Rezultati članov ptujskega moštva v državni ligi za obdobje 2005-2009

 

15. dp

16. dp

17. dp

18. dp

19. dp

Skupaj

%

Mihalčišin Adrijan

 

 

6,0 (8)

7,0 (9)

3,5 (5)

16,5 (20)

82

Volokitin Andrej

 

6,5 (8)

5,0 (7)

3,5 (5)

 

15,0 (20)

75

Pavasovič Duško

 

 

7,0 (9)

6,5 (9)

6,0 (9)

19,5 (27)

72

Beljavski Aleksander

 

6,0 (8)

6,5 (9)

6,0 (9)

6,5 (9)

25,0 (35)

71

Maksimenko Andrej

4,5 (9)

4,5 (8)

6,0 (8)

7,5 (9)

5,5 (9)

28,0 (43)

65

Roškar Robert            

6,5 (9)

2,5 (5)

2,0 (4)

0,0 (1)

2,5 (4)

14,5 (23)

63

Tratar Marko

5,5 (9)

 

 

 

 

  5,5  (9)

61

Podkrižnik Gregor

5,5 (9)

2,0 (5)

2,5 (4)

5,0 (6)

2,5 (6)

17,5 (30)

58

Mazi Leon

5,5 (9)

4,0 (8)

 

 

 

  9,5 (17)

56

Krivoručko Jurij

 

 

 

0,5 (2)

5,0 (9)

  5,5 (11)

50

Polajžer Danilo

3,0 (9)

3,0 (6)

2,5 (5)

2,5 (4)

2,0 (3)

13,0 (27)

48

 _______________________________________________________________

 

              Državna liga 2008

           Murska Sobota, 6.12.-14.12.2008

                            MT    T  MTB
  1. ŠD Tehcenter Ptuj            18  38.5 231.5
  2. ŽŠK Maribor LANCom           15    36 234.0
  3. ŠK ZM Branik Maribor         11    30 240.0
  4. ŠK Nova Gorica                8  28.5 241.5
  5. LŠK Metalka Trgovina         10    28 242.0
  6. ŠK Triglav Krško              9  27.5 242.5
  7. ŠD Radenska Pomgrad MS        7  26.5 243.5
  8. ŠD dr. Milan Vidmar LJ        8  24.5 245.5
  9. ŠD Krka Novo mesto            4  20.5 249.5
 10. ŠK Milan Majcen Sevnica       0    10 260.0
  1. ŠD Tehcenter Ptuj        2545.3                            18  38.5 231.5
       (W 9    4)(B 8    5)(W 2    4)(B 5    5)(W 6    4)(B 4    4)(W 7  4.5)(W 3  3.5)(B10  4.5)
  1. Volokitin, Andrei  2659 2618 - 9. 1 = 8. 1 + 2. 2 + 5. 1 + 6. 1                              3.5/5   0.65
  2. Beliavsky, Alexand 2619 2638 + 9. 4 = 8. 2 = 2. 3 - 5. 2 = 6. 2 + 4. 1 + 7. 1 = 3. 1 +10. 1  6.0/9  -0.39
  3. Pavasovič, Duško   2597 2552 + 9. 6 + 8. 3 = 2. 6 + 5. 3 + 6. 4 - 4. 2 = 7. 2 = 3. 2 +10. 2  6.5/9   0.11
  4. Kryvoruchko, Yuriy 2627 2597                                                  = 3. 4 -10. 3  0.5/2  -1.14
  5. Mihalčišin, Adrian 2522 2506 + 9. 7 + 8. 4 = 2. 7 + 5. 4 = 6. 5 = 4. 3 + 7. 5 = 3. 5 +10. 4  7.0/9   0.16
  6. Maksimenko, Andrei 2536 2361 + 9. 8 + 8. 5 + 2. 8 + 5. 5 = 6. 6 + 4. 4 = 7. 6 + 3. 6 =10. 6  7.5/9   1.65
  7. Polajžer, Danilo   2360 2349                             = 6. 8 = 4. 5 + 7. 8 = 3. 7         2.5/4   0.18
  8. Podkrižnik, Gregor 2372 2336        + 8. 6 = 2. 9 + 5. 6        + 4. 6 = 7. 9        +10. 7  5.0/6   0.92
  9. Roškar, Robert     2269 2174 - 9. 9                                                          0.0/1  -0.55

 _______________________________________________________________

 

                        Evropski klubski pokal 2008

                                   Kallithea (Grčija), 16.10.-24.10.2008

 

SLOŠahovsko društvo Ptuj-Veplas Velenje 5½ : ½ CE Gambit Luxembourg-BonnevoieLUX

SLOŠahovsko društvo Ptuj-Veplas Velenje    3 : 3  SK HohenemsAUT

SLOŠahovsko društvo Ptuj-Veplas Velenje    4 : 2  Slavia UPJS KosiceSVK

SLOŠahovsko društvo Ptuj-Veplas Velenje    3 : 3  Clichy Echecs 92FRA

SLOŠahovsko društvo Ptuj-Veplas Velenje    1 : 5  PVK Kiev ChessUKR

SLOŠahovsko društvo Ptuj-Veplas Velenje 2½ : 3½ 1. Novoborsky SKCZE

SLOŠahovsko društvo Ptuj-Veplas Velenje 2½ : 3½ Haladas-Szova SzombathelyHUN

 

SLO  40. Šahovsko društvo Ptuj-Veplas Velenje (RtgAvg:2447, Captain: Danilo Polajžer / TB1: 6 / TB2: 21,5)

Bo.

 

Name

Rtg

FED

1

2

3

4

5

6

7

Pts.

Games

RtgAvg

Rp

w

we

w-we

K

rtg+/-

1

GM

Pavasovič Duško

2597

SLO

1

1

½

½

½

1

½

5,0

7

2554

2712

5

3,83

1,17

10

11,7

2

IM

Borišek Jure

2548

SLO

1

0

½

1

0

½

1

4,0

7

2494

2544

4

3,93

0,07

10

0,7

3

GM

Maksimenko Andrei

2536

UKR

1

½

1

0

½

½

½

4,0

7

2458

2508

4

4,12

-0,12

10

-1,2

4

IM

Polajžer Danilo

2360

SLO

½

½

1

0

0

0

0

2,0

7

2403

2245

2

3,11

-1,11

10

-11,1

5

FM

Podkrižnik Gregor

2372

SLO

1

1

½

½

0

0

½

3,5

7

2257

2257

2,5

2,80

-0,30

15

-4,5

6

FM

Roškar Robert

2269

SLO

1

0

½

1

0

½

0

3,0

7

2242

2192

2

2,19

-0,19

15

-2,8

__________________________________________________________________

 

           2. članska liga vzhod 2008

                  Brežice, Maribor 24.5.-25.11.2008

 
  1. ŠD Hoče                   15  35.5 234.5
  2. ŠD Polskava               11  30.5 239.5
  3. ŠD Ptuj 2                 11  29.5 240.5
  4. ŠK Brežice                11  28.5 241.5
  5. ŠK Paloma                  8    28 242.0
  6. ŠS Termotrans             10  26.5 243.5
  7. ŠD Muta                   10    26 244.0
  8. ŠD Fram                    6    25 245.0
  9. ŠK Triglav Krško II        5  23.5 246.5
 10. ŠD Slovenske Konjice       3    17 253.0
 
  3. ŠD Ptuj 2             2066.2                            11  29.5 240.5
     (B 6    5)(W 1    3)(B 8    3)(W 9    3)(B 4  2.5)(W 5    3)(B10  3.5)(W 2  3.5)(B 7    3)
  1. Napast, Viktor     2076 2045 + 6. 1 = 1. 2 + 8. 1 = 9. 1 = 4. 1 = 5. 1 =10. 1 + 2. 1 = 7. 1  6.0/9   2.76
  2. Bohak, Janko       2144 2045 + 6. 2 = 1. 3               = 4. 2 = 5. 2 =10. 2 = 2. 3 = 7. 2  4.0/7   0.64
  3. Majcenovič, Martin    0 1979 + 6. 3 = 1. 7 - 8. 2 = 9. 4 - 4. 4 = 5. 3 +10. 3 = 2. 4 = 7. 4  4.5/9   0.27
  4. Žlender, Boris        0 1952 + 6. 4 = 1. 8 - 8. 3 = 9. 6 = 4. 5 = 5. 4 =10. 6 - 2. 6 = 7. 5  4.0/9  -0.68
  5. Ličina, Miloš         0 1866               = 8. 4 = 9. 7        = 5. 5               = 7. 7  2.0/4   0.52
  6. Orešek, Branko        0 1808               = 8. 5 = 9.14               -10. 7 = 2. 7         1.5/4  -0.62
  7. Belšak, Žan           0 1732 + 6. 6 + 1.10               + 4.12        +10. 8 + 2.10 = 7. 8  5.5/6   3.04
  8. Peršuh, Andrej        0 1625 - 6. 8 - 1.14 + 8. 6 = 9.16 - 4.13 = 5. 8                       2.0/6  -0.28
__________________________________________________________________

 

                   3. članska liga vzhod 2008

   Pragersko, Slovenj Gradec, Cerkvenjak, Šoštanj 11.10.-15.11.2008

 
  1. ŽŠK LANCOM MARIBOR          18    43 266.0
  2. ŠK SLOVENJ GRADEC           16    42 264.0
  3. ŠK VELENJE                  10    30 248.5
  4. ŠK ČRNA                     12    29 278.0
  5. ŠK ŠOŠTANJ                  11  28.5 270.0
  6. ŠK URBAN                    11  28.5 268.0
  7. ŠD MESSER RUŠE              10  28.5 261.5
  8. KOŠK DRAVOGRAD              10    28 279.0
  9. ŠK MALEČNIK                  6    28 219.5
 10. ŠK ZM BRANIK                10    27 240.5
 11. ŠD LENDAVA                  11    27 234.5
 12. ŠD PTUJ VEPLAS              10  26.5 278.5
 13. SK SMARJE PRI JELSAH        10  26.5 228.0
 14. ŠK GRIŽE                     6    26 238.5
 15. ŠD FUŽINAR ŠK HARPO          9    26 228.5
 16. ŠD PONIKVA                   7  25.5 213.5
 17. ŠD GORNJA RADGONA            6    25 255.0
 18. ŠD DESTRNIK                  6    25 207.0
 19. DŠR SPLAVAR                  8  20.5 215.5
 20. ŠS TERMOTRANS BISTRICA       4  20.5 212.0
 21. ŠD PRAGERSKO GAJ             3    18 213.0
 22. ŠD POLSKAVA                  4    14 218.0
 
