŠS Tomo Zupan Kranj        5.0  21.5     7
  8. Rožič,Samo               MK  SLO 2094 2026 ŠK Ig                      5.0  20.5     8
  9. Hiti,Domen               I   SLO 2044 1977 ŠK Ig                      5.0  19.5     9
 10. Markoja,Sebastijan       MK  SLO 2024 1976 ŠK Komenda                 4.5  21.5   10-11
 11. Urbanč,Peter             MK  SLO 1906 1862 ŠD KRKA Novo mesto         4.5  21.5   10-11
 12. Bratkovič,Jakob          I   SLO 1916 1855 ŽŠK Maribor                4.5  20.5    12
 13. Mejak,Severin            I   SLO 2047 1994 ŠD KRKA Novo mesto         4.5  20.0   13-14
 14. Skuhala,Luka             II  SLO 1823 1765 ŠD Radenska Pomgrad        4.5  20.0   13-14
 15. Skuhala,Jernej           II  SLO 1919 1885 ŠD Radenska Pomgrad        4.5  19.0    15
 16. Grosar,Gari              I   SLO 1858 1794 ŠK Nova Gorica             4.5  18.0    16
 17. Bratkovič,Sham           I   SLO 1886 1862 ŽŠK Maribor                4.0  22.5   17-18
 18. Opara,Jan                I   SLO 1761 1785 ŠK Trebnje BMP             4.0  22.5   17-18
 19. Djuričič,Domen           I   SLO 1861 1832 ŠD Kočevje                 4.0  22.0    19
 20. Cmor,Nino                II  SLO 1865 1892 ŠD Radenska Pomgrad        4.0  21.5    20
 21. Lučovnik,Tilen           II  SLO 1837 1783 ŠK Komenda                 4.0  21.0    21
 22. Amon,Nejc                II  SLO 1722 1734 ŠD Šentjur                 4.0  21.0    22
 23. Markočič,Tine            II  SLO 1694 1604 ŠK Nova Gorica             4.0  19.5    23
 24. Nikič,Sašo               II  SLO 1543 1631 ŽŠK Maribor                4.0  18.5    24
 25. Šuta,Andraž              III SLO 1742 1630 ŠD Tehcenter Ptuj          4.0  18.0    25
 26. Žnidarič,Anže            I   SLO 1793 1809 ŠS Tomo Zupan Kranj        4.0  17.0    26
 27. Brcar,Matej              III SLO 1616 1632 ŠK Trebnje BMP             4.0  17.0    27
 28. Jarc,Jakob               II  SLO 1675 1551 ŠK Nova Gorica             4.0  16.5    28
 29. Marič Vild,Fabijan           SLO      1505 ŠD Radenska Pomgrad        4.0  16.5    29
 30. Petauer,Janez            IV  SLO 1643 1606 ŠK Šmarje pri Jelšah       4.0  15.5    30
 31. Globevnik,Gregor         III SLO 1642 1540 ŠS Tomo Zupan Kranj        4.0  13.5    31
 32. Opalič,David             III SLO 1725 1698 ŠK Šmarje pri Jelšah       3.5  19.5    32
 33. Brinovec,David           II  SLO 1806 1770 ŠK Žalec                   3.5  19.0    33
 34. Čretnik,Urban            II  SLO 1779 1762 ŽŠK Maribor                3.5  19.0    34
 35. Čop,Jaka                 II  SLO 1631 1605 ŠK Ig                      3.5  18.0   35-37
 36. Markošek,Maj             III SLO 1624 1614 ŠK Komenda                 3.5  18.0   35-37
 37. Zagoršek,David           III SLO 1587 1583 ŠD Tehcenter Ptuj          3.5  18.0   35-37
 38. Feltrin,Kris             II  SLO 1677 1656 ŠK Nova Gorica             3.5  18.0    38
 39. Drobnič,Milan            III SLO 1645 1586 ŠK Loška dolina            3.5  17.0    39
 40. Lapoši,Andrej            III SLO 1808 1753 ŠD Radenska Pomgrad        3.5  16.5    40
 41. Kodrič,Tilen                 SLO      1500 ŽŠK Maribor                3.5  15.5    41
 42. Straže,Matija                SLO      1502 ŠD Domžale                 3.5  13.0    42
 43. Prevolšek,Miha               SLO      1572 ŠD Messer Slovenija Ruše   3.0  18.5    43
 44. Žunič,Gregor             IV  SLO 1580 1581 ŠK Komenda                 3.0  18.0    44
 45. Meglič,Jaka              IV  SLO 1606 1557 ŠD Radenska Pomgrad        3.0  17.5    45
 46. Jelen,Miha               IV  SLO 1536 1580 ŠK Ig                      3.0  16.5    46
 47. Pridigar,Lovro           IV  SLO 1492 1590 ŠK Postojna                3.0  16.5    47
 48. Kržan,Peter              IV  SLO      1617 ŠK Triglav Krško           3.0  15.5    48
 49. Gril,Uroš                IV  SLO 1477 1500 Šahovsko društvo Domžale   3.0  13.5    49
 50. Šubelj,Jan                   SLO      1500 ŠK Komenda                 2.5  17.0    50
 51. Stevanič,David           III SLO      1623 ŠD Kočevje                 2.5  16.0    51
 52. Zupančič,Klemen          IV  SLO 1585 1538 ŠK Triglav Krško           2.5  16.0    52
 53. Brilej,Jaka                  SLO      1525 Celjski ŠK                 2.5  16.0    53
 54. Kmetič,Anej                  SLO      1500 ŠS ŠD Loka pri Mengšu      2.5  15.5    54
 55. Ahtik,Staš               IV  SLO      1500 ŠK Komenda                 2.5  15.5    55
 56. Magerl,Žan               IV  SLO      1500 ŠS TD Dol pri Ljubljani    2.5  15.0    56
 57. Murko,David              III SLO 1516 1639 ŠD Tehcenter Ptuj          2.5  14.0    57
 58. Širaj,Anej                   SLO      1500 ŠK Postojna                2.5  13.5    58
 59. Unuk,Jan                 IV  SLO 1544 1526 ŠK Komenda                 2.0  17.0    59
 60. Globevnik,Miha           III SLO 1496 1543 ŠS Tomo Zupan Kranj        2.0  16.5    60
 61. Kmetič,Val               IV  SLO      1504 ŠS ŠD Loka pri Mengšu      2.0  16.5    61
 62. Košak,Klemen             IV  SLO      1500 Šahovsko društvo Domžale   2.0  14.5    62
 63. Ocepek,Jan                   SLO      1500 ŠS ŠD Loka pri Mengšu      2.0  11.5    63
 64. Meglič,Enej                  SLO      1500 ŠD Radenska Pomgrad        2.0  10.0    64
 65. Straže,Jurij                 SLO      1500 ŠD Domžale                 1.5  10.5    65
 66. Centa,Vid                    SLO      1500 ŠD Domžale                 1.0  14.0    66
 67. Centa,Jakob                  SLO      1500 ŠD Domžale                 1.0  13.0    67
 68. Štruklec,Jakob Vid           SLO      1500 ŠS ŠD Loka pri Mengšu      1.0  12.0    68
_______________________________________________________________
 
 Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2012
	   Debeli rtič, 18.-24.2.2012
 
	F12	17. mesto	Kovačec Klemen
                22. mesto       Šuta Tomaž
	F14	10. mesto	Šuta Andraž
		23. mesto	Zemljarič Marko
		24. mesto	Murko David
        D14      8. mesto       Janžekovič Alja
        F16      9. mesto       Zagoršek David
	D16	13. mesto	Janžekovič Nives
	F18	 8. mesto	Janžekovič Klemen
	D18	 1. mesto	Carli Lara
_______________________________________________________________
 
       Tretja liga vzhod 2011
  Slovenj Gradec, Voličina, Laško, 22.10.-26.11.2011
                                    MT  T  MTB
  1. Celjski ŠK                     14  21.5 102.5
  2. ŠD Messer Ruše 1               11  19.5 109.5
  3. ŠD Destrnik 1                   9    17 110.5
  4. ŽŠK Maribor 3                   7    17 102.5
  5. ŠK Črna                         7  16.5 104.5
  6. ŠD Radenska Pomgrad 3          10    16 111.5
  7. ŠD Fužinar ŠK Hapro             8    16 113.0
  8. ŠK Šmarje pri Jelšah 1         10  15.5  97.5
  9. ŠD Fram 2                       8  15.5 100.0
 10. ŠD Tehcenter Ptuj 2             9    15  99.5
 11. ŠD Bistrica ob Dravi            9    15  95.0
 12. ŠK Griže                        8    15  91.0
 13. ŠK Malečnik                     8  14.5 113.5
 14. ŠD Muta                         6  14.5  89.5
 15. ŠD Tehcenter Ptuj 1             8    14 106.5
 16. ŠD Ponikva                      8    14 101.0
 17. ŠD Pragersko-Gaj                7  13.5  90.0
 18. ŠD Messer Ruše 2                5  13.5 100.0
 19. DŠR Splavar Brezno Podvel       7    13 104.0
 20. ŠK Šoštanj                      6    13  94.5
 21. ŠD Destrnik 2                   5  12.5 106.0
 22. ŠD Gornja Radgona               6    12  96.5
 23. ŠD Tehcenter Ptuj 3             6    12  79.5
 24. ŽŠK Maribor 4                   6  11.5  89.0
 25. ŠD Polskava                     5  11.5  94.5
 26. ŠK Velenje 2  Veplas            4    11 101.5
 27. KOŠK Dravograd                  4    11  92.5
 28. ŠK Branik Maribor               4  10.5  91.0
 29. ŠK Šmarje pri Jelšah 2          5   8.5  83.5
 30. ŠK Slovenj Gradec                 ODSTOPIL
 