 12. ŠD PTUJ VEPLAS          1907.3                            10  26.5 278.5
     (W18    4)(W11  2.5)(B 9  3.5)(W 6    3)(B 3    4)(B 7    3)(W 1    1)(B13    4)(W 2  1.5)
  1. Iljaž, Igor           0 2005                                           - 1. 1 =13. 2 - 2. 1  0.5/3  -0.94
  2. Zajc, Silvo           0 1950 -18. 1 -11. 1 + 9. 1 - 6. 1 + 3. 1 = 7. 1 - 1. 2 +13. 3 - 2. 2  3.5/9   0.46
  3. Podkrižnik, Aleksa 1796 1867 =18. 2 -11. 2 + 9. 3 + 6. 2 + 3. 2 = 7. 2 + 1. 3 =13. 4 + 2. 3  6.5/9   1.50
  4. Selišek Leon          0 1840                                           - 1. 4 =13. 5 - 2. 4  0.5/3  -0.40
  5. Janžekovič, Klemen 1791 1809 +18. 3 +11. 4 - 9. 4 = 6. 4 + 3. 3 = 7. 4 - 1. 5 =13. 7 = 2. 5  5.0/9   1.40
  6. Ličina, Tomaž         0 1715 +18. 4 -11. 5 = 9. 5 + 6. 5 + 3. 5 = 7. 6                       4.0/6   1.78
  7. Janžekovič, Filip     0 1649 +18. 5 +11. 8 + 9. 6 = 6. 6 - 3. 6 + 7. 8 - 1. 8 +13. 8 - 2. 6  5.5/9   2.62
  8. Vrabič, Tomo          0 1592 =18. 9 =11. 9 - 9.14 - 6. 9 - 3. 7 - 7.10                       1.0/6  -1.34
_________________________________________________________________
 

                1. enotna ženska liga 2008

                        Murska Sobota 4.10.-5.10.2008

                              MT    T   MTB
  1. ŠD DOMŽALE                     15    14  93.5
  2. ŠD JESENICE                    16  13.5  93.0
  3. ŠD GORENJKA LESCE              14  13.5  94.5
  4. ŠK STARI MAYR                  11  10.5  91.5
  5. ŠK ŽALEC                       10    10  92.5
  6. ŠD KRKA NOVO MESTO             11   9.5  85.5
  7. ŠK KOMENDA POGI                10   9.5  93.0
  8. ŠD ROKADA LENDAVA              10   9.5  87.0
  9. CELJSKI ŠK                     10   9.5  83.0
 10. ŠD POLJANSKA DOLINA OB KO       9   9.5  95.0
 11. ŠK KOMENDA POPOTNIK             9   9.5  88.0
 12. ŠK KOMENDA SUMA                 9   9.5  83.5
 13. ŠD KOČEVJE                      9     9  88.0
 14. ŠK SLOVENEC POLJČANE            9     9  88.0
 15. ŠK KOMENDA GABER                9     9  79.5
 16. ŠD SINFONIKA VRHNIKA            8     9  82.5
 17. ŠK VELENJE                      8     9  74.5
 18. ŠK ZM BRANIK                    9   8.5  74.0
 19. ŠK NOVA KMB KOVINAR             8   8.5  76.5
 20. ŠD dr. MILAN VIDMAR             8   8.5  67.0
 21. ŠD PTUJ VEPLAS                  8     8  75.0
 22. ŠK ZAGORJE                      7     8  74.0
 23. ŠK IMPOL SLOVENSKA BISTRICA     9   7.5  68.5
 24. ŠK RUDAR TRBOVLJE               4     4  72.5
 25. ŠK TREBNJE BMP                  4   3.5  71.0
 

 21. ŠD PTUJ VEPLAS             1943.0                             8     8  75.0
     (B 9    0)(W25    2)(B19  1.5)(W 4    0)(B 6    1)(W12  0.5)(B20    1)(W23  0.5)(B26  1.5)
  1. Hercog, Mira          0 1710 - 9. 1 +25. 1 =19. 2 - 4. 1 + 6. 2 =12. 1 -20. 1 -23. 1    3.0/8  -1.00
  2. Kerner Polajžer, V    0 1700 - 9. 2 +25. 2 +19. 3 - 4. 2 - 6. 4 -12. 2 +20. 2 =23. 2    3.5/8  -1.30
__________________________________________________________________

 

			DP Slovenije 2008 - F16
			         Postojna, 24.2.-1.3.2008
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T    MBuch  Buch Mesto
  1. Rožič,Samo               I   NOT 1880 1890 ŠK Ig                      7.0  38.0  47.0     1
  2. Tomazini,Aljoša          I   MAR 2151 1923 ŠK Impol Slovenska Bistri  6.5  38.0  49.5     2
  3. Škrinjar,Matic           II  PRI 1809 1752 ŠK Nova Gorica             6.5  37.5  47.0     3
  4. Špalir,Jernej            II  KOR      1723 ŠK Slovenj Gradec          6.0  38.0  48.0     4
  5. Belšak,Žan               II  MAR      1732 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   5.5  39.0  49.5     5
  6. Gantar,Jan               II  LJU 1972 1825 ŠK Komenda                 5.5  36.0  47.0     6
  7. Titan,Matej              IV  POM 1696 1736 ŠD Radenska Pomgrad        5.5  35.0  44.5     7
  8. Kavčič,Janez             I   LJU 1981 1921 LŠK Metalka Trgovina       5.0  38.5  48.0     8
  9. Rozman,Mitja             II  GOR 1861 1746 ŠS Tomo Zupan Kranj        5.0  30.0  38.5     9
 10. Zajc,Jan                 II  LJU      1620 ŠK Komenda                 5.0  28.5  38.0    10
 11. Zakšek,Peter             IV  LJU      1535 ŠK Komenda                 5.0  23.0  31.0    11
 12. Okorn,Jan                II  NOT      1576 ŠK Borovnica               4.5  33.0  43.0    12
 13. Borštnik,Andrej          II  LJU      1555 ŠD dr.Milan Vidmar Ljublj  4.5  31.0  40.0    13
 14. Drofenik,Tim             II  LJU      1504 ŠK Komenda                 4.5  25.5  35.0    14
 15. Grosar,Gari              II  PRI 1907 1637 ŠK Nova Gorica             4.0  35.0  44.5    15
 16. Cmor,Nino                    POM      1500 ŠD Radenska Pomgrad        4.0  31.5  39.5    16
 17. Kobold,Andrej            II  LJU      1528 ŠK Komenda                 4.0  30.0  38.0    17
 18. Janžekovič,Filip             MAR      1500 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   4.0  27.0  35.0    18
 19. Rakovec,Anže                 GOR      1500 ŠD Jesenice                3.5  27.0  34.5    19
 20. Mihelčič,Domen               GOR      1500 ŠD Jesenice                3.5  24.5  33.0    20
 21. Šterk,Andraž             III DOL      1500 ŠK Poljanska dol.ob Kolpi  3.0  29.0  37.5    21
 22. Roš,Jan                      MAR      1500 ŠK ZM Branik Maribor       3.0  28.0  38.0    22
 23. Mlakar,Marko             IV  GOR      1500 ŠD Jesenice                3.0  27.0  36.5    23
__________________________________________________________________
 
			DP Slovenije 2008 - F14
			          Postojna, 24.2.-1.3.2008
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T    MBuch  Buch Mesto
  1. Flander,Nejc             I   CEL 1812 1750 ŠK Žalec                   7.5  36.0  46.5     1
  2. Hiti,Domen               I   NOT 1804 1821 ŠK Ig                      7.0  36.5  47.0     2
  3. Tomazini,Žan             I   MAR 2021 1886 ŠK Impol Slovenska Bistri  6.5  37.0  47.5     3
  4. Drnovšek,Gal             II  GOR 1636 1620 ŠS Tomo Zupan Kranj        6.0  35.0  45.0     4
  5. Maksl,David              III POS      1549 ŠK Triglav Krško           5.5  40.0  52.0     5
  6. Okorn,Nejc               II  NOT 1815 1697 ŠK Borovnica               5.5  39.5  50.5     6
  7. Hajna,Tadej              III NOT      1630 ŠK Postojna                5.5  34.5  44.0     7
  8. Grah,Matej               II  POM      1516 ŠD Radenska Pomgrad        5.5  33.5  43.0     8
  9. Ličina,Tomaž                 MAR      1500 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   5.0  30.0  40.5     9
 10. Janžekovič,Klemen            MAR      1502 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   5.0  27.5  36.0    10
 11. Janželj,Tim              I   NOT 1950 1896 ŠK Ig                      4.5  37.5  49.0    11
 12. Kralj,Samo               II  LJU      1570 ŠK Komenda                 4.5  35.5  45.5    12
 13. Okleščen,Grega           III DOL      1543 ŠD KRKA Novo mesto         4.5  34.0  44.5    13
 14. Pahor,Žiga               II  PRI      1650 ŠK Nova Gorica             4.5  32.0  43.0    14
 15. Lučovnik,Tilen           III LJU      1523 ŠK Komenda                 4.5  32.0  41.0    15
 16. Mejak,Severin            III SLO      1604 ŠD dr.Milan Vidmar Ljublj  4.5  30.5  41.0    16
 17. Petrovčič,Gregor         III OBA      1512 ŠD Sežana                  4.5  29.0  39.0    17
 18. Brcar,Aleš               II  DOL      1574 ŠK Trebnje BMP             4.5  27.5  33.0    18
 19. Černjak,Ambrož           II  KOR      1500 ŠK Slovenj Gradec          4.0  29.5  35.0    19
 20. Jordan,Marko             III POS      1500 ŠK Triglav Krško           4.0  29.0  34.0    20
 21. Škrlep,Rok               IV  SLO      1511 ŠS Tomo Zupan Kranj        4.0  28.0  33.0    21
 22. Sedonja,Dominik          III POM      1516 ŠD Radenska Pomgrad        3.5  36.5  44.0    22
 23. Jan,Domen                III GOR      1500 ŠD Gorenjka Lesce          3.5  26.5  31.5    23
 24. Kunej,Timon              III CEL 1601 1598 ŠD Šentjur                 3.5  24.0  28.5    24
 25. Škvorc,Žiga              III POS      1559 ŠK Triglav Krško           3.0  29.5  39.0    25
 26. Ivančič,Kristjan             MAR      1500 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   3.0  28.0  35.0    26
 27. Benedičič,Izidor             ZAS      1500 ŠK Litija                  2.5  28.0  33.5    27
 28. Jurca,Vital                  NOT      1500 ŠK Postojna                0.0  25.5  32.5    28