10. ŠD Tehcenter Ptuj 2        1543.0                             9    15  99.5
       (W16  2.5)(B19  2.5)(W 9    1)(B11    3)(W22    2)(W 8    2)(B13    2)
     1. Šuta, Andraž       1724 1527               + 9. 3 +11. 1 -22. 2 - 8. 1 +13. 1  3.0/5   2.39
     2. Zagoršek, David       0 1514 =16. 1 -19. 1 - 9. 4 +11. 2 -22. 3 + 8. 5 =13. 2  3.0/7   1.72
     3. Janžekovič, Alja      0 1613 -16. 2 +19. 2 - 9. 5        +22.12 - 8. 6 -13. 7  2.0/6  -0.58
     4. Zemljarič, Marko      0 1518 +16. 3 =19. 3        -11. 3                       1.5/3   0.79
     5. Murko, David          0 1500 +16. 8 +19. 5 - 9. 6 +11. 4 +22.13 + 8.14 =13. 9  5.5/7   2.98
 
15. ŠD Tehcenter Ptuj 1        1850.5                             8    14 106.5
       (W24  2.5)(B 5  2.5)(W 2    0)(B14  3.5)(W19    3)(B 6    1)(B 8  1.5)
     1. Iljaž, Igor           0 1928 =24. 1        - 2. 1 +14. 1               + 8.10  2.5/4  -0.06
     2. Kužner, Ciril      1890 1624        + 5. 1        =14. 3 -19. 1        = 8.14  2.0/4   0.71
     3. Sedlašek, Branko      0 1850               - 2. 3        +19. 3 = 6. 1 - 8.11  1.5/4  -1.08
     4. Podkrižnik, Aleksa 1800 1746 +24. 3 + 5. 2 - 2. 4 +14. 5 +19. 5 - 6. 2 - 8.13  4.0/7   0.36
     5. Dominko, Darko        0 1771 +24. 4 - 5. 4 - 2. 5        +19. 6 - 6. 3         2.0/5  -0.83
     6. Selišek, Leon         0 1525 -24. 5 = 5. 6        +14. 6        = 6. 4         2.0/4   0.92
 
23. ŠD Tehcenter Ptuj 3        1535.3                             6    12  79.5
       (W26    0)(W29  1.5)(B30  2.5)(B17  1.5)(B28    3)(W25  2.5)(B21    1)
     1. Carli, Lara        1599 1641 -26. 2 -29. 3 w30. 1 =17. 1 +28. 2 +25. 9         2.5/5   0.87
     2. Šuta, Tomaž           0 1500 -26. 3 =29. 4 r30. 2 -17. 3 +28. 8 -25.10 =21. 2  2.0/6  -0.11
     3. Kovačec, Klemen       0 1500 -26. 5 +29. 5 r30. 3        +28. 9 +25.11 =21. 3  3.5/5   1.71
     4. Kovačec, Martin       0 1519               r30. 4 -17. 5               -21. 4  0.0/2  -0.78
     5. Janžekovič, Nives  1589 1500 -26.14 -29. 7        +17. 7 -28.14 =25.13 -21. 5  1.5/6  -1.07
_______________________________________________________________
 

      Druga liga vzhod 2011
  Zagorje,Dravograd,Maribor, 28.5.-9.11.2011

 			 MT    T   MTB
  1. ŽŠK Maribor 2             14  35.5 204.5
  2. ŠD Tehcenter Ptuj 2       14    31 209.0
  3. ŠD Fram                   12  29.5 210.5
  4. ŠK Zagorje                 7    23 217.0
  5. ŠD Slovenske Konjice       7  22.5 217.5
  6. ŠK Gambit Maribor          8    22 218.0
  7. KOŠK Dravograd             4  20.5 219.5
  8. ŠK Brežice                 4    16 224.0
  9. ŠD Lendava                 2    16 224.0
 
2. ŠD Tehcenter Ptuj 2   1997.0  14    31 209.0
     (B 3  3.5)(W 4  4.5)(B 8    6)(B10    0)(W 5  3.5)(B 7    4)(W 6    2)(B 9    4)(W 1  3.5)
   1. Vrabič, Anita      2118 2064 = 3. 1 = 4. 1        l10. 1 + 5. 2 = 7. 2 - 6. 1 + 9. 1 - 1. 2  3.5/7   0.05
   2. Belšak, Žan        2109 2028 = 3. 3 = 4. 2 + 8. 8 l10. 2 + 5. 4 + 7. 3               = 1. 4  4.5/6   1.05
   3. Napast, Viktor     2068 2041               + 8.11 l10. 3 + 5. 5 = 7. 4 = 6. 2 - 9. 2 + 1. 5  4.0/6   0.22
   4. Bohak, Janko       2106 2014 + 3. 4 + 4. 4 + 8.13 l10. 4 - 5. 7 + 7. 5 = 6. 3 = 9. 3         5.0/7   0.77
   5. Majcenovič, Martin 2019 1944 = 3. 5 + 4. 6 + 8.16 l10. 5               - 6. 4 = 9. 4 = 1. 7  3.5/6   0.36
   6. Janžekovič, Klemen 1901 1891 - 3. 7 = 4. 7 + 8.17 l10. 6               - 6. 5 + 9. 6 + 1. 8  3.5/6   0.03
   7. Nikolič, Stanko    1974 1844 + 3. 9 + 4.10 + 8.18        - 5.10 - 7. 7 + 6. 6 + 9.12 = 1.10  5.5/8   0.67
   8. Orešek, Branko        0 1807                             = 5.11 + 7. 8                       1.5/2   0.16
_______________________________________________________________
 

     1. mladinska liga 2011

        Murska Sobota, 08.-09.10.2011

 		      Rating   MT    T   MTB
  1. ŠS Tomo Zupan Kranj    2061.7   13  20.5 142.5
  2. ŠK Slovenj Gradec      2031.7   16    20 138.5
  3. ŠK Impol Sl.Bistrica   2101.3   15  18.5 144.0
  4. ŠK Komenda Popotnik    2104.0   11    16 145.0
  5. ŠK Val                 1971.0   11  15.5 135.5
  6. ŠD Tehcenter Ptuj 3    1631.0   11  15.5 116.5
  7. ŠD Radenska Pomgrad 1  2003.0   10    15 139.0
  8. ŠK Trebnje BMP         2032.0   10    15 130.0
  9. ŠK Komenda Pogi        2075.3    9    15 150.0
 10. ŠD Tehcenter Ptuj 1    1963.7    9    15 146.5
 11. ŠD Gorenjka Lesce      1757.7   10  14.5 116.0
 12. ŠD Radenska Pomgrad 2  1772.7   10  14.5 108.0
 13. ŠD Podpeč              1948.3    8    14 120.5
 14. ŠD Tehcenter Ptuj 2    1729.0    8    14 119.0
 15. ŠD Šentjur             1886.3   10  13.5 121.5
 16. ŠK Velenje Veplas      1692.0    9  13.5 129.5
 17. ŠK Stari Mayr Kranj    1736.3    9    13 123.0
 18. ŠD dr. M.Vidmar Lj.    1829.3    7    13 126.0
 19. ŠD Vrhnika             1831.3   10  12.5 125.5
 20. ŠD Radenska Pomgrad 3  1643.0    8    11 104.5
 21. ŠK Branik Maribor      1608.3    8  10.5  98.0
 22. ŠD Piran               1545.3    9    10 107.5
 23. ŠD Rokada Lendava      1586.7    6    10 100.0
 24. ŠD Hoče ŠS             1613.7    5   8.5  98.5
 25. ŠK Kovinar Maribor     1703.3    2   3.5 105.5
   
  6. ŠD Tehcenter Ptuj 3   (W10    0)(B14  1.5)(W23    3)(W11    2)(B19  1.5)(W16  1.5)(B17  1.5)(B18  1.5)(W20    3)
     1. Janžekovič, Alja      0 1786 -10. 1 =14. 1 +23. 2 +11. 1 -19. 1        =17. 1 -18. 1 +20. 1  4.0/8   0.61
     2. Murko, David          0 1525                      -11. 2 =19. 2 =16. 1        +18. 2 +20. 2  3.0/5   2.10
     3. Šuta, Tomaž           0 1582 -10. 2 -14. 2 +23. 3 +11. 3 +19. 3 =16. 2 +17. 2 =18. 3 +20. 3  6.0/9   2.55
     4. Kovačec, Klemen       0 1699 -10. 3 +14. 6 +23. 4               =16. 3 -17. 3                2.5/5  -0.56
 10. ŠD Tehcenter Ptuj 1   (B 6    3)(W 3  1.5)(B 7    1)(W17    3)(B 2    1)(W 8  2.5)(B 9    1)(B13    2)(W 1    0)
     1. Belšak, Žan        2099 2133 + 6. 1 = 3. 1 + 7. 1 +17. 1 - 2. 1 + 8. 1 + 9. 1 +13. 2 - 1. 1  6.5/9   1.31
     2. Janžekovič, Klemen 1889 1955 + 6. 3 - 3. 2 - 7. 2 +17. 2 = 2. 2 = 8. 2 - 9. 2 -13. 4 - 1. 2  3.0/9  -1.49
     3. Carli, Lara        1599 1803 + 6. 4 + 3. 3 - 7. 3 +17. 3 = 2. 3 + 8. 3 - 9. 3 +13. 6 - 1. 3  5.5/9   1.21
 14. ŠD Tehcenter Ptuj 2   (B 1    0)(W 6  1.5)(W22    3)(B15    3)(B 5    0)(W17  1.5)(W13    1)(B16    1)(W25    3)
     1. Šuta, Andraž       1724 1694 - 1. 1 = 6. 1 +22. 1 +15. 1 - 5. 1 =17. 1 -13. 2 -16. 1 +25. 4  4.0/9   1.29
     2. Zagoršek, David       0 1707 - 1. 2 + 6. 3 +22. 2 +15. 2 - 5. 2 +17. 2 -13. 4 -16. 2 +25. 5  5.0/9   0.85
     3. Zemljarič, Marko      0 1652 - 1. 3 - 6. 4 +22. 5 +15. 5 - 5. 4 -17. 3 +13. 6 +16. 3 +25. 6  5.0/9   0.54
________________________________________________________________
 

27. evropski klubski pokal 2011

     Rogaška Slatina, 24.9.-2.10.2011

Rank Team Gam. + = - MP Pts. BH.
1 Saint-Petersburg Chess Federation 7 6 1 0 13 31½ 177
2 SOCAR 7 6 0 1 12 31½ 158½
3 G-Team Novy Bor 7 5 1 1 11 31½ 153½
4 Ekonomist SGSEU Saratov 7 5 1 1 11 30½ 161½
5 SHSM-64 7 5 1 1 11 30 177½
6 OSG Baden Baden 7 5 1 1 11 29 184½
7 Bosna Sarajevo 7 5 1 1 11 27 177½
8 Ugra 7 5 0 2 10 30 160
9 Mika 7 5 0 2 10 28 178
10 A DAN DZO & PGMB 7 5 0 2 10 27½ 170½
11 Tomsk-400 7 5 0 2 10 27 184
12 ŽŠK Maribor 7 5 0 2 10 26 146½
13 Libertas Nereto 7 4 1 2 9 22½ 159½
14 Bolungarvik Chess Club 7 4 1 2 9 21½ 161
15 Naiden Voinov 7 4 1 2 9 21½ 150½
16 Vesnianka Gran 7 4 0 3 8 26½ 152
17 SF Berlin 7 4 0 3 8 24 149½
18 Accres Apeldoorn 7 3 2 2 8 24 138
19 Beer Sheba 7 4 0 3 8 23 173
20 KSK Eynatten 47 7 3 2 2 8 21½ 147
21 Oslo Schakselskap 7 4 0 3 8 21 157½
22 KSK Rochade Eupen-Kelmis 7 3 2 2 8 21 145½
23 Ans 7 3 2 2 8 21 141½
24 ŠD Tehcenter Ptuj 7 4 0 3 8 20 176
25 Hellir Chess Club 7 3 2 2 8 20 160
26 Lunds ASK 7 4 0 3 8 19½ 174½
27 Haladás VSE 7 3 2 2 8 18½ 165½
28 Gros Xake Taldea 7 3 1 3 7 24 141½
29 SG Zurich 7 3 1 3 7 23½ 132½
30 Marseille Echecs 7 3 1 3 7 21½ 150
31 White Rose 7 3 1 3 7 20 131½
32 ŠD Radenska Pomgrad 7 3 1 3 7 19 137
33 Chess United Vilnius 7 3 1 3 7 18½ 141
34 SK Advisory Invest Baden 7 3 1 3 7 18 147½
35 Shtrafbat 7 3 1 3 7 17½ 143
36 Asker 7 3 0 4 6 22½ 131
37 Glasinac Sokolac 7 3 0 4 6 22 136½
38 Tammer-Shakki 7 3 0 4 6 20 151½
39 SG Solingen 7 3 0 4 6 19½ 154
40 LSG 7 2 2 3 6 19 153
41 TJ Slavia Caissa Cadca 7 2 2 3 6 18½ 138
42 Isek Aquamatch S.C. 7 3 0 4 6 18 137
43 Aatos Chessclub 7 2 2 3 6 17½ 146½
44 CE De Sprénger Echternach 7 3 0 4 6 17½ 139½
45 Jetsmark Skakklub 7 3 0 4 6 17 149½
46 SF Reichenstein 7 3 0 4 6 14 174
47 Yapi Kredi S.C. 7 2 1 4 5 19½ 125
48 Gambit Aseko-SEE 7 2 1 4 5 19 125
49 Perfect 7 2 1 4 5 18½ 137
50 Skakklubben K41 7 2 1 4 5 17 123½
51 e2e4 7 2 1 4 5 16½ 131½
52 Butrinti Saranda 7 2 0 5 4 18 113½
53 Slavoj Ostrava Poruba 7 2 0 5 4 17 129
54 Adare Chess Club 7 2 0 5 4 16½ 123½
55 Gonzaga Chess Club 7 2 0 5 4 13½ 121½
56 Voerendaal 7 1 1 5 3 17½ 137½
57 Edinburgh Chess Club 7 1 1 5 3 16 131
58 CE Le Cavalier Differdange 7 1 1 5 3 15 122
59 Chess Club Expik 7 1 1 5 3 15 119½
60 Veleciku 7 1 1 5 3 14½ 115½
61 Shqiponja 7 0 3 4 3 13 128
62 Nidum Chess Club 7 0 0 7 0 13 116½
 
1.16 16 SD Tehcenter Ptuj                  5 - 1  47 White Rose
   1 GM Beliavsky Alexander G 2616         1 : 0  IM Palliser Richard J D 2444 
   2 GM Pavasovic Dusko 2561               1 : 0     Townsend M Paul 2253 
   3 GM Borisek Jure 2534                  1 : 0     Barrett Stephen J 2227 
   4 IM Polajzer Danilo 2293               ½ : ½     Gayson Peter M 2189 
   5 FM Podkriznik Gregor 2332             1 : 0  CM Arnott Jonathan W 2186 
   6 FM Roskar Robert 2290                 ½ : ½     O'driscoll Kieran 2107
2.16 13 Gros Xake Taldea                   2 - 4  16 SD Tehcenter Ptuj 
   1 GM Van Wely Loek 2689                 ½ : ½  GM Beliavsky Alexander G 2616 
   2 GM Bauer Christian 2631               ½ : ½  GM Pavasovic Dusko 2561 
   3 GM Hamdouchi Hicham 2610              0 : 1  GM Borisek Jure 2534 
   4 IM Franco Alonso Alejandro 2469       0 : 1  IM Polajzer Danilo 2293 
   5 IM Gonzalez De La Torre Santiago 2445 0 : 1  FM Podkriznik Gregor 2332 
   6 IM Argandona Riveiro Inigo 2387       1 : 0  FM Roskar Robert 2290
3.3 16 SD Tehcenter Ptuj                  1½ - 4½  3 Ekonomist SGSEU Saratov 
   1 GM Beliavsky Alexander G 2616         ½ : ½  GM Tomashevsky Evgeny 2710 
   2 GM Pavasovic Dusko 2561               0 : 1  GM Nepomniachtchi Ian 2718 
   3 GM Borisek Jure 2534                  ½ : ½  GM Eljanov Pavel 2683 
   4 IM Polajzer Danilo 2293               0 : 1  GM Ni Hua 2670 
   5 FM Podkriznik Gregor 2332             0 : 1  GM Alekseev Evgeny 2662 
   6 FM Roskar Robert 2290                 ½ : ½  GM Roiz Michael 2668
4.10 24 SG Zurich                         2½ - 3½ 16 SD Tehcenter Ptuj 
   1 GM Pelletier Yannick 2584             ½ : ½  GM Beliavsky Alexander G 2616 
   2 GM Korchnoi Viktor 2556               ½ : ½  GM Pavasovic Dusko 2561 
   3 GM Vogt Lothar 2410                   ½ : ½  GM Borisek Jure 2534 
   4 FM Goldstern Filip 2319               ½ : ½  IM Polajzer Danilo 2293 
   5 FM Friedrich Norbert 2311             ½ : ½  FM Podkriznik Gregor 2332 
   6 FM Vucenovic Dragomir 2262            0 : 1  FM Roskar Robert 2290
5.5 16 SD Tehcenter Ptuj                   ½ - 5½  6 Ugra 
   1 GM Beliavsky Alexander G 2616         0 : 1  GM Jakovenko Dmitry 2716 
   2 GM Pavasovic Dusko 2561               0 : 1  GM Rublevsky Sergei 2681 
   3 GM Borisek Jure 2534                  ½ : ½  GM Malakhov Vladimir 2710 
   4 IM Polajzer Danilo 2293               0 : 1  GM Dreev Aleksey 2711 
   5 FM Podkriznik Gregor 2332             0 : 1  GM Sjugirov Sanan 2627 
   6 FM Roskar Robert 2290                 0 : 1  GM Kabanov Nikolai 2513
6.8 12 ZSK Maribor                        4½ - 1½ 16 SD Tehcenter Ptuj 
   1 GM Lenic Luka 2641                    ½ : ½  GM Beliavsky Alexander G 2616 
   2 GM Jankovic Alojzije 2584             ½ : ½  GM Pavasovic Dusko 2561 
   3 GM Skoberne Jure 2547                 ½ : ½  GM Borisek Jure 2534 
   4 GM Kozul Zdenko 2541                  1 : 0  IM Polajzer Danilo 2293 
   5 IM Sebenik Matej 2529                 1 : 0  FM Podkriznik Gregor 2332 
   6 IM Sakelsek Tadej 2407                1 : 0  FM Roskar Robert 2290
7.14 16 SD Tehcenter Ptuj                  4 - 2  49 Glasinac Sokolac 
   1 GM Beliavsky Alexander G 2616         ½ : ½  GM Solak Dragan 2622 
   2 GM Pavasovic Dusko 2561               ½ : ½  GM Kovacevic Aleksandar 2568 
   3 GM Borisek Jure 2534                  ½ : ½  FM Bilic Vladimir 2314 
   4 IM Polajzer Danilo 2293               1 : 0  FM Batinic Predrag 2314 
   5 FM Podkriznik Gregor 2332             ½ : ½     Plakalovic Predrag 2258 
   6 FM Roskar Robert 2290                 1 : 0     Kosoric Sasa 0
________________________________________________________________
 