__________________________________________________________________

 

      Ekipno DP Slovenije 2007 - državna liga
                              Murska Sobota, 9.12.-15.12.2007

 

                                  MT    T    MTB
  1. ŠD Ptuj Veplas Velenje       16  37.5  232.5
  2. LŠK Metalka Trgovina         14  34.5  235.5
  3. ŠK Triglav Krško             11  30.5  239.5
  4. ŠK ZM Branik Maribor         11  30.5  239.5
  5. ŽŠK Maribor LANCom           10  30.5  239.5
  6. ŠD Radenska Pomgrad MS       12  29.5  240.5
  7. ŠD dr.Milan Vidmar LJ         9  28.5  241.5
  8. ŠK Nova Gorica                5  24.0  246.0
  9. ŠK Milan Majcen Sevnica       2  13.0  257.0
 10. ŠS Tomo Zupan Kranj           0  11.5  258.5


  1. ŠD Ptuj Veplas Velenje   2501.8                            16  37.5 232.5
     (W 7  2.5)(B 9    5)(W 2    5)(B 5  3.5)(W 8    4)(W 6  4.5)(B 3  3.5)(W 4  4.5)(B10    5)
  1. Volokitin, Andrei  2678 2610        + 9. 1 + 2. 1 = 5. 1 + 8. 1 - 6. 1 = 3. 1 + 4. 1         5.0/7   0.80
  2. Beliavsky, Alexand 2646 2641 = 7. 1 + 9. 3 + 2. 2 = 5. 3 = 8. 3 + 6. 3 = 3. 2 = 4. 2 +10. 1  6.5/9  -0.34
  3. Pavasovič, Duško   2597 2549 = 7. 2 + 9. 4 = 2. 3 = 5. 4 + 8. 4 + 6. 6 = 3. 4 + 4. 4 +10. 4  7.0/9   0.07
  4. Mihalčišin, Adrian 2525 2507 = 7. 4 + 9. 5 = 2. 4 = 5. 5 = 8. 5 + 6. 7 + 3. 5 + 4. 5         6.0/8  -0.08
  5. Maksimenko, Andrei 2505 2345        = 9. 6 + 2. 6 = 5. 6 + 8. 6 + 6. 8 = 3. 6 = 4. 6 +10. 5  6.0/8   1.04
  6. Polajžer, Danilo   2368 2359 - 7. 5 = 9.10                             = 3. 8 = 4. 8 +10. 6  2.5/5  -0.95
  7. Podkrižnik, Gregor 2370 2350 + 7. 6        + 2. 7        - 8. 7                      =10. 9  2.5/4  -0.26
  8. Roškar, Robert     2284 2190 - 7. 7               + 5. 7        = 6. 9               =10.13  2.0/4  -0.16

__________________________________________________________________

 

                        2. članska liga vzhod 2007

                                   Brežice, Maribor 26.5.-17.11.2007

 

                                  T      MT
  1. ŠK IMPOL                   35,0     13
  2. ŠD PTUJ                    31,5     13
  3. ŠD MUTA                    29,5     12
  4. ŠK BREŽICE                 28,5     10
  5. ŠK TERMOTRANS              28,5      9  
  6. ŠK TRIGLAV KRŠKO II        28,0     11
  7. ŠK PALOMA                  26,5      7
  8. ŠD SLOVENSKE KONJICE       25,0      9
  9. ŠD FRAM                    23,5      5 
 10. ŠK ČRNA                    14,0      1
 
( 5) 27.5/11 ŠD PTUJ (9) 4:2 (1) ŠD FRAM 21.5/5
1 1.5/8 Bohak, Janko 1:0 Slana, Mirko 2.5/8
2 6/8 Napast, Viktor 0.5:0.5 Mitrovič, Boris 4/8
3 5.5/8 Majcenovič, Martin 1:0 Krstič, Ljubiša 3.5/8
4 3/6 Žlender, Boris 1:0 Hevir, Zlatko 4/8
5 5.5/8 Ličina, Miloš 0:1 Mejal, Davorin 3/3
6 2/2 Rižnar, Helena 0.5:0.5 Mejal, Jože 1/2
 
( 1) 21.5/7 ŠK BREŽICE (10) 3:3 (9) ŠD PTUJ 24.5/10
1 4/7 Ivekovič, Mario 0.5:0.5 Bohak, Janko 1/7
2 4/5 Halik, Tomo 0.5:0.5 Napast, Viktor 5.5/7
3 1.5/4 Kneževič, Željko 0.5:0.5 Majcenovič, Martin 5/7
4 2.5/5 Novosel, Krunoslav 0.5:0.5 Žlender, Boris 2.5/5
5 1.5/3 Volčanšek, Jože 0.5:0.5 Roškar, Zlatko 0.5/1
6 2/5 Kolar, Drago - kapetan 0.5:0.5 Ličina, Miloš 5/7
 
( 5) 18.5/7 ŠK TRIGLAV KRŠKO II (8) 3.5:2.5 (9) ŠD PTUJ 22/10
1 3.5/6 Brumen, Dinko 1:0 Bohak, Janko 1/6
2 1.5/2 Šitnik, Igor 1:0 Napast, Viktor 5.5/6
3 2.5/4 Mar, Karmen 0.5:0.5 Majcenovič, Martin 4.5/6
4 3/6 Ahmatovič, Hilmija 0.5:0.5 Žlender, Boris 2/4
5 2.5/4 Bučar, Nataša 0.5:0.5 Roškar, Zlatko 0/0
6 0/2 Škvorc, Žiga 0:1 Ličina, Miloš 4/6
 
( 2) 18/8 ŠD PTUJ (9) 4:2 (7) ŠK PALOMA 15/4
1 1/5 Bohak, Janko 0:1 Ivanuša, Bogomir 2.5/5
2 2.5/5 Ličina, Anita - kapetanka 0.5:0.5 Lindner, Mihael 3.5/5
3 4.5/5 Napast, Viktor 1:0 Habjanič, David - kapetan 3/5
4 4/5 Majcenovič, Martin 0.5:0.5 Vohl, Gregor 1.5/5
5 1/3 Žlender, Boris 1:0 Nikl, Drago 0/0
6 3/5 Ličina, Miloš 1:0 Žalig, Tomaž 0.5/1

 

( 4) 12.5/5 ŠD MUTA (6) 3.5:2.5 (9) ŠD PTUJ 15.5/8
1 3/4 Peruš, Danilo 1:0 Bohak, Janko 1/4
2 0.5/4 Jakopič, Anton 0:1 Ličina, Anita - kapetanka 1.5/4
3 1/2 Supančič, Gorazd 0.5:0.5 Napast, Viktor 4/4
4 1.5/4 Kokošinek, Ervin 0.5:0.5 Majcenovič, Martin 3.5/4
5 2.5/4 Harnik, Ivan 1:0 Žlender, Boris 1/2
6 3/4 Mrakič, Tone - kapetan 0.5:0.5 Ličina, Miloš 2.5/4
 
( 3) 11.5/6 ŠD PTUJ (9) 4:2 (5) ŠK ČRNA 5.5/1
1 1/3 Bohak, Janko 0:1 Burjak, Zdravko - kapetan 1/3
2 1.5/3 Ličina, Anita - kapetanka 0:1 Ipavic, Hubert 1/3
3 3/3 Napast, Viktor 1:0 Podlesnik, Ivan 1/3
4 2.5/3 Majcenovič, Martin 1:0 Šahinovič, Fikret 1.5/3
5 1.5/3 Ličina, Miloš 1:0 Pranjič, Mitja 0.5/3
6 1/1 Rižnar, Helena 1:0 Čagorovič, Veljo 0.5/3

 

( 3) 7/2 ŠK IMPOL (4) 2.5:3.5 (9) ŠD PTUJ 8/4
1 0/2 Sorčnik, Franc 0.5:0.5 Bohak, Janko 0.5/2
2 0/0 Repnik, Konrad 0.5:0.5 Ličina, Anita - kapetanka 1/2
3 1/2 Tomazini, Žan 0:1 Napast, Viktor 2/2
4 1.5/2 Kotnik, Simon - kapetan 0.5:0.5 Majcenovič, Martin 2/2
5 2/2 Tomazini, Aljoša 1:0 Ličina, Miloš 1.5/2
6 2/2 Karpuzi, Gjuner 0:1 Rižnar, Helena 0/0

 

( 4) 4/2 ŠD PTUJ (9) 4:2 (3) ŠD SLOVENSKE KONJICE 4/2
1 0/1 Bohak, Janko 0.5:0.5 Florjančič, Rudi -kapetan 1/1
2 1/1 Ličina, Anita - kapetanka 0:1 Gruden, Marjan 0.5/1
3 1/1 Napast, Viktor 1:0 Brdnik, Roman 0.5/1
4 1/1 Majcenovič, Martin 1:0 Šibanc, Bogo 0/1
5 0.5/1 Žlender, Boris 0.5:0.5 Košak, Marjan 1/1
6 0.5/1 Ličina, Miloš 1:0 Marguč, Franc 1/1

 

( 2) 0/0 ŠK TERMOTRANS (2) 2:4 (9) ŠD PTUJ 0/0
1 0/0 Kukovec, Borut 1:0 Bohak, Janko 0/0
2 0/0 Lipovšek, Miran 0:1 Ličina, Anita - kapetanka 0/0
3 0/0 Tolič, Mato 0:1 Napast, Viktor 0/0
4 0/0 Hevir, Vladimir 0:1 Majcenovič, Martin 0/0
5 0/0 Kolar, Branko 0.5:0.5 Žlender, Boris 0/0
6 0/0 Zajšek, Franc 0.5:0.5 Ličina, Miloš 0/0
__________________________________________________________________

 

                        3. članska liga vzhod 2007

                                   Šmartno, 20.10.-24.11.2007

                              MT    T    MTB
  1. ŠD ŠS HOČE                     17  40.5  270.0
  2. ŽŠK MARIBOR LANCOM II          13  37.5  269.5
  3. ŠK SLOVENJ GRADEC              13  36.5  272.0
  4. ŠD LENDAVA                     14  31.0  279.5
  5. ŠK MALEČNIK                    10  28.5  257.5
  6. ŠD DESTRNIK                     9  28.5  206.0
  7. ŠD GORNJA RADGONA               8  28.5  263.5
  8. ŠD MESSER SLOVENIJA RUŠE       11  28.0  252.5
  9. ŠD GORIŠNICA                   10  28.0  247.0
 10. ŠD PONIKVA                      9  28.0  237.0
 11. ŠS TERMOTRANS ŠD BISTRICA      10  27.5  211.0
 12. ŠK GRIŽE                        6  27.5  245.0
 13. ŠD FUŽINAR ŠK HAPRO            10  27.0  276.0
 14. ŠK ZM BRANIK 2                 10  27.0  275.5
 15. KOŠK DRAVOGRAD                 10  27.0  232.0
 16. ŠD PTUJ VEPLAS VELENJE          9  27.0  236.5
 17. DŠR OPTIMA SPLAVAR BREZNO       9  27.0  228.5
 18. ŠK VELENJE 2                   10  26.0  259.0
 19. ŠK ŠOŠTANJ                      9  26.0  237.5
 20. ŠD URBAN                        7  25.5  233.5
 21. ŠD PRAGERSKO GAJ                5  18.0  212.5
 22. ŠD POLSKAVA "B"                 5  15.5  216.5
 23. ŠD MUTA                         2   9.5  220.5
 
 16. ŠD PTUJ VEPLAS VELENJE
     (W 2    1)(B 6  3.5)(W15    2)(B 9    3)(W18  2.5)(B24  3.5)(B23    6)(W12  3.5)(W 5    2)
  1. Belšak, Žan           0 2003 - 2. 1 = 6. 1 +15. 1 = 9. 2 -18. 3 w24. 1 +23. 1 =12. 2 = 5. 1  4.0/8  -0.64
  2. Iljaž, Igor           0 1893                      - 9. 3 =18. 5 r24. 2 +23. 4 +12. 3 + 5. 2  3.5/5   0.95
  3. Ivančič, Kristjan     0 1832        - 6. 7                                                   0.0/1  -0.88
  4. Kopše, Jožef          0 1806 - 2. 3 + 6. 2 -15. 2 + 9. 4 +18. 6 r24. 3 +23. 5 +12. 4 - 5. 4  5.0/8   1.72
  5. Podkrižnik, Aleksa 1804 1668 - 2. 4 + 6. 3 +15. 3 = 9. 6 +18. 7 r24. 4 +23. 6 +12. 5 = 5. 5  6.0/8   3.68
  6. Ivančič, David        0 1727 - 2. 5        -15. 4                                            0.0/2  -0.36
  7. Janžekovič, Klemen    0 1567 - 2. 6 + 6. 8 -15. 5 - 9.10 -18. 8 r24. 5 +23. 7 -12. 7 - 5. 6  2.0/8   0.08
  8. Janžekovič, Filip     0 1500                      + 9.12 -18.14 r24. 6                       1.0/2   0.40
  9. Ličina, Tomaž         0 1580 + 2.12 - 6.13 -15. 7                      +23. 8 -12. 9 - 5. 7  2.0/6   0.02
__________________________________________________________________

 

               1. enotna ženska liga 2007
                                Murska sobota, 6.-7.10.2007

                            MT    T   MTB
  1. ŠK Milan Majcen Sevnica      15  14.5  93.0
  2. ŠD Jesenice                  12  12.5  94.5
  3. ŠD Rokada Lendava            12  12.0  90.0
  4. ŠD Šentjur                   12  11.5  90.0
  5. ŠD Ptuj Veplas Velenje       11  10.5  98.0
  6. ŠK ZM Branik Maribor         11  10.5  90.5
  7. ŠD Kočevje-1                 10  10.0  94.0
  8. ŠK Velenje                   10   9.5  89.5
  9. ŠK Nova KBM Kovinar          10   9.5  86.0
 10. ŠK Slovenec Poljčane          9   9.5  73.5
 11. ŠD dr. Milan Vidmar Lj.      10   9.0  69.0
 12. ŠK Stari Mayr Kranj           9   9.0  76.0
 13. ŠD Polskava                   9   9.0  71.5
 14. Celjski ŠK                    8   8.5  68.5
 15. ŠD Stari trg ob Kolpi         7   8.5  89.0
 16. ŠD Gorenjka Lesce             8   8.0  81.0
 17. ŠD Radenska Pomgrad           8   8.0  80.0
 18. ŠK Žalec                      7   7.5  72.5
 19. ŠD Gornja Radgona             7   7.0  64.0
 20. ŠK Zagorje ob Savi            6   7.0  66.0
 21. ŠD Kočevje-2                  4   4.0  70.5
 22. ŠK Trebnje BMP                3   2.5  75.0
 
  5. ŠD Ptuj Veplas Velenje
   (B14    2)(W 3    1)(B 7    2)(W 1    0)(B 4    0)(W 6    1)(B11    2)(W 2    1)(B 8  1.5)
  1. Vrabič, Anita      2119 2001 +14. 2 + 3. 1 + 7. 1                                            3.0/3   1.32
  2. Rižnar, Helena     2023 1886 +14. 3 - 3. 2 + 7. 3 - 1. 1 - 4. 1 = 6. 1 +11. 5 - 2. 1 = 8. 1  4.0/9  -1.40
  3. Hercog, Mira          0 1700                      - 1. 2 - 4. 3 = 6. 5 +11. 6 + 2. 2 + 8. 2  3.5/6   0.38
__________________________________________________________________

 

            1. mladinska liga za fante
          
         Murska Sobota, 8.-9.9.2007

 

                                    MT    T    MTB
  1. LŠK Metalka Trgovina Ljub      17  24.0  143.5
  2. ŠD Jesenice                    15  21.5  143.0
  3. ŠK Milan Majcen Sevnica        15  19.5  146.0
  4. ŠK Velenje                     11  16.0  147.0
  5. ŠK Ig 2                        11  16.0  142.0
  6. ŠK Zagorje ob Savi             11  15.0  114.5
  7. ŠK Ig 1                         9  15.0  143.0
  8. ŠD Radenska Pomgrad III.       11  14.5  120.5
  9. ŠK Slovenec Poljčane           10  14.5  122.5
 10. ŠD Šentjur                      9  14.5  143.5
 11. ŠD dr. Milan Vidmar Lj.         9  14.5  126.0
 12. ŠD PTUJ VEPLAS VELENJE 2        9  14.5  113.5
 13. ŠK Slovenj Gradec              11  14.0  133.5
 14. ŠK Komenda Popotnik             8  13.5  142.5
 15. ŠD PTUJ VEPLAS VELENJE 1       11  13.0  116.0
 16. ŠD Gorenjka Lesce              10  13.0  134.5
 17. ŠD Radenska Pomgrad I.          9  13.0  116.0
 18. ŠK Žalec                        9  13.0  103.5
 19. ŠS Termotrans ŠD Bistrica       8  13.0  120.5
 20. ŠD Kočevje                     10  12.5  116.0
 21. ŠD Radenska Pomgrad II.         8  12.5  129.0
 22. ŠK Komenda Gaber                7  12.5  122.5
 23. ŠK ZM Branik Maribor            8  12.0  108.0
 24. ŠK Trebnje                      7  12.0  125.0
 25. ŠK Stari Mayr Kranj             8  11.5   96.5
 26. ŠK Nova KBM Kovinar             7  11.5  104.5
 27. Celjski ŠK Celje                6   9.5   99.0
 28. ŠD Polskava                     4   7.0  103.0
 29. ŠD Rokada Lendava               2   3.0  104.5

__________________________________________________________________

 

  

  Prvenstvo društva v pospešenem šahu za leto 2006

 

       1. Majcenovič Martin 105 točk

       2. Iljaž Igor         89 točk

       3. Bohak Janko        83 točk

 

                Prvenstvo društva v hitropoteznem šahu za leto 2006

 

       1. Iljaž Igor        164 točk

       2. Bohak Janko        99 točk

       3. Butolen Anton      99 točk

__________________________________________________________________

 

      Ekipno DP Slovenije 2006 - državna liga
                              Murska Sobota, 25.11.-3.12.2006

 

                                    MT    T    MTB
  1. ŽŠK Maribor LANCom             14  30.5  185.5
  2. ŠK ZM Branik Maribor           13  29.0  187.0
  3. ŠD Ptuj Veplas Velenje         12  28.5  187.5
  4. ŠK Triglav Krško                9  25.0  191.0
  5. ŠD Radenska Pomgrad MS          9  24.5  191.5
  6. ŠD dr.Milan Vidmar Ljubljana    6  23.0  193.0
  7. LŠK Metalka Trgovina            5  21.5  194.5
  8. ŠK Nova Gorica                  4  21.0  195.0
  9. ŠD Gorenjka Lesce               0  13.0  203.0