Evropsko mladinsko prvenstvo U8-18 za leto 2011

                Albena-Bolgarija, 11.-20.09.2011

Slovenske uvrstitve:
Uvr. Izh.Kat Igralec/-ka         Rtg  1 2 3 4 5 6 7 8 9  Točk
71   50  D10 Kojek Zala            0  0 0 = 0 1 0 0 0 =  2.0
40   61  D12 Rozman Monika      1506  1 0 0 1 0 1 0 1 =  4.5
65   75  D12 Janžekovič Alja       0  = 0 = = 1 = 0 0 =  3.5
47   29  D14 Vidic Teja         1862  1 1 0 1 0 0 1 0 0  4.0
55   67  D14 Pavlič Petra       1542  0 0 1 0 0 1 0 1 1  4.0
61   68  D16 Carli Lara         1599  0 0 0 = = 1 1 = 0  3.5
72   70  D16 Kejžar Petra       1571  0 = 1 0 0 0 0 1 0  2.5
69   73  D16 Kuk Nika              0  0 0 1 0 = 0 0 1 =  3.0
44   13  D18 Kolarič Špela      2102  = 0 = 0 1 = 1 0 =  4.0
57   17  F8  Ačimovič Sergej       0  0 0 1 0 1 = = 0 1  4.0
75   19  F8  Amon Jan              0  0 1 0 0 0 0 0 1 1  3.0
78   72  F8  Suša Maks             0  0 0 1 0 0 0 1 = =  3.0
49   41  F10 Amon Nejc          1677  = = 1 0 = = 1 1 0  5.0
109  62  F10 Ačimovič Vasja        0  0 1 = 0 0 0 0 0 1  2.5
101  77  F10 Globevnik Gregor      0  0 0 0 1 1 0 1 0 0  3.0
96   79  F12 Žnidarič Anže      1714  = 0 1 0 0 1 0 1 0  3.5
125 103  F12 Globevnik Miha        0  0 0 0 1 0 0 0 0 0  1.0
46   53  F14 Markoja Sebastijan 1946  0 0 0 1 = = 1 1 1  5.0
54   74  F14 Djuričič Domen     1845  0 1 0 1 1 0 1 0 =  4.5
93   79  F14 Bombek Miha        1810  0 0 = 0 0 = 1 0 1  3.0
61   70  F16 Mejak Severin      2021  0 0 = 1 1 = 0 0 1  4.0
14   30  F18 Tomazini Aljoša    2318  1 = = = 1 0 1 1 0  5.5
34   36  F18 Tomazini Žan       2267  1 0 0 = 1 1 0 = 1  5.0
72   54  F18 Janželj Tim        2160  0 = 1 0 = 0 1 0 0  3.0
77   76  F18 Brcar Aleš         1932  0 0 0 = 1 = 0 1 0  3.0
78   79  F18 Janžekovič Klemen  1889  0 = 0 0 = 1 = 0 0  2.5
________________________________________________________________
 
         Absolutno mladinsko DP - fantje do 20 let
                           Ljubljana, 25.-29.6.2011
  
  Št.     Ime                 Kat Fed ELO  LRat Klub                        T   MBuch Mesto
  1. Gantar,Jan               MK  SLO 2175 2083 ŠK Komenda                 5.5  22.0     1
  2. Tomazini,Aljoša          MK  SLO 2251 2123 ŠK Impol Slovenska Bistri  5.5  21.5     2
  3. Mejak,Severin            I   SLO 1993 1906 ŠD KRKA Novo mesto         5.5  21.0     3
  4. Janželj,Tim              MK  SLO 2047 1977 ŠK Ig                      5.0  20.0     4
  5. Tomazini,Žan             MK  SLO 2250 2160 ŠK Impol Slovenska Bistri  5.0  20.0     5
  6. Rožič,Samo               MK  SLO 2033 1957 ŠK Ig                      4.5  21.5     6
  7. Kavčič,Janez             I   SLO 2112 2031 ŠD Podpeč                  4.5  20.5     7
  8. Brank,Bine               I   SLO 1931 1837 ŠK Komenda                 4.5  20.0     8
  9. Cmor,Nino                II  SLO 1837 1845 ŠD Radenska Pomgrad        4.5  19.5     9
 10. Belšak,Žan               I   SLO 2109 2028 ŠD Tehcenter Ptuj          4.5  19.5    10
 11. Titan,Matej              MK  SLO 2101 2044 ŠD Radenska Pomgrad        4.5  18.5    11
 12. Krivec,Sandi             MK  SLO 2159 2036 ŠK Slovenj Gradec          4.5  17.5    12
 13. Markoja,Boris            I   SLO 1934 1846 ŠD Radenska Pomgrad        4.0  22.0    13
 14. Kobold,Andrej            I   SLO 1884 1824 ŠK Komenda                 4.0  21.0    14
 15. Drnovšek,Gal             I   SLO 2005 1986 ŠS Tomo Zupan Kranj        4.0  20.5    15
 16. Špalir,Jernej            MK  SLO 2153 2013 ŠK Slovenj Gradec          4.0  19.5    16
 17. Djuričič,Domen           I   SLO 1852 1724 ŠD Kočevje                 4.0  17.5    17
 18. Skuhala,Jernej           II  SLO 1752 1795 ŠD Radenska Pomgrad        3.5  21.5    18
 19. Kralj,Samo               MK  SLO 1937 1857 ŠK Komenda                 3.5  21.5    19
 20. Škrinjar,Matic           MK  SLO 2072 2006 ŠK Nova Gorica             3.5  19.5    20
 21. Brcar,Aleš               I   SLO 1951 1888 ŠK Trebnje BMP             3.5  18.0    21
 22. Skuhala,Luka             II  SLO 1816 1786 ŠD Radenska Pomgrad        3.5  18.0 22-23
 23. Lučovnik,Tilen           II  SLO 1793 1802 ŠK Komenda                 3.5  18.0 22-23
 24. Čopi,Ambrož              II  SLO 1658 1685 ŠD KRKA Novo mesto         3.5  17.5    24
 25. Markoja,Sebastijan       I   SLO 1911 1878 ŠK Komenda                 3.5  17.0    25
 26. Grosar,Gari              I   SLO 1831 1805 ŠK Nova Gorica             3.5  16.5    26
 27. Župec,Jan                I   SLO 1949 1850 ŠK Ig                      3.5  16.0    27
 28. Novakovič,Julian         II  SLO 1851 1675 ŠK Komenda                 3.5  15.5    28
 29. Janžekovič,Klemen        I   SLO 1901 1891 ŠD Tehcenter Ptuj          3.5  15.5    29
 30. Čop,Jaka                 II  SLO 1601 1632 ŠK Ig                      3.0  17.0    30
 31. Opara,Jan                I   SLO 1723 1803 ŠK Trebnje BMP             3.0  16.5    31
 32. Lapoši,Andrej            III SLO 1774 1632 ŠD Radenska Pomgrad        3.0  16.0    32
 33. Meglič,Jaka              IV  SLO      1503 ŠD Radenska Pomgrad        3.0  14.5    33
 34. Opalič,David             IV  SLO      1515 ŠK Šmarje pri Jelšah       3.0  13.5    34
 35. Mejak,Maj                III SLO 1758 1632 ŠD dr.Milan Vidmar Ljublj  2.5  15.5    35
 36. Obid,Marko               IV  SLO      1511 ŠK Nova Gorica             2.5  15.0    36
 37. Drobnič,Milan            III SLO 1677 1520 ŠK Loška dolina            2.5  15.0    37
 38. Petauer,Janez            IV  SLO      1500 ŠK Šmarje pri Jelšah       2.5  14.0    38
 39. Černjak,Ambrož           II  SLO      1530 ŠK Slovenj Gradec          2.5  13.5    39
 40. Šuta,Andraž              IV  SLO      1519 ŠD Tehcenter Ptuj          2.5  13.5    40
 41. Unuk,Jan                 IV  SLO      1510 ŠK Komenda                 2.5  13.0    41
 42. Žunič,Gregor             IV  SLO      1550 ŠK Komenda                 2.0  16.0    42
 43. Pridigar,Lovro               SLO      1500 ŠK Postojna                2.0  15.0    43
 44. Brcar,Matej              III SLO 1576 1573 ŠK Trebnje BMP             2.0  14.0    44
 45. Jelen,Miha                   SLO      1500 ŠK Ig                      1.5  14.5    45
________________________________________________________________
 
     Državna članska liga 2011 
   Ljubljana,Kamnica,Laško 27.5.-12.6.2011
				  MT    T    MTB
  1. ŽŠK Maribor                  11    32  208.0
  2. ŠD Tehcenter Ptuj            11  31.5  208.5
  3. ŠD Vrhnika                   10  25.5  214.5
  4. ŠD Radenska Pomgrad          10  24.5  215.5
  5. ŠK Triglav Krško              5    23  217.0
  6. ŠK Branik Maribor             8  21.5  218.5
  7. ŠD dr. Milan Vidmar Lj.       9    21  219.0
  8. ŠK Nova Gorica                4    20  220.0
  9. ŠK Velenje Veplas             4    17  223.0
 
2. ŠD Tehcenter Ptuj        2598.7      11  31.5 208.5
       (W 1    3)(W 5  2.5)(B 8  3.5)(W 7    6)(B 6  4.5)(W10    0)(B 4  2.5)(W 9    5)(B 3  4.5)
    1. Beliavsky, Alexand 2621 2652 = 1. 2 - 5. 2 = 8. 1 + 7. 3 = 6. 4 l10. 3 = 4. 1 = 9. 1 + 3. 2  4.5/8  -1.28
    2. Pavasovič, Duško   2568 2566 = 1. 3 = 5. 5 = 8. 2 + 7. 4 = 6. 5 l10. 5 = 4. 2 = 9. 2 = 3. 3  4.5/8  -1.38
    3. Borišek, Jure      2540 2526 = 1. 6 + 5. 6 = 8. 3 + 7. 5 + 6. 6 l10. 6 = 4. 6 + 9. 4 = 3. 5  6.0/8  -0.13
    4. Mihalčišin, Adrian 2513 2492        = 5. 7 + 8. 7 + 7. 7 = 6. 7                              3.0/4  -0.20
    5. Maksimenko, Andrei 2540 2401                      + 7. 9 + 6. 8        + 4. 7 + 9. 6 + 3. 6  5.0/5   1.15
    6. Podkrižnik, Gregor 2354 2302 = 1. 7 - 5. 9 - 8. 8                      - 4. 9 + 9. 7         1.5/5  -1.53
    7. Polajžer, Danilo   2291 2270 = 1. 9                                                  = 3. 7  1.0/2   0.07
    8. Roškar, Robert     2279 2165 = 1.12 = 5.15 + 8.13 + 7.10 + 6.12        - 4.10 + 9. 8 + 3. 8  6.0/8   1.25
________________________________________________________________
 
Kadetska liga 2011 - fantje do 16 let 
            Pohorje, 13.-15.5.2011
                     Rating   MT    T    MTB
  1. ŽŠK Maribor 1         1650.0    9  12.5  38.0
  2. ŠD Radenska Pomgrad   1809.0    9    11  45.5
  3. ŠK Komenda            1857.3    7    10  42.5
  4. ŠD KRKA Novo mesto    1803.7    7   9.5  44.5
  5. ŠS T. Zupan Kranj 1   1689.0    7   9.5  41.5
  6. ŠK Nova Gorica        1654.3    6   8.5  44.5
  7. ŠD Kočevje Inot. 1    1574.7    6   8.5  39.5
  8. ŠK Val                1826.7    5     8  40.5
  9. ŠK Žalec              1604.7    4     8  41.0
 10. ŠD Kočevje Inot. 2    1501.3    5   7.5  37.5
 11. ŽŠK Maribor 2         1520.3    4   7.5  33.0
 12. ŠK Šmarje pri Jelšah  1508.3    6     7  32.0
 13. ŠK Postojna 2         1500.0    6   6.5  34.0
 14. ŠD Tehcenter Ptuj 3   1500.0    5   6.5  33.5
 15. ŠS T. Zupan Kranj 2   1500.0    4   6.5  30.5
 16. ŠD Tehcenter Ptuj 1   1506.3    4   5.5  40.5
 17. ŠK Triglav Krško      1503.0    2   5.5  36.5
 18. ŠK Postojna 1         1500.0    2   4.5  34.0
 19. ŠD Tehcenter Ptuj 2   1500.0    2   2.5  39.5
 14. ŠD Tehcenter Ptuj 3    1500.0                             5   6.5  33.5
       (B 6    0)(B12    1)(W18    2)(W11  1.5)(B20    2)
     1. Janžekovič, Nives     0 1500 - 6. 1 =12. 2 +18. 1 -11. 1 w20. 1  1.5/4  -0.16
     2. Zupanič, Matjaž       0 1500 - 6. 3 =12. 4 -18. 2        r20. 2  0.5/3  -0.86
     3. Ekart, Nejc           0 1500        -12. 5        =11. 3 r20. 3  0.5/2   0.00
     4. Zemljarič, Marko      0 1510 - 6. 5        +18. 3 +11. 4         2.0/3   0.50
 16. ŠD Tehcenter Ptuj 1   1506.3                             4   5.5  40.5
       (W 2    0)(B15  2.5)(W10  2.5)(B 7    0)(W12  0.5)
     1. Šuta, Andraž          0 1519 - 2. 1 +15. 1 +10. 1 - 7. 1 -12. 1  2.0/5   0.06
     2. Zagoršek, David       0 1500 - 2. 2 +15. 2 +10. 2 - 7. 2 =12. 2  2.5/5   0.37
     3. Muhič, Alen           0 1500 - 2. 3 =15. 3 =10. 4 - 7. 3 -12. 5  1.0/5  -1.16
 19. ŠD Tehcenter Ptuj 2   1500.0                             2   2.5  39.5
       (B20    2)(B 1    0)(W12  0.5)(W15    0)(B11    0)
     1. Kovačec, Klemen       0 1500 w20. 1 - 1. 1 =12. 2 -15. 1 -11. 1  0.5/4  -1.20
     2. Murko, David          0 1500 r20. 2 - 1. 2 -12. 4 -15. 2 -11. 2  0.0/4  -0.71
     3. Šuta, Tomaž           0 1500 r20. 3 - 1. 3 -12. 5 -15. 3 -11. 5  0.0/4  -1.90
________________________________________________________________
 Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2011
	   Rogaška Slatina, 19.-25.2.2011
 
	F12	29. mesto	Kovačec Klemen
	D12	 2. mesto	Janžekovič Alja
	F14	22. mesto	Zagoršek David
		23. mesto	Šuta Andraž
		24. mesto	Zemljarič Marko
		28. mesto	Šuta Tomaž
	D16	 9. mesto	Carli Lara
		11. mesto	Janžekovič Nives
	F18	 5. mesto	Janžekovič Klemen
		 6. mesto	Belšak Žan
________________________________________________________________
 

      Državna članska liga 2010
              15.5.-7.11.2010

			      MT    T    MTB
  1. ŽŠK Maribor              18    43 226.0
  2. ŠD Tehcenter Ptuj        16  37.5 231.5
  3. ŠD Radenska Pomgrad      13  36.5 232.5
  4. ŠK Triglav Krško          9  25.5 243.5
  5. ŠK Branik Maribor         8  25.5 243.5
  6. ŠD Podpeč                 7  24.5 244.5
  7. ŠK Nova Gorica            5  23.5 245.5
  8. ŠD Vrhnika                7    23 246.0
  9. ŠS Tomo Zupan Kranj       4    16 253.0
 10. ŠD Bohorč Šentjur         3    14 255.0
2. ŠD Tehcenter Ptuj    2636.7                            16  37.5 231.5
       (B10    4)(W 6    5)(B 5  4.5)(W 3  3.5)(B 4  4.5)(B 8    5)(W 1    2)(B 7  3.5)(W 9  5.5)
     1. Volokitin, Andrei  2664 2625                             + 4. 2 = 8. 2                       1.5/2   0.08
     2. Beliavsky, Alexand 2645 2641 +10. 1 + 6. 1 + 5. 5 + 3. 1                                     4.0/4   1.08
     3. Pavasovič, Duško   2571 2551 +10. 2 + 6. 2 + 5. 6 = 3. 2 + 4. 5 + 8. 3 = 1. 4 = 7. 1 + 9. 2  7.5/9   1.29
     4. Kryvoruchko, Yuriy 2609 2580                             + 4. 6 + 8. 4 - 1. 5 + 7. 4 + 9. 5  4.0/5  -0.15
     5. Borišek, Jure      2561 2517 +10. 3 + 6. 3 + 5. 7 + 3. 5 = 4. 7 + 8. 5 = 1. 8 + 7. 6 + 9. 9  8.0/9   0.80
     6. Mihalčišin, Adrian 2528 2506 +10. 4 = 6. 4 + 5. 8 = 3. 6               = 1. 9 - 7. 8 + 9.11  4.5/7  -1.42
     7. Podkrižnik, Gregor 2357 2308 -10. 6 + 6. 7 = 5. 9 = 3. 7               = 1.10 = 7. 9 + 9.14  4.0/7  -0.41
     8. Polajžer, Danilo   2332 2320 -10.10 = 6. 8 - 5.13 - 3.10 - 4. 8 = 8. 6 - 1.11                1.0/7  -3.69
     9. Roškar, Robert     2266 2154                             + 4.10 + 8. 7        = 7.10 = 9.15  3.0/4   0.76
________________________________________________________________
        Druga liga vzhod 2010 
Brežice,Zagorje,Dravograd,Maribor, 29.5.-26.11.2010
				 MT    T    MTB
  1. ŠK Paloma Sladki vrh        16  39.5 226.0
  2. ŽŠK Maribor 2               14  35.5 230.0
  3. ŠD Fram                     13  31.5 234.0
  4. ŠD Tehcenter Ptuj 2         10  28.5 237.0
  5. ŠK Zagorje ob Savi          10    26 239.5
  6. ŠK Brežice                   8    24 241.5
  7. KOŠK Dravograd               6    22 243.5
  8. ŠD Lendava                   4  21.5 244.0
  9. ŠS Termotrans Bistrica       7  19.5 246.0
 10. ŠD Slovenske Konjice         2  17.5 248.0
4. ŠD Tehcenter Ptuj 2     1986.7                            10  28.5 237.0
       (B 1    2)(W 2    1)(B10  4.5)(W 9  4.5)(B 3  2.5)(B 7  4.5)(W 5    3)(B 6    3)(W 8  3.5)
     1. Vrabič, Anita - ka 2129 2065 - 1. 1 - 2. 1 =10. 2        + 3. 1 + 7. 1 - 5. 1 = 6. 1         3.0/7  -0.08
     2. Belšak, Žan        2096 1948               +10. 3 = 9. 1 = 3. 2 = 7. 2 = 5. 2 = 6. 2 + 8. 1  4.5/7   1.98
     3. Napast, Viktor     2052 2038               -10. 4 + 9. 2                             + 8. 2  2.0/3   0.20
     4. Bohak, Janko       2116 2022 - 1. 2 = 2. 4 +10. 5 = 9. 3 - 3. 4 + 7. 3 - 5. 3 = 6. 6         3.5/8  -1.06
     5. Majcenovič, Martin 2019 1944 - 1. 3 - 2. 5 +10. 7 + 9. 4               = 5. 4 = 6. 8 = 8. 3  3.5/7   0.00
     6. Janžekovič, Klemen 1897 1903 + 1. 4 = 2. 9 +10. 8 + 9. 6 - 3. 5 + 7. 4 + 5. 5 = 6. 9 - 8. 4  6.0/9   1.50
     7. Žlender, Boris        0 1943 - 1. 7 - 2.11                                                   0.0/2  -1.18
     8. Nikolič, Stanko    1963 1886 + 1. 8 - 2.15        = 9. 8 = 3. 6 = 7. 5 + 5. 6 = 6.13 - 8. 5  4.0/8  -0.88
     9. Carli, Lara           0 1563                             = 3. 7 = 7. 6               + 8.12  2.0/3   1.40
________________________________________________________________
    Tretja liga vzhod 2010
  Slovenj Gradec, Laško, 9.10.-6.11.2010
				    MT    T    MTB
  1. ŠK GAMBIT MARIBOR              16  38.5 267.0
  2. ŠD TEHCENTER PTUJ III          12  31.5 266.5
  3. ŠD FUŽINAR ŠK HAPRO            11  31.5 265.5
  4. ŠK ŠMARJE PRI JELŠAH           11  30.5 265.5
  5. ŠD DESTRNIK 1                  11  30.5 264.0
  6. ŠK GRIŽE                       13    29 262.0
  7. ŠK ČRNA                        10    29 265.5
  8. ŠD MESSER RUŠE                 10  28.5 264.0
  9. ŠD GORNJA RADGONA              10  28.5 242.0
 10. ŠK ŠOŠTANJ                     10    28 263.0
 11. ŠS TERMOTRANS BISTRICA OB      11  27.5 221.5
 12. ŠK MALEČNIK                     8    27 257.0
 13. DŠR SPLAVAR BREZNO PODVEL       9  26.5 247.0
 14. ŠK VELENJE 2 - VEPLAS           6  26.5 235.0
 15. KOŠK DRAVOGRAD                 10    26 216.5
 16. ŠD DESTRNIK 2                   9    26 226.0
 17. ŠK SLOVENJ GRADEC               8  25.5 213.5
 18. ŠD POLSKAVA                     7  25.5 225.0
 19. ŠD MUTA                         9    25 232.5
 20. ŠD PONIKVA                      9    25 231.0
 21. ŽŠK MARIBOR 3                   8    25 246.5
 22. ŠD PRAGERSKO GAJ                6  22.5 222.5
 23. ŠD TEHCENTER PTUJ IV            2    12 232.0