 
  3. ŠD Ptuj Veplas Velenje
       (W 7    3)(B 6  3.5)(W 9  4.5)(B 5  4.5)(W 4    4)(B10    0)(W 8    4)(B 1    3)(W 2    2)
  1. Volokitin, Andrei  2645 2591 + 7. 1 + 6. 1 + 9. 1 = 5. 1 = 4. 1 l10. 1 = 8. 1 + 1. 1 + 2. 1  6.5/8   1.86
  2. Beliavsky, Alexand 2639 2638 = 7. 2 + 6. 2 + 9. 2 + 5. 3 + 4. 2 l10. 2 = 8. 2 = 1. 2 = 2. 2  6.0/8   0.32
  3. Maksimenko, Andrei 2517 2324 - 7. 3 = 6. 3 + 9. 3 = 5. 5 = 4. 3 l10. 3 + 8. 3 = 1. 3 = 2. 3  4.5/8   1.38
  4. Polajžer, Danilo   2367 2364               = 9. 4 + 5. 6 + 4. 4 l10. 4 = 8. 4 - 1. 4 - 2. 4  3.0/6  -0.48
  5. Mazi, Leon         2359 2337 - 7. 4 = 6. 4 - 9. 5 + 5. 7 + 4. 8 l10. 5 + 8. 6 = 1. 5 - 2. 6  4.0/8  -0.64
  6. Podkrižnik, Gregor 2388 2367 = 7. 5 = 6. 5                      l10. 6 = 8. 7 = 1. 7 - 2. 7  2.0/5  -1.10
  7. Roškar, Robert     2290 2237 + 7.10 - 6. 6 + 9. 6 = 5. 9 - 4. 9 

_________________________________________________________________

             Prva enotna ženska liga 2006
                                  Otočec, 11.-12.11.2006

                                    MT    T    MTB
  1. ŠD Vele Domžale                15  13.5  96.0
  2. ŠD Jesenice                    13  12.5  89.5
  3. ŠD Kočevje                     13  11.5  96.5
  4. ŠD Šentjur                     11  11.0  90.0
  5. ŠD Ptuj Veplas Velenje         10  11.0  95.0
  6. ŠK Nova KBM Kovinar Marib      11  10.5  92.5
  7. ŠK Milan Majcen Sevnica        10  10.5  93.0
  8. ŠK ZM Branik Maribor           10  10.0  97.0
  9. ŠD Gorenjka Lesce               9  10.0  90.5
 10. ŠK Komenda Popotnik            10   9.5  67.0
 11. ŠD Stari trg ob Kolpi           9   9.5  67.0
 12. ŠD Piran                        9   9.5  67.0
 13. ŠK Stari Mayr Kranj            10   9.0  77.0
 14. ŠK Slovenec Poljčane            9   9.0  80.5
 15. ŠK Žalec                        9   9.0  68.5
 16. ŠD Sinfonika Vrhnika            8   9.0  81.5
 17. Celjski ŠK                      8   8.0  86.0
 18. ŠK Komenda Gaber                8   8.0  74.0
 19. ŠD Polskava                     6   6.5  63.5
 20. ŠK Komenda Suma                 6   5.5  68.0
 21. ŠK Trebnje BMP                  3   4.0  70.5
 22. ŠD Rokada Lendava               1   1.0  71.5
 
  5. ŠD Ptuj Veplas Velenje
     (W18    2)(B 2    2)(B 1  0.5)(W 6    1)(W 3  0.5)(B16    2)(W 8  0.5)(B12  1.5)(B 7    1)
  1. Ličina, Anita      2119 1968 +18. 1 + 2. 1 = 1. 1 + 6. 1 - 3. 2 +16. 1 = 8. 1 +12. 1 + 7. 1  7.0/9   1.69
  2. Hercog, Mira          0 1697 +18. 2 + 2. 2 - 1. 2 - 6. 2 = 3. 3 +16. 2 - 8. 3 =12. 2 - 7. 2  4.0/9   0.13

_________________________________________________________________

                        3. članska liga vzhod 2006

                           Šmartno, Velenje, Griže, 14.10.-25.11.2006

                                    MT    T    MTB
  1. ŠK ČRNA NA KOROŠKEM            14  37.5  253.0
  2. ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE         18  35.0  267.5
  3. SK IMPOL                       13  34.0  266.0
  4. ŠD SLOVENSKE KONJICE           10  30.0  264.5
  5. ŠD GORNJA RADGONA              10  29.0  271.0
  6. ŠK GRIŽE                        9  29.0  264.5
  7. ŠD PONIKVA                     11  28.5  223.0
  8. ŠK ŠOŠTANJ                      9  28.0  253.0
  9. ŠK MALEČNIK                    10  28.0  245.0
 10. ŠD LENDAVA                     11  27.5  254.0
 11. ŠK VELENJE                     12  27.5  242.5
 12. KOŠK DRAVOGRAD                 11  27.0  258.5
 13. ŠD GORIŠNICA                    7  27.0  251.5
 14. ŠK ZM BRANIK MARIBOR           10  27.0  240.5
 15. ŠD URBAN                       10  27.0  222.0
 16. ŠK ALEASING SLOVENJ GRADE       8  25.5  244.5
 17. DŠR SPLAVAR BREZNO              7  25.0  246.0
 18. ŠK ŠMARJE PRI JELŠAH            6  24.5  216.0
 19. ŠS TERMOTRANS ŠD BISTRICA       5  22.0  221.5
 20. ŠD DESTRNIK                     5  20.0  223.0
 21. ŠD PRAGERSKO GAJ                4  16.0  236.0
 22. ŠD MESSER RUŠE                    ODSTOPIL
 23. ŠD ŠS POLSKAVA                    ODSTOPIL
 24. ŠD RADLJE OB DRAVI                ODSTOPIL
( 3) 29.5/16 ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE (2) 5.5:0.5 (23) DŠR SPLAVAR BREZNO 24.5/7
1 5.5/8 Bohak, Janko 1:0 Šumer, Franc 0.5/6
2 6.5/8 Ličina, Anita 0.5:0.5 Selič, Jernej 3.5/8
3 2.5/8 Majcenovič, Martin 1:0 Indest, Zdravko 5/8
4 2.5/5 Štrucl, Črtomir 1:0 Šumer, Oto 6/8
5 7/8 Napast, Viktor 1:0 Šumer, Sašo 3.5/8
6 4.5/8 Ličina, Miloš 1:0 Rakovnik, Marko                                    6/8

 

( 3) 22/7 ŠK ŠOŠTANJ (4) 2:4 (2) ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE 25.5/14
1 5/7 Kurtovič, Marko 0:1 Bohak, Janko 4.5/7
2 1.5/4 Špeh, Ernest 0:1 Ličina, Anita 5.5/7
3 0/1 Stropnik, Franc 1:0 Majcenovič, Martin 2.5/7
4 2/7 Vrtačič, Iztok 0.5:0.5 Štrucl, Črtomir 2/4
5 4/7 Čulk, Srečko 0.5:0.5 Napast, Viktor 6.5/7
6 5.5/7                                  Podlipnik, Robert 0:1 Ličina, Miloš 3.5/7

 

( 3) 22/12 ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE (2) 3.5:2.5 (3) ŠK GRIŽE 20/6
1 4/6 Bohak, Janko 0.5:0.5 Virant, Emil 3/5
2 4.5/6 Ličina, Anita 1:0 Krajnc, Radovan                                           2/5
3 2.5/6 Majcenovič, Martin 0:1 Blatnik, Jurij 4/6
4 1.5/3 Štrucl, Črtomir 0.5:0.5 Kravanja, Aljoša 4.5/6
5 5.5/6 Napast, Viktor 1:0 Lorenčak, Ivan 3/6
6 3/6 Ličina, Miloš 0.5:0.5 Vivod, Drago 1/3

 

1) 23.5/10 ŠK ČRNA NA KOROŠKEM (12) 2:4 (2) ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE 18/10
1 2.5/5 Pranjič, Mitja 0.5:0.5 Bohak, Janko 3.5/5
2 5/5 Burjak, Zdravko 0:1 Ličina, Anita 3.5/5
3 0/1 Podlesnik, Ivan 0:1 Majcenovič, Martin                                  1.5/5
4 4.5/5 Šahinovič, Fikret 1:0 Štrucl, Črtomir 1.5/2
5 4/5 Ipavic, Hubert 0.5:0.5 Napast, Viktor 5/5
6 4.5/5 Modrej, Jože 0:1 Ličina, Miloš 2/5

 

( 2) 14/5 ŠD GORIŠNICA (10) 2.5:3.5 (2) ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE 14.5/8
1 3.5/4                          Trbojevič, Mladen 1:0 Bohak, Janko 3.5/4
2 3/4 Žajdela, Karel 0:1 Ličina, Anita 2.5/4
3 0.5/1 Cvitanič, Jurij 1:0 Majcenovič, Martin 1.5/4
4 1/1 Vrbančič, Janez 0:1 Štrucl, Črtomir 0.5/1
5 2.5/4 Lazar, Franjo 0:1 Napast, Viktor 4/4
6 1.5/4 Korban, Jože 0.5:0.5 Ličina, Miloš 1.5/4

 

( 2) 11/6 ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE (2) 3.5:2.5 (5) SK IMPOL 11/4
1 2.5/3 Bohak, Janko 1:0 Podvršnik, Branko                                        0/0
2 2/3 Ličina, Anita 0.5:0.5 Lešnik, Maks 1.5/3
3 1/3 Majcenovič, Martin 0.5:0.5 Repnik, Konrad 0/0
4 0/0 Štrucl, Črtomir 0.5:0.5 Burič, Nikola 1/3
5 3/3 Napast, Viktor 1:0 Tomazini, Aljoša 2.5/3
6 1.5/3 Ličina, Miloš 0:1 Tomazini, Žan 3/3

 