 2. ŠD TEHCENTER PTUJ III      1833.8                            12  31.5 266.5
       (B 7  3.5)(W22    6)(W10    3)(B12    3)(B 1    3)(W 5  3.5)(B 3    3)(W 6    4)(W 4  2.5)
     1. Iljaž, Igor           0 1920 - 7. 1 +22. 1 =10. 2 -12. 3 - 1. 1 + 5. 2                       2.5/6  -0.68
     2. Kužner, Ciril         0 1883 + 7. 2 +22. 2 =10. 5 =12. 4 - 1. 2 - 5. 3 = 3. 1 - 6. 1 = 4. 2  4.0/9   0.13
     3. Sedlašek, Branko      0 1816 + 7. 5 +22. 3 =10. 6 +12. 5 - 1. 3 + 5. 6 - 3. 2 + 6. 3 = 4. 3  6.0/9   1.68
     4. Kopše, Jožef          0 1859                      +12.11 + 1. 4 - 5. 7 = 3. 3 + 6. 4 - 4. 4  3.5/6   0.50
     5. Podkrižnik, Aleksa 1820 1735 + 7. 6 +22. 4 =10. 7 -12.12 + 1. 5 + 5. 8 + 3. 4 = 6. 5 + 4. 9  7.0/9   3.13
     6. Dominko, Darko        0 1836 = 7. 7 +22. 5 =10. 9 =12.14 + 1. 6 = 5. 9 - 3. 5 = 6. 6 = 4.10  5.0/9  -0.85
     7. Selišek, Leon         0 1650 - 7.10 +22. 6 =10.10                      + 3. 9 + 6. 8 - 4.12  3.5/6   0.62
23. ŠD TEHCENTER PTUJ IV       1617.8                             2    12 232.0
       (B 9    0)(B24  3.5)(W17  0.5)(W22  2.5)(B11  1.5)(W18    2)(B14    0)(W16    1)(W15    1)
     1. Šuta, Andraž          0 1614 - 9. 2 w24. 1 -17. 2 +22. 1 -11. 1 -18. 6 -14. 3 =16. 1 -15. 2  1.5/8  -0.66
     2. Kovačec, Klemen       0 1665 - 9. 3        -17. 3                                            0.0/2  -0.62
     3. Janžekovič, Nives     0 1634 - 9. 4 r24. 2 =17. 4 -22. 2 -11. 3 -18. 7 -14. 4 =16. 2 -15. 3  1.0/8  -1.56
     4. Janžekovič, Alja      0 1709        r24. 3 -17. 5 -22. 3 -11. 4 -18. 9 -14. 5 -16. 3 =15. 4  0.5/7  -2.93
     5. Ekart, Nejc           0 1585               -17. 6                                            0.0/1  -0.53
     6. Kovačec, Martin       0 1500 - 9. 6                                    -14. 6 -16. 4 -15. 5  0.0/4  -0.84
     7. Zemljarič, Zoran      0 1505        r24. 4        +22. 4 +11. 5 +18.10                       3.0/3   1.70
     8. Zemljarič, Marko      0 1512 - 9. 8 r24. 5 -17. 7 -22. 5 -11. 8 -18.13 -14.14 -16. 5 -15. 7  0.0/8  -2.48
     9. Šuta, Tomaž           0 1500 - 9. 9 r24. 6        =22. 6 =11.11 +18.18 -14.15 -16. 9 =15. 8  2.5/7  -0.58
________________________________________________________________

         1. mladinska liga 2010 - fantje
                         Rogaška Slatina, 11.-12.9.2010

				    MT    T   MTB
  1. ŠK Impol Slovenska Bistrica    14  19.5 136.0
  2. ŠD Tehcenter Ptuj              15    19 141.5
  3. ŠK Slovenj Gradec              12    18 141.5
  4. ŠK Veplas Velenje              11  16.5 137.5
  5. ŠS Tomo Zupan 1                13    16 141.5
  6. ŠK Trebnje BMP                 12    16 140.5
  7. ŠD Vrhnika                     10  15.5 135.0
  8. ŠK Žalec                       10    15 137.5
  9. ŠS ŠD Loka pri Mengšu          10    15 121.0
 10. ŠK Komenda                      9    15 141.5
 11. ŠD dr.Milan Vidmar Ljubljana    9    14 120.0
 12. ŠD Gorenjka Lesce               9  13.5 119.0
 13. ŠD Bohorč  Šentjur 1            8  13.5 131.0
 14. ŠK Šmarje pri Jelšah           11    13 113.5
 15. ŠK Stari Mayr                  10  12.5 106.0
 16. ŠK Slovenec Poljčane            8  12.5 110.5
 17. ŠD Bohorč Šentjur 2             7  12.5 104.0
 18. ŠS Tomo Zupan 2                 9  11.5 131.5
 19. ŠD Hoče ŠS                      7  11.5 112.0
 20. ŠK ZM Branik Maribor            8    11 104.5
 21. ŠD Podpeč                       6  10.5 107.0
 22. ŠK Nova KBM Kovinar Maribor     6    10 105.0
 23. ŠD Rokada Lendava               2   3.5 107.5
  2. ŠD Tehcenter Ptuj          1928.0                            15    19 141.5
       (B19  2.5)(W 3  1.5)(B 9  2.5)(W 7    2)(B10    2)(W 6    2)(B 1    1)(W 8    3)(W 5  2.5)
     1. Belšak, Žan        2096 2061 =19. 1 + 3. 1 + 9. 1 = 7. 1 =10. 1 + 6. 1 = 1. 1 + 8. 1 = 5. 1  6.5/9   2.36
     2. Janžekovič, Klemen 1897 1936 +19. 4 - 3. 2 = 9. 2 + 7. 2 =10. 2 = 6. 2 - 1. 2 + 8. 2 + 5. 2  5.5/9   1.27
     3. Carli, Lara           0 1787 +19. 9 = 3. 3 + 9. 3 = 7. 3 +10. 4 = 6. 3 = 1. 3 + 8. 3 + 5. 3  7.0/9   2.86
________________________________________________________________
 
  Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2010
      Rogaška Slatina, 21.-26.2.2010
 
	F10	26. mesto	Kovačec Klemen
	D12	12. mesto	Janžekovič Alja
	D14	14. mesto	Janžekovič Nives
	F16	 2. mesto	Janžekovič Klemen
	D16	 7. mesto	Carli Lara
	F18	 3. mesto	Belšak Žan
________________________________________________________________
 
		Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2010, F-16
			Rogaška Slatina, 21.-26.2.2010
 
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO LRat Klub                        T   MBuch  Mesto
  1. Tomazini,Žan             MK  SLO 2171 2039 ŠK Impol Slovenska Bistri  8.5  36.5     1
  2. Janžekovič,Klemen        II  SLO 1868 1903 ŠD Tehcenter Ptuj          6.0  36.5     2
  3. Hiti,Domen               I   SLO 1924 1947 ŠK Ig                      6.0  35.5     3
  4. Mejak,Severin            I   SLO 1997 1862 ŠD KRKA Novo mesto         6.0  34.0     4
  5. Janželj,Tim              MK  SLO 1976 1935 ŠK Ig                      5.5  37.0     5
  6. Drnovšek,Gal             I   SLO 1715 1807 ŠS Tomo Zupan Kranj        5.5  36.5     6
  7. Pahor,Žiga               II  SLO 1840 1702 ŠK Nova Gorica             5.5  30.5     7
  8. Cmor,Nino                II  SLO 1839 1718 ŠD Radenska Pomgrad        5.0  31.5     8
  9. Mlakar,Marko             IV  SLO 1725 1500 ŠD Jesenice                5.0  28.5     9
 10. Brcar,Aleš               II  SLO 1941 1814 ŠK Trebnje BMP             4.5  38.0    10
 11. Maksl,David              II  SLO 1879 1701 ŠK Triglav Krško           4.5  35.5    11
 12. Kralj,Samo               I   SLO 1899 1865 ŠK Komenda                 4.5  34.5    12
 13. Lučovnik,Tilen           II  SLO      1721 ŠK Komenda                 4.5  32.5    13
 14. Škvorc,Žiga              II  SLO 1833 1585 ŠK Milan Majcen Sevnica    4.5  31.5    14
 15. Matijevič,Filip          II  SLO      1693 ŠK Val                     4.5  31.0    15
 16. Čopi,Ambrož              II  SLO 1566 1698 ŠD KRKA Novo mesto         4.5  30.0    16
 17. Abe,Blaž                 I   SLO      1703 ŠS ŠD Loka pri Mengšu      4.5  29.0    17
 18. Abe,Aljaž                II  SLO      1553 ŠS ŠD Loka pri Mengšu      4.5  29.0    18
 19. Grah,Matej               II  SLO      1644 ŠD Radenska Pomgrad        4.5  28.5    19
 20. Flander,Nejc             I   SLO 1921 1889 ŠK Žalec                   4.0  33.0    20
 21. Zavrtanik,Uroš           II  SLO      1651 ŠK Nova Gorica             3.5  24.0    21
 22. Zakšek,Peter             III SLO      1500 ŠK Komenda                 3.0  30.0    22
 23. Škrlep,Rok               III SLO      1530 ŠS Tomo Zupan Kranj        3.0  26.5    23
 24. Pregelj,Maj              II  SLO      1708 ŠK Val                     2.5  27.5    24
 25. Vogrin,Aljaž                 SLO      1500 ŽŠK Maribor                2.0  27.5    25
________________________________________________________________
 
		Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2010, F-18
			Rogaška Slatina, 21.-26.2.2010
 