( 3) 7.5/3 ŠD SLOVENSKE KONJICE (7) 2.5:3.5 (2) ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE 7.5/4
1 0.5/2 Florjančič, Rudi 0:1 Bohak, Janko 1.5/2
2 1.5/2 Slana, Mirko 0:1 Ličina, Anita 1/2
3 1/2 Brdnik, Roman 1:0 Majcenovič, Martin 1/2
4 1/2 Šibanc, Bogo 0:1 Napast, Viktor 2/2
5 1.5/2 Marguč, Franc 0.5:0.5 Ličina, Miloš 1/2
6 2/2 Košak, Marjan 1:0 Podkrižnik, Aleksander                             1/2

 

( 3) 4/2 ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE (2) 3.5:2.5 (11) ŠD GORNJA RADGONA 4.5/2
1 0.5/1 Bohak, Janko 1:0 Ružič, Evgen 1/1
2 0.5/1 Ličina, Anita 0.5:0.5 Puntigam, Silvester                                        1/1
3 0/1 Majcenovič, Martin 1:0 Potočnik, Mitja 0/1
4 1/1 Napast, Viktor 1:0 Mastinšek, Marko 0.5/1
5 1/1 Ličina, Miloš 0:1 Koračin, Alojz 1/1
6 1/1 Podkrižnik, Aleksander 0:1 Zver, Franjo 1/1

 

( 2) 0/0 ŠK MALEČNIK (14) 2:4 (2) ŠD PTUJ-VEPLAS VELENJE 0/0
1 0/0                            Krivec, Milan 0.5:0.5 Bohak, Janko 0/0
2 0/0 Petre, Janko 0.5:0.5 Ličina, Anita 0/0
3 0/0 Slana, Mirko 1:0 Majcenovič, Martin 0/0
4 0/0 Šenveter, Jože 0:1 Napast, Viktor 0/0
5 0/0 Šenveter, Igor 0:1 Ličina, Miloš 0/0
6 0/0 Anžel, Stanko 0:1 Podkrižnik, Aleksander 0/0
 
_________________________________________________________________

 

                 1. mladinska liga

                           Celje, 2.-3.9.2006

                              MT    T    MTB
  1. ŠD Vele Domžale                14    19  143.5
  2. ŠS Tomo Zupan Kranj            13  18.5  142.5
  3. ŠK Ig I.                       11    18  147.0
  4. ŠK Impol                       12  16.5  142.5
  5. ŠK Alesing Slovenj Gradec      13  16.5  136.0
  6. ŠK Milan Majcen Sevnica        11  16.5  135.5
  7. ŠK Slovenec Poljčane           11  15.5  129.5
  8. ŠD Sinfonika Vrhnika           12    15  144.5
  9. LŠK Metalka trgovina LJ        12    15  139.0
 10. ŠK Žalec I.                    10  14.5  134.0
 11. ŠD Šentjur I.                  10  14.5  133.5
 12. ŠD Piran                        9  14.5  130.5
 13. ŠD Hoče                        10  14.5  128.0
 14. ŠK Komenda Gaber               10  14.5  120.5
 15. ŠS Termotrans ŠD Bistrica      10  14.5  112.5
 16. ŠK Komenda Popotnik             9    14  126.0
 17. ŠK Ig II.                       9  13.5  135.0
 18. ŠK Postojna I.                  9  13.5  122.0
 19. ŠD Kočevje                      8  12.5  115.0
 20. ŠD dr. Milan Vidmar LJ          8  12.5  108.0
 21. ŠK Nova KBM Kovinar            10  12.5  104.5
 22. ŠK Postojna II.                 8  12.5  101.0
 23. ŠK Trebnje BMP                  6    12  125.0
 24. ŠD Šentjur II.                  9    12  118.5
 25. ŠK Žalec II.                    6    12  108.5
 26. ŠD Ptuj Veplas Velenje          8    12  107.0
 27. Celjski ŠK                      8  11.5  106.0
 28. ŠK Fužinar Hapro               10    11   99.0
 29. ŠK Stari Mayr Kranj             6  10.5  103.0
 30. ŠK ZM Branik Maribor            4   7.5  101.5
 31. ŠD Rokada Lendava               2     4  104.0

 
 26. ŠD Ptuj Veplas Velenje
     (B17    0)(W16    1)(W30    2)(B24    1)(W22    2)(B23    1)(B32    2)(W28    2)(B20    1)
  1. Belšak, Žan           0 1921 -17. 1 +16. 1 +30. 1 +24. 1 +22. 1 +23. 1 w32. 1 -28. 1 +20. 1  6.0/8   0.00
  2. Belšak, Aljaž         0 1540 -17. 2 -16. 2 +30. 2 -24. 2 +22. 2 -23. 2 r32. 2 +28. 3 -20. 2  3.0/8   0.68
  3. Belšak, Blaž          0 1500 -17. 3 -16. 3 -30. 3 -24. 3 -22. 3 -23. 3 r32. 3 +28. 4 -20. 3  1.0/8  -0.69
_________________________________________________________________

 

                 Pokalno prvenstvo 2006

                          Murska Sobota, 27.-29.4.2006

 
                                 MT    T     MTB
  1. ŠK Nova Gorica 1            11  18.5   99.5
  2. ŠK ZM Branik MB             12  18.0  111.0
  3. Radenska Pomgrad 1          10  18.0  105.5
  4. ŠK Triglav Krško             8  18.0   95.5
  5. ŠD Vele Domžale              8  16.5   97.5
  6. ŠK Nova Gorica 2             6  14.0   90.0
  7. ŠD Ptuj Veplas Velenje       6  13.5   91.5
  8. Radenska Pomgrad 2           4  12.5   93.0
  9. ŠK Polskava                  5   8.5   95.0
 10. Radenska Pomgrad 3           0   2.5  101.5
 
  7. ŠD Ptuj Veplas Velenje
     (B 2  1.5)(W 6    3)(B 8    3)(W 4    1)(B10    3)(W 3  0.5)(W 9  1.5)
  1. Polajžer, Danilo   2367 2364                                                   0.0/0
  2. Podkrižnik, Gregor 2388 2348 = 2. 1 + 6. 1 + 8. 1 + 4. 1 +10. 3 = 3. 1 + 9. 1  6.0/7   1.24
  3. Roškar, Robert     2307 2244 + 2. 3 + 6. 2 + 8. 2 - 4. 2 -10. 4 - 3. 2 = 9. 2  3.5/7  -0.98
  4. Bohak, Janko       2164 2084 - 2. 5 + 6. 3 + 8. 5 - 4. 3 +10. 5                3.0/5   0.65
  5. Napast, Viktor     2068 2007 - 2. 6 - 6. 4                                     0.0/2  -0.54
  6. Podkrižnik, Aleksander0 1771               - 8. 6 - 4. 4 +10. 7 - 3. 3 - 9. 3  1.0/5  -0.50
  7. Majcenovič, Martin    0 2013                                    - 3. 4 - 9. 4  0.0/2  -0.78

_________________________________________________________________

 

  

  Prvenstvo društva v pospešenem šahu za leto 2005

 

      1. Bohak Janko       132 točk

      2. Napast Viktor     125 točk

      3. Iljaž Igor         83 točk

 

                Prvenstvo društva v hitropoteznem šahu za leto 2005

 

      1. Napast Viktor     149 točk

      2. Bohak Janko       134 točk

      3. Roškar Zlatko     123 točk

__________________________________________________________________

              15. državna članska liga 2005
                          Bled, 26.11.-2.12.2005

                                    MT    T    MTB
  1. ŽŠK Maribor LANCom             14  35.5  234.5
  2. LŠK Metalka Trgovina Ljubljana 13  31.5  238.5
  3. ŠK ZM Branik Maribor           11  31.0  239.0
  4. ŠD Ptuj Veplas Velenje         12  30.5  239.5
  5. ŠK Nova Gorica                 11  30.0  240.0
  6. ŠD dr. Milan Vidmar Ljubljana  10  30.0  240.0
  7. ŠD Sinfonika Vrhnika           10  28.0  242.0
  8. ŠK Triglav Krško                6  26.0  244.0
  9. ŠS Tomo Zupan Kranj             1  16.5  253.5
 10. ŠD Šentjur                      2  11.0  259.0
  4. ŠD Ptuj Veplas Velenje
     (W10    5)(W 8  4.5)(B 1    1)(W 2  2.5)(B 6    3)(W 3    3)(B 7    4)(W 5    4)(B 9  3.5)
  1. Maksimenko, Andrei 2501 2300 +10. 1 = 8. 2 - 1. 1 = 2. 1 = 6. 1 = 3. 1 = 7. 1 = 5. 1 = 9. 1  4.5/9   1.62
  2. Polajžer, Danilo   2372 2373 -10. 2 - 8. 3 = 1. 2 - 2. 2 = 6. 2 = 3. 3 = 7. 2 = 5. 2 = 9. 3  3.0/9  -0.87
  3. Tratar, Marko      2440 2395 +10. 3 + 8. 4 = 1. 3 = 2. 3 - 6. 3 + 3. 4 = 7. 3 = 5. 3 = 9. 5  5.5/9   0.19
  4. Podkrižnik, Gregor 2378 2361 +10. 4 + 8. 5 - 1. 4 = 2. 4 = 6. 4 = 3. 5 = 7. 4 + 5. 4 = 9. 6  5.5/9   0.37
  5. Mazi, Leon         2354 2335 +10. 5 + 8. 6 - 1. 6 - 2. 5 = 6. 6 = 3. 6 + 7. 6 = 5. 5 + 9. 8  5.5/9   0.10
  6. Roškar, Robert     2278 2211 +10. 6 + 8. 7 - 1. 7 + 2. 6 + 6. 8 - 3. 7 + 7. 8 + 5. 6 = 9.10  6.5/9   1.91
 _____________________________________________________________________________________________________________________________

                   3. članska liga vzhod 2005
  Šmarje pri Jelšah, Šmartno pri Slovenjgradcu, Zeče , 22.10.-19.11.2005

                                    MT    T    MTB
  1. ŠK Brežice                     16  36.0  268.5
  2. ŠD Slovenske Konjice           15  36.0  271.5
  3. ŠD Ptuj Veplas Velenje II      11  34.5  264.0
  4. ŠK Šoštanj                     13  32.5  271.5
  5. ŠD Lendava                     10  30.0  273.0
  6. ŠK Malečnik                    11  29.0  255.5
  7. ŠK Impol Sl. Bistrica          11  29.0  243.5
  8. ŠK Šmarje pri Jelšah           10  29.0  261.0
  9. ŠK Griže                        9  28.5  262.5
 10. ŠK A Leasing Sl. Gradec         8  28.5  243.5
 11. ŠK ZM Branik II                 9  28.0  254.0
 12. KOŠK Dravograd                 10  27.5  265.0
 13. ŠK Velenje II                  10  26.5  252.0
 14. ŠD Gornja Radgona               9  26.0  247.5
 15. ŠK Urban                        7  26.0  235.5
 16. DŠR Splavar Brezno Podvelka    10  25.5  227.5
 17. ŠD Gorišnica                    8  25.5  219.5
 18. ŠK Črna na Koroškem             6  25.0  244.0
 19. SD Ponikva                      8  24.5  220.5
 20. ŠS Termotrans Bistrica          7  23.5  239.0
 21. ŠD Radlje ob Dravi              7  23.5  219.0
 22. ŠD Destrnik                     8  22.5  222.0
 23. ŠK Paloma Sladki Vrh            9  22.0  227.0
 24. ŠD Pragersko - Gaj              5  22.0  217.5
 25. ŠD Polskava                     3  19.0  225.5
 26. SD Dobje                          ODSTOPIL
  3. ŠD Ptuj Veplas Velenje II
     (W25    6)(B 2    3)(W 5  2.5)(B 1    2)(W12    3)(B14    6)(W10  5.5)(B 4    3)(W 9  3.5)
  1. Bohak, Janko       2150 2093 +25. 1 + 2. 1 = 5. 1 = 1. 2 =12. 1 +14. 2 =10. 2 - 4. 1 = 9. 3  5.5/9  -0.62
  2. Napast, Viktor     2065 1952 +25. 3 - 2. 2 = 5. 2 + 1. 3 +12. 2 +14. 4 +10. 3 + 4. 2 - 9. 4  6.5/9   1.82
  3. Majcenovič, Martin    0 2047 +25. 5 = 2. 3 - 5. 6 - 1. 4 -12. 3 +14. 6 +10. 7 - 4. 3 + 9. 5  4.5/9  -2.26
  4. Roškar, Zlatko        0 1970 +25. 7 - 2. 4 + 5. 8 - 1. 5 -12. 4 +14. 7 +10. 8 = 4. 4 + 9. 6  5.5/9  -1.07
  5. Štrucl, Črtomir    2063 1999                                           +10. 9 = 4. 5 + 9. 9  2.5/3   0.13
  6. Žlender, Boris        0 1976                      - 1. 7 +12. 5 +14. 9 +10.11 + 4. 9 - 9.10  4.0/6  -1.16
  7. Mihalič, Miroslav     0 1862                      = 1. 8 =12. 7 +14.10                       2.0/3  -0.07
  8. Mihalič, Robert       0 1790 +25. 8 = 2. 5 = 5. 7                                            2.0/3   0.44
  9. Podkrižnik, Aleksander0 1814 +25.10 + 2. 6 - 5.10                                            2.0/3   0.05
 ____________________________________________________________________________________________________________________________

               Prva enotna ženska liga
                      Bled, 1.-2.10.2005

                                   MT    T    MTB
  1. ŠD Novo mesto 1               17  16.5  94.0
  2. ŠK Komenda Popotnik           14  13.0  92.5
  3. ŠD Ptuj - Veplas Velenje      13  12.0  99.0
  4. ŠD Stari trg ob Kolpi         11  11.0  94.0
  5. ŠD Šentjur                    11  10.0  97.0
  6. Celjski ŠK                    11  10.0  84.0
  7. ŠK Milan Majcen Sevnica       10  10.0  95.5
  8. ŠK Žalec                      10  10.0  79.5
  9. ŠD Novo mesto 2                9  10.0  97.0
 10. ŠK Stari Mayr Kranj           10   9.5  93.5
 11. ŠK ZM Branik Maribor           9   9.5  89.5
 12. ŠD Jesenice                    9   9.5  86.0
 13. ŠK Nova KBM Maribor           10   9.0  74.5
 14. ŠK Komenda Gaber               9   9.0  81.5
 15. ŠD Sinfonika Vrhnika           9   9.0  81.0
 16. ŠK Trebnje BMP                 9   9.0  81.0
 17. ŠK Komenda Bocosoft            9   9.0  77.0
 18. ŠD Kočevje                     9   8.5  70.5
 19. ŠD Gorenjka Lesce              9   8.5  63.0
 20. ŠK Slovenec Poljčane           8   8.0  80.5
 21. ŠD Piran                       8   8.0  65.0
 22. ŠD Polskava                    6   5.5  69.5
 23. ŠD Fužinar ŠK Hapro            6   5.5  63.0
 24. ŠD Hoče ŠS                     5   3.5  65.0
 25. ŠK Rokada Lendava              3   2.0  65.5
  3. ŠD Ptuj - Veplas Velenje
     (W 6    2)(B11  1.5)(W 2    1)(B 5    1)(W12    2)(B 1    0)(W 4    1)(B 9    2)(W10  1.5)
  1. Ličina, Anita      2119 1973 + 6. 1 =11. 1 + 2. 1 + 5. 2 +12. 1 - 1. 1 - 4. 1 + 9. 1 =10. 1  6.0/9  -0.30
  2. Rižnar, Helena     2023 1880 + 6. 2 +11. 3 - 2. 2 - 5. 3 +12. 2 - 1. 2 + 4. 2 + 9. 2 +10. 2  6.0/9   0.42
    ___________________________________________________________________________________________________________________________
 

             

             26 World Medical and Health Games

 
Standings
Place Name                   Feder Rtg  Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   ROŠKAR, Zlatko         SLO        7.0      24.5  28.0   28.0
  2   PESCIO SUAU, Sergio    CHI   2118 5.5      26.0  28.5   22.5
 3-5  PAPP, Zsolt            HUN   2126 4.5      27.5  31.0   19.5
      FILLAUDEAU, Emmanuel   FRA   1812 4.5      26.0  28.5   20.5
      ARAMAYO TAPIA, Victor  CHI        4.5      26.0  27.0   20.5
 6-9  CARY, John F           USA        4.0      26.0  28.5   18.0
      MOSELEY, Giles         ENG        4.0      25.5  28.0   15.0
      MASSONI, Michel        FRA   2003 4.0      23.5  26.0   16.0
      GEERLINGS, Peter       NED        4.0      20.0  21.0   15.0
 10   TIHANYI, Istvan        HUN        3.0      21.0  22.0   13.0
11-13 ZAHZOUH, Soraya        FRA        2.0      20.0  22.5   10.0
      WUNDERLICH, Ralph      GER        2.0      17.5  20.0    8.0
      DIAZ SOSA, Juan A      VEN        2.0      15.0  16.0    7.0
14-15 THIBEAULT, Laurent     CAN        1.0      18.5  19.5    6.0
      DE LA FUENTE, Sammy    NED        1.0      14.5  15.5    4.0
16-22 MUNKWITZ, Stephan      GER        0.0      17.0  19.5    0.0
      PEREZ PARRA, Alfonso   ESP        0.0       8.0  11.5    0.0
      BUCHINGER, Daniel      FRA        0.0       7.0  10.5    0.0
      OSTAPOWICZ, Bogdan     GER        0.0       7.0  10.5    0.0
      RAMIREZ UNION, Edgar   ESP        0.0       7.0  10.5    0.0
      LEFEBVRE, Bernard-Noël FRA        0.0       7.0   9.5    0.0
      KAUFFMANN, Albert      FRA        0.0       7.0   8.0    0.0

__________________________________________________________________

 

  

  Prvenstvo društva v pospešenem šahu za leto 2004

 

      1. Bohak Janko       135 točk

      2. Čič Jože          104 točk

      3. Žlender Boris      78 točk

 

                Prvenstvo društva v hitropoteznem šahu za leto 2004

 

      1. Bohak Janko       143 točk

      2. Majcenovič Dušan  118 točk

      3. Roškar Zlatko     105 točk

__________________________________________________________________

                Finale celoletne lige
                             Nova Gorica, 13.12.2004

ŠK Nova Gorica - ŠD Ptuj Veplas Velenje 4,5 : 1,5
Jure Borišek - Andrei Maksimenko          1 : 0 *
Aljoša Grosar - Danilo Polajžer           1 : 0
Ana Srebrnič - Gregor Podkrižnik          0 : 1
Vojko Srebrnič - Robert Roškar 
        0,5 0,5

Karer Gregor - Anita Ličina               1 : 0
Miletič Dean - Bohak Janko                1 : 0

__________________________________________________________________

  Dodatni dvoboj za uvrstitev v državno žensko ligo
                                       Ljubljana, 13.12.2004

ŠD dr. Milan Vidmar - ŠD Ptuj Veplas Velenje 2,5 : 1,5

1. kolo
Grobelšek Ana - Anita Ličina                   1 : 0
Frančiškovič Dubravka - Rižnar Barbara         0 : 1
2. kolo
Grobelšek Ana - Anita Ličina                
0,5 : 0,5
Frančiškovič Dubravka - Rižnar Barbara         1 : 0

__________________________________________________________________

 

      Ekipno DP Slovenije 2004 - državna liga
                              Celje, 29.11.-5.12.2004

 