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO LRat Klub                        T   MBuch  Mesto
  1. Špalir,Jernej            MK  SLO 2079 1955 ŠK Slovenj Gradec          6.5  38.0     1
  2. Titan,Matej              MK  SLO 2101 2020 ŠD Radenska Pomgrad        6.5  38.0     2
  3. Belšak,Žan               I   SLO 2085 1948 ŠD Tehcenter Ptuj          6.0  38.5     3
  4. Gantar,Jan               MK  SLO 2077 1996 ŠK Komenda                 6.0  33.5     4
  5. Tomazini,Aljoša          MK  SLO 2255 2057 ŠK Impol Slovenska Bistri  6.0  33.0     5
  6. Kavčič,Janez             I   SLO 2097 1994 ŠD Podpeč                  5.5  36.0     6
  7. Rozman,Mitja             I   SLO 1889 1878 ŠS Tomo Zupan Kranj        5.0  32.5     7
  8. Škrinjar,Matic           MK  SLO 1981 1935 ŠK Nova Gorica             5.0  32.0     8
  9. Rožič,Samo               MK  SLO 2022 1984 ŠK Ig                      5.0  30.5     9
 10. Grosar,Gari              I   SLO 1898 1824 ŠK Nova Gorica             4.5  29.0    10
 11. Obersnel,Jan             III SLO      1542 ŽŠK Maribor                2.5  30.0    11
 12. Andolšek,Dejan           III SLO      1637 ŠD KRKA Novo mesto         2.0  31.0    12
 13. Švigelj,Domen            II  SLO      1641 ŠD Vrhnika                 2.0  30.5    13
 14. Korent,Žiga              III SLO 1674 1578 ŠD Šentjur                 0.5  30.0    14
________________________________________________________________
 

          Državna članska liga 2009
    Rogaška Slatina, 11.12.-16.12.2009

 
                                   MT    T   MTB
  1. ŽŠK Maribor                   17    38 232.0
  2. ŠD Tehcenter Ptuj             16  34.5 235.5
  3. ŠK Branik ZM Maribor           9    28 242.0
  4. ŠD Radenska Pomgrad MS         9    26 244.0
  5. ŠK Triglav Krško               9  25.5 244.5
  6. ŠD Vrhnika                     9  25.5 244.5
  7. LŠK Metalka Trgovina Lj.       9  25.5 244.5
  8. ŠK Nova Gorica                 6  24.5 245.5
  9. Celjski ŠK                     4  22.5 247.5
 10. ŠD dr. Milan Vidmar Lj.        2    20 250.0
 
2. ŠD Tehcenter Ptuj         2503.2                            16  34.5 235.5
   (B 6  4.5)(W 7    3)(B 3  3.5)(B 4  3.5)(W 8  4.5)(B10  3.5)(W 9  4.5)(B 1    3)(W 5  4.5)
1. Beliavsky, Alexand 2648 2634 = 6. 1 + 7. 1 = 3. 1 = 4. 1 + 8. 1 =10. 1 + 9. 1 = 1. 1 + 5. 1  6.5/9   0.65
2. Kryvoruchko, Yuriy 2602 2586 + 6. 2 - 7. 3 + 3. 2 + 4. 2 = 8. 2 -10. 2 = 9. 2 = 1. 2 = 5. 2  5.0/9  -0.58
3. Pavasovič, Duško   2590 2560 + 6. 4 = 7. 4 = 3. 4 = 4. 5 + 8. 3 =10. 5 + 9. 3 = 1. 3 = 5. 4  6.0/9  -0.93
4. Mihalčišin, Adrian 2527 2508               = 3. 5 = 4. 6 + 8. 4               = 1. 4 + 5. 6  3.5/5  -0.15
5. Maksimenko, Andrei 2542 2386 + 6. 5 - 7. 6 = 3. 6 + 4. 7 = 8. 5 +10. 6 + 9. 4 = 1. 5 + 5. 8  6.5/9   1.01
6. Podkrižnik, Gregor 2372 2345 - 6. 6 = 7. 7               = 8. 6 =10. 7        = 1. 6 = 5.10  2.5/6  -1.28
7. Polajžer, Danilo   2328 2340               = 3. 7               +10. 8 = 9. 5                2.0/3   0.23
8. Roškar, Robert     2257 2142 + 6. 7 + 7. 8        - 4. 9               = 9. 6                2.5/4   0.78
________________________________________________________________
 

             Tretja liga vzhod 2009
        Laško, 10.10.-21.11.2009

				 MT    T   MTB
  1. KOŠK DRAVOGRAD              14  36.5 265.5
  2. ŠD LENDAVA                  13    35 258.5
  3. ŠD MESSER RUŠE              11  32.5 256.0
  4. ŠK ŠMARJE PRI JELŠAH        12  31.5 274.0
  5. ŠD GORNJA RADGONA           12  30.5 248.5
  6. ŠK ČRNA NA KOROŠKEM         10    29 222.5
  7. ŠD URBAN                    11  28.5 244.5
  8. ŠK MALEČNIK                 10    28 238.0
  9. ŠD FUŽINAR                  10  27.5 273.5
 10. ŠK ŠOŠTANJ                  10  27.5 263.5
 11. ŠK ZM BRANIK II              8  27.5 270.5
 12. DŠR OPTIMA SPLAVAR           9    27 260.5
 13. ŠD TEHCENTER PTUJ 3          9  26.5 234.5
 14. ŠS TERMOTRANS BISTRICA       7    25 216.0
 15. ŠD PONIKVA                   9  24.5 227.0
 16. ŠD POLSKAVA                  7  24.5 210.5
 17. ŠD DESTRNIK                  6  23.5 222.0
 18. ŽŠK MARIBOR 3                8    23 230.0
 19. ŠD PRAGERSKO GAJ             3    16 224.5
 20. ŠK SLOVENJ GRADEC 2          1    16 220.0
 
 13. ŠD TEHCENTER PTUJ 3     1875.5                             9  26.5 234.5
       (B 1    0)(W19    5)(B 6  2.5)(W17    4)(B18    3)(B 5  2.5)(W20    5)(B11    4)(W 3  0.5)
     1. Iljaž, Igor           0 1929                      -17. 1 +18. 2 - 5. 1 +20. 5 =11. 1 = 3. 1  3.0/6   0.06
     2. Zajc, Silvo           0 1918 - 1. 1 -19. 1 - 6. 1 -17. 2 =18. 3 = 5. 2 +20. 8 =11. 2 - 3. 2  2.5/9  -2.18
     3. Dominko, Darko        0 1862 - 1. 2 +19. 4 + 6. 2 +17. 3        = 5. 3 -20. 9 +11. 5 - 3. 3  4.5/8   0.26
     4. Kopše, Jožef          0 1836                             =18. 4                              0.5/1   0.00
     5. Podkrižnik, Aleksa 1796 1760 - 1. 4 +19. 5 + 6. 4 +17. 4 -18. 5 = 5. 5 +20.10 +11. 7 - 3. 4  5.5/9   0.42
     6. Vrabič, Tomo          0 1626 - 1. 5 +19. 6 - 6. 5 +17. 5 =18. 6 - 5.11 +20.11 -11. 9 - 3. 5  3.5/9   0.08
     7. Kužner, Ciril         0 1650 - 1. 6 +19. 7 = 6. 7 +17. 6 =18. 8 + 5.13 +20.12 +11.12 - 3. 6  6.0/9   1.68
     8. Selišek, Leon         0 1595 - 1. 7 +19.10 - 6. 8                                            1.0/3   0.04
__________________________________________________________________
 

             Druga liga vzhod 2009
    Brežice,Maribor, 30.5.-14.11.2009

			       MT    T   MTB
  1. ŠK Slovenj Gradec         14    34 236.0
  2. ŽŠK Maribor 2             11    33 237.0
  3. ŠK Brežice                12    30 240.0
  4. ŠK Paloma Sladki vrh      12  29.5 240.5
  5. ŠD Tehcenter Ptuj 2       11  28.5 241.5
  6. ŠD Fram                    8  28.5 241.5
  7. ŠK Zagorje                10  26.5 243.5
  8. ŠS Termotrans              7    26 244.0
  9. ŠD Muta                    3  17.5 252.5
 10. ŠD Slovenske Konjice       2  16.5 253.5
 
  5. ŠD Tehcenter Ptuj 2   2056.2                            11  28.5 241.5
       (B 6  3.5)(B 2  3.5)(W 3  2.5)(B 8    4)(W 9    3)(B 7    2)(W 1    2)(B 4  3.5)(W10  4.5)
     2. Vrabič, Anita - ka 2119 2033 + 6. 1 - 2. 1 = 3. 1 = 8. 1 + 9. 1 + 7. 1               +10. 1  5.0/7   2.62
     3. Napast, Viktor     2054 2061 = 6. 2 + 2. 2 - 3. 2 - 8. 2 - 9. 3 - 7. 2               +10. 2  2.5/7  -1.56
     4. Bohak, Janko       2127 2027 = 6. 3 = 2. 3 - 3. 5 = 8. 3               - 1. 1 + 4. 1 =10. 3  3.0/7  -0.64
     5. Majcenovič, Martin 2025 1979 + 6. 5 + 2. 5 = 3. 8 + 8. 5 - 9. 5 = 7. 3 = 1. 2 = 4. 2 =10. 4  5.5/9   0.28
     7. Žlender, Boris        0 1942                             + 9. 6 - 7. 4               +10. 7  2.0/3   0.08
     9. Belšak, Žan        2030 1912 = 6. 6 = 2. 9 = 3.10 + 8. 6 + 9. 8 = 7. 6 - 1. 3 = 4. 3         4.5/8   0.18
    14. Orešek, Branko        0 1799                                           = 1. 4 = 4. 4         1.0/2   0.52
    16. Janžekovič, Klemen 1795 1628 - 6. 7 = 2.10 + 3.12 + 8. 8               + 1. 6 + 4. 5 =10. 8  5.0/7   3.53
    17. Peršuh, Andrej        0 1613                             - 9.13 - 7.12 - 1.11 - 4. 8         0.0/4  -1.72
__________________________________________________________________
 

   1. enotna ženska liga 2009
    Šentjur, 3.10.-4.10.2009

				    MT    T   MTB
  1. ŠD Kočevje                     17    17  91.0
  2. ŠD Jesenice                    14    14  96.0
  3. ŠD Gorenjka Lesce              13  12.5  98.0
  4. ŠK Komenda POPOTNIK            11  10.5  89.0
  5. Celjski ŠK                     10  10.5  89.5
  6. ŠK Komenda UTRDBA              11    10 100.0
  7. ŠD Rokada Lendava              10    10  81.5
  8. ŠD Vrhnika                     10   9.5  85.0
  9. ŠD Tehcenter Ptuj              10     9  91.0
 10. ŠK Slovenec Poljčane           10     9  81.0
 11. ŠK Žalec                        9     9 100.0
 12. ŠD KRKA Novo mesto              8     9  87.0
 13. ŠK Nova KBM Kovinar             8     9  86.5
 14. ŠD Hoče ŠS                      9   8.5  77.0
 15. ŠK ZM Branik                    9   8.5  73.5
 16. ŠD Podpeč                       9   8.5  67.0
 17. ŠK Stari Mayr Kranj             8   8.5  70.0
 18. ŠD dr. Milan Vidmar             9     8  66.5
 19. ŠK Velenje                      7     8  77.5
 20. ŠD Šentjur                      8   7.5  90.0
 21. ŠK Trebnje BMP                  7   6.5  69.0
 22. ŠK Rudar Trbovlje               6   5.5  71.0
 23. ŠK Impol Slovenska Bistrica     3     3  72.5
 
  9. ŠD Tehcenter Ptuj          1696.0                            10     9  91.0
       (W 2    0)(B13  1.5)(W22    2)(B20  1.5)(W 7    1)(B 6  0.5)(B12  1.5)(W11    1)(B 1    0)
     1. Hercog, Mira          0 1685 - 2. 1 =13. 1 +22. 1 =20. 3 + 7. 1 - 6. 1 =12. 2 -11. 1 - 1. 1  3.5/9   1.25
     2. Carli, Lara           0 1707 - 2. 2 +13. 2 +22. 2 +20. 5 - 7. 2 = 6. 2 +12. 4 +11. 2 - 1. 2  5.5/9   2.08
__________________________________________________________________
 

   1. mladinska liga 2009 - fantje
    Nova Gorica, 19.9.-20.9.2009

				  MT    T   MTB
  1. ŠD Jesenice                  17  25.5 138.5
  2. ŠD Impol Slov. Bistrica      16    22 140.5
  3. ŠK Komenda Popotnik          15    19 142.0
  4. ŠD Loka pri Mengšu           12  14.5 130.5
  5. ŠK Brežice                   11  14.5 148.5
  6. ŠD Vrhnika                    9  14.5 134.5
  7. ŠS Tomo Zupan Kranj           9  14.5 128.0
  8. ŠD Tehcenter Ptuj            10    14 142.5
  9. ŠK Žalec                     10    14 139.0
 10. LŠK Metalka Trgovina         10    14 123.5
 11. ŠK Trebnje                   10  13.5 146.5
 12. ŠD Šentjur                   10  13.5 118.0
 13. ŠK Velenje                    9  13.5 124.5
 14. ŠK Nova Gorica 1              8  13.5 114.5
 15. Celjski ŠK                    8  13.5 113.5
 16. ŠK Nova KBM Kovinar MB        8  13.5 109.0
 17. ŠK Slovenec Poljčane         11    13 111.5
 18. ŠD dr. Milan Vidmar LJ        8    13 135.0
 19. ŠD Podpeč                     8    13 108.0
 20. ŠK Komenda Pogi               9  12.5 121.5
 21. ŠD Kočevje                    7  12.5 117.5
 22. ŠK Nova Gorica 2              7    12  96.0
 23. ŠD Gorenjka Lesce             6    12 101.0
 24. ŠK ZM Branik Maribor          8  11.5 113.0
 25. ŠD Hoče ŠS                    8  11.5  96.0
 26. ŠK Nova Gorica 3              6   9.5  97.0
 27. ŠD Rokada Lendava             2   4.5 103.0
 28. ŠK Stari Mayr Kranj           0   4.5 100.0
 
  8. ŠD Tehcenter Ptuj        1902.7                            10    14 142.5
       (B25  2.5)(B 6    2)(W10  2.5)(W20    1)(B 5    1)(W13  2.5)(W 1    0)(B 7    2)(B 2  0.5)
     1. Belšak, Žan        2100 2084 =25. 1 = 6. 1 =10. 1 +20. 1 - 5. 1 =13. 1 - 1. 1 + 7. 1 - 2. 1  4.0/9  -0.68
     2. Janžekovič, Klemen 1887 1917 +25. 2 + 6. 2 +10. 2 -20. 2 + 5. 2 +13. 2 - 1. 2 - 7. 2 - 2. 2  5.0/9   0.23
     3. Carli, Lara           0 1707 +25. 3 = 6. 3 +10. 3 -20. 5 - 5. 3 +13. 3 - 1. 3 + 7. 4 = 2. 3  5.0/9   0.59
_________________________________________________________________
 
		Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2009, F-16
			Rogaška Slatina, 22.-28.2.2009
 
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                       T   MBuch  Mesto
  1. Rožič,Samo               MK  SLO 1930 1934 ŠK Ig                      7.5  36.0     1
  2. Tomazini,Žan             I   SLO 2080 1917 ŠK Impol Slovenska Bistri  7.0  37.0     2
  3. Tomazini,Aljoša          I   SLO 2206 1975 ŠK Impol Slovenska Bistri  6.5  38.0     3
  4. Janžekovič,Klemen        II  SLO 1791 1628 ŠD Tehcenter Ptuj          5.5  36.5     4
  5. Belšak,Žan               II  SLO 2029 1912 ŠD Tehcenter Ptuj          5.5  36.0     5
  6. Flander,Nejc             I   SLO 1840 1816 ŠK Žalec                   5.0  37.5     6
  7. Janželj,Tim              I   SLO 1924 1820 ŠK Ig                      5.0  37.0     7
  8. Brcar,Aleš               II  SLO 1852 1625 ŠK Trebnje BMP             5.0  37.0     8
  9. Maksl,David              II  SLO 1901 1724 ŠK Triglav Krško           5.0  31.0     9
 10. Cmor,Nino                    SLO      1505 ŠD Radenska Pomgrad        4.5  33.5    10
 11. Okorn,Nejc               I   SLO 1848 1701 ŠD Sinfonika Vrhnika       4.5  33.0    11
 12. Pahor,Žiga               II  SLO 1899 1682 ŠK Nova Gorica             4.5  31.5    12
 13. Zajc,Jan                 II  SLO      1621 ŠK Komenda                 4.5  27.5    13
 14. Šterk,Andraž             III SLO      1500 ŠD Poljanska dolina ob Ko  4.5  24.5    14
 15. Grosar,Gari              II  SLO 1879 1794 ŠK Nova Gorica             4.0  31.5    15
 16. Korent,Žiga              III SLO 1682 1579 ŠD Šentjur                 4.0  30.5    16
 17. Benedičič,Izidor         II  SLO      1500 ŠK Litija                  4.0  26.0    17
 18. Drofenik,Tim             II  SLO      1504 ŠK Komenda                 3.5  29.0    18
 19. Mlakar,Marko             IV  SLO      1500 ŠD Jesenice                3.0  29.0    19
 20. Černjak,Ambrož           II  SLO      1568 ŠK Slovenj Gradec          3.0  26.5    20
 21. Rakovec,Anže                 SLO      1500 ŠD Jesenice                3.0  26.5    21
 22. Dolinar,Matic                SLO      1500 ŠS Tomo Zupan Kranj        0.0  27.0    22
__________________________________________________________________
 
		Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2009, F-14
			Rogaška Slatina, 22.-28.2.2009
 
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO LRat Klub                        T   MBuch  Mesto
  1. Kralj,Samo               II  SLO      1713 ŠK Komenda                 7.5  38.5     1
  2. Hiti,Domen               I   SLO 1865 1902 ŠK Ig                      6.5  34.0     2
  3. Drnovšek,Gal             II  SLO 1640 1740 ŠS Tomo Zupan Kranj        6.0  37.0     3
  4. Koščak,Jan               III SLO      1603 ŽŠK Maribor LANCom         6.0  36.5     4
  5. Okleščen,Grega           II  SLO      1590 ŠD KRKA Novo mesto         6.0  35.0     5
  6. Ličina,Tomaž             II  SLO      1566 ŠD Tehcenter Ptuj          6.0  30.0     6
  7. Škvorc,Žiga              III SLO      1531 ŠD Poljanska dolina ob Ko  5.5  37.0     7
  8. Brank,Bine               II  SLO      1617 ŠK Komenda                 5.5  33.0     8
  9. Abe,Blaž                 II  SLO      1633 ŠS ŠD Loka pri Mengšu      5.0  35.0     9
 10. Banevec,Jernej           III SLO      1519 ŠK Nova Gorica             5.0  32.5    10
 11. Čopi,Ambrož              II  SLO      1554 ŠD KRKA Novo mesto         5.0  31.0    11
 12. Pregelj,Maj              II  SLO      1500 ŠK Val                     5.0  30.0    12
 13. Škrlep,Rok               III SLO      1500 ŠS Tomo Zupan Kranj        5.0  28.0    13
 14. Stanič,Urban             II  SLO      1753 ŠD Sinfonika Vrhnika       4.5  39.0    14
 15. Krstič,Aljoša                SLO      1500 ŠD Paloma Sladki Vrh ŠK P  4.5  33.0    15
 16. Mejak,Severin            II  SLO      1656 ŠD dr.Milan Vidmar Ljublj  4.5  33.0    16
 17. Pungarčič,Tine           IV  SLO      1520 ŠK Brežice                 4.5  32.5    17
 18. Kunej,Timon              II  SLO 1626 1537 ŠD Šentjur                 4.5  30.5    18
 19. Lučovnik,Tilen           II  SLO      1587 ŠK Komenda                 4.0  35.0    19
 20. Matijevič,Filip          III SLO      1516 ŠK Val                     4.0  32.0    20
 21. Cigan,Marko              II  SLO      1538 ŠD Radenska Pomgrad        4.0  31.5    21
 22. Vida,Dorian              IV  SLO      1526 ŠD Radenska Pomgrad        4.0  30.0    22
 23. Zakšek,Peter             III SLO      1533 ŠK Komenda                 4.0  25.0    23
 24. Gnidovec,Tilen           II  SLO      1594 ŠK Komenda                 3.5  30.5    24
 25. Blaznik,Nejc                 SLO      1500 ŠS Tomo Zupan Kranj        3.0  28.5    25
 26. Tiselj,Peter             IV  SLO      1500 ŠK Postojna                2.0  28.0    26
 27. Cvek,Jernej                  SLO      1500 ŠD Šentjur                 1.0  26.5    27
__________________________________________________________________