                                 MT    T    MTB
  1. LŠK Metalka Trgovina        16  36.5  233.5
  2. ŽŠK Maribor LANCom          15  33.5  236.5
  3. ŠK Triglav Krško            10  27.5  242.5
  4. ŠD dr. Milan Vidmar LJ       9  27.0  243.0
  5. ŠD Sinfonika Vrhnika         8  27.0  243.0
  6. ŠK Nova Gorica               8  26.0  244.0
  7. ŠD Ptuj Veplas Velenje       8  26.0  244.0
  8. ŠK ZM Branik Maribor         8  25.0  245.0
  9. ŠD Radenska Pomgrad          5  22.5  247.5
 10. ŠK Griže                     3  19.0  251.0

 

 

T

24/8

ŠD Ptuj Veplas Velenje (9)

2:4

(1) LŠK Metalka Trgovina

32.5/14

1

5/8

Volokitin, Andrei

0.5:0.5

Beliavsky, Alexander

5/8

2

3/8

Polajžer, Danilo

0:1

Naiditsch, Arkadij

5.5/8

3

4.5/8

Podkrižnik, Gregor

1:0

Pavasovič, Duško

6.5/8

4

3/8

Mazi, Leon

0:1

Sveshnikov, Evgeny

7/8

5

4.5/8

Roškar, Robert

0.5:0.5

Tratar, Marko

3.5/8

6

0.5/2

Ličina, Anita

0:1

Zorko, Jure

5/8

 

T

17.5/4

ŠD Radenska Pomgrad (10)

3:3

(9) ŠD Ptuj Veplas Velenje

21/7

1

4/7

Ribli, Zoltan

0:1

Volokitin, Andrei

4/7

2

3.5/7

Hulak, Krunoslav

0.5:0.5

Polajžer, Danilo

2.5/7

3

2.5/7

Zupe, Miran

0:1

Podkrižnik, Gregor

3.5/7

4

2/4

Cigan, Štefan

0.5:0.5

Mazi, Leon

2.5/7

5

0/1

Kovač, Boris

1:0

Roškar, Robert

4.5/7

6

2.5/6

Gjuran, Denis

1:0

Bohak, Janko

3.5/5

 

T

18.5/7

ŠD dr. Milan Vidmar LJ (8)

4:2

(9) ŠD Ptuj Veplas Velenje

19/7

1

1.5/6

Jelen, Igor

0:1

Volokitin, Andrei

3/6

2

2/3

Runič, Zoran

0.5:0.5

Polajžer, Danilo

2/6

3

3.5/6

Bašagič, Zlatko

1:0

Podkrižnik, Gregor

3.5/6

4

3/4

Piškur, Mitja

1:0

Mazi, Leon

2.5/6

5

4/6

Gombač, Jan

0.5:0.5

Roškar, Robert

4/6

6

2/4

Guid, Matej

1:0

Ličina, Anita

0.5/1

 

T

16/6

ŠD Ptuj Veplas Velenje (9)

3:3

(7) ŠK Triglav Krško

15/6

1

2.5/5

Volokitin, Andrei

0.5:0.5

Nikolič, Predrag

3.5/5

2

2/5

Polajžer, Danilo

0:1

Sermek, Dražen

3/5

3

2.5/5

Podkrižnik, Gregor

1:0

Brumen, Dinko

2.5/5

4

2/5

Mazi, Leon

0.5:0.5

Meštrovič, Zvonimir

1.5/5

5

3.5/5

Roškar, Robert

0.5:0.5

Kos, Toni

3/5

6

0/0

Ličina, Anita

0.5:0.5

Štajner, Samo

1/2

 

T

12.5/4

ŠK Nova Gorica (6)

2:4

(9) ŠD Ptuj Veplas Velenje

12/4

1

1.5/4

Cvitan, Ognjen

0.5:0.5

Volokitin, Andrei

2/4

2

2/4

Grosar, Aljoša

0.5:0.5

Polajžer, Danilo

1.5/4

3

2/4

Srebrnič, Marko

0:1

Podkrižnik, Gregor

1.5/4

4

2/4

Srebrnič, Ana

0:1

Mazi, Leon

1/4

5

2/4

Srebrnič, Vojko

0.5:0.5

Roškar, Robert

3/4

6

0/0

Rusjan, Dušan

0.5:0.5

Bohak, Janko

3/4

 

T

9/3

ŠD Ptuj Veplas Velenje (9)

3:3

(5) ŠD Sinfonika Vrhnika

9/3

1

1.5/3

Volokitin, Andrei

0.5:0.5

Stevič, Hrvoje

1.5/3

2

1.5/3

Polajžer, Danilo

0:1

Šebenik, Matej

0.5/3

3

1/3

Podkrižnik, Gregor

0.5:0.5

Gostiša, Leon

1.5/3

4

0.5/3

Mazi, Leon

0.5:0.5

Jerič, Simon

1.5/3

5

2.5/3

Roškar, Robert

0.5:0.5

Praznik, Niko

1/2

6

2/3

Bohak, Janko

1:0

Justin, Matjaž

1.5/2

 

T

8.5/4

ŽŠK Maribor LANCom (4)

3:3

(9) ŠD Ptuj Veplas Velenje

6/2

1

1/2

Kožul, Zdenko

0.5:0.5

Volokitin, Andrei

1/2

2

1/2

Sax, Gyula

0.5:0.5

Polajžer, Danilo

1/2

3

1.5/2

Mihalčišin, Adrian

1:0

Podkrižnik, Gregor

1/2

4

2/2

Mohr, Georg

0.5:0.5

Mazi, Leon

0/2

5

1/2

Sakelšek, Tadej

0:1

Roškar, Robert

1.5/2

6

2/2

Barle, Janez

0.5:0.5

Bohak, Janko

1.5/2

 

T

2.5/0

ŠD Ptuj Veplas Velenje (9)

3.5:2.5

(3) ŠK Griže

2/0

1

0/1

Volokitin, Andrei

1:0

Ruck, Robert

0.5/1

2

0.5/1

Polajžer, Danilo

0.5:0.5

Žaja, Ivan

1/1

3

0.5/1

Podkrižnik, Gregor

0.5:0.5

Krumpačnik, Domen

0/1

4

0/1

Mazi, Leon

0:1

Vombek, Danijel

0.5/1

5

0.5/1

Roškar, Robert

1:0

Podvršnik, Marko

0/0

6

1/1

Bohak, Janko

0.5:0.5

Zorko, Jože

0/1

 

T

0/0

ŠK ZM Branik Maribor (2)

3.5:2.5

(9) ŠD Ptuj Veplas Velenje

0/0

1

0/0

Palac, Mladen

1:0

Volokitin, Andrei

0/0

2

0/0

Veličkovič, Zoran

0.5:0.5

Polajžer, Danilo

0/0

3

0/0

Mikac, Matjaž

0.5:0.5

Podkrižnik, Gregor

0/0

4

0/0

Črepan, Marjan

1:0

Mazi, Leon

0/0

5

0/0

Supančič, Darko

0.5:0.5

Roškar, Robert

0/0

6

0/0

Simič, Dragan

0:1

Bohak, Janko

0/0

__________________________________________________________________

           3. članska liga vzhod 2004
            Sladki Vrh, Šmarje, Zeče, 23.10. - 4.12.2004

T

25.5/9

ŠD Radlje ob Dravi (16)

0.5:5.5

(8) ŠD Ptuj

31.5/14

 

T

27.5/12

ŠD Ptuj (8)

4:2

(7) KOŠK Dravograd

22.5/8

1

3.5/7

Majcenovič, Martin

1:0

Grobelnik, Mirko

2/7

2

2.5/5

Napast, Viktor

0:1

Oderlap, Zdenko

5.5/7

3

6/7

Mihalič, Miroslav

1:0

Plimon, Branko

4/7

4

3.5/7

Mihalič, Robert

0.5:0.5

Poberžnik, Janez

4.5/7

5

5/7

Podkrižnik, Aleksander

0.5:0.5

Jevšnik, Tone

2/7

6

7/7

Roškar, Zlatko

1:0

Pirker, Milan

4.5/7

 

T

22.5/10

ŠD Ptuj (8)

5:1

(1) ŠK Brežice

20/6

1

3/6

Majcenovič, Martin

0.5:0.5

Halik, Tomo

5/6

2

1.5/4

Napast, Viktor

1:0

Volčanšek, Jože

4/6

3

5/6

Mihalič, Miroslav

1:0

Urek, Branko

3/6

4

2.5/6

Mihalič, Robert

1:0

Šekoranja, Marjan

0.5/2

5

4.5/6

Podkrižnik, Aleksander

0.5:0.5

Novosel, Krunoslav

2.5/5

6

6/6

Roškar, Zlatko

1:0

Kolar, Drago

2/5

 

T

20/8

SK Impol Sl. Bistrica (2)

3.5:2.5

(8) ŠD Ptuj

20/10

1

3/5

Svenšek, Mlarjan

1:0

Majcenovič, Martin

3/5

2

4/5

Lešnik, Maks

1:0

Napast, Viktor

1.5/3

3

3/5

Podvršnik, Branko

0.5:0.5

Mihalič, Miroslav

4.5/5

4

2.5/5

Repnik, Konrad

1:0

Mihalič, Robert

2.5/5

5

4/5

Burič, Nikola

0:1

Podkrižnik, Aleksander

3.5/5

6

3.5/5

Košir, Dejan

0:1

Roškar, Zlatko

5/5

 

T

18/7

ŠD ŠS Kesind Bistrica (9)

2.5:3.5

(8) ŠD Ptuj

16.5/8

1

3/4

Kukovec, Borut

1:0

Majcenovič, Martin

3/4

2

2/4

Lipovšek, Miran

0.5:0.5

Napast, Viktor

1/2

3

3.5/4

Kukovec, Darko

0.5:0.5

Mihalič, Miroslav

4/4

4

2.5/4

Hevir, Vladimir

0.5:0.5

Mihalič, Robert

2/4

5

3/4

Kukovec, Tonček

0:1

Podkrižnik, Aleksander

2.5/4

6

4/4

Zajšek, Franc

0:1

Roškar, Zlatko

4/4

 

T

12.5/6

ŠD Ptuj (8)

4:2

(5) ŠD Slovenske Konjice

12/5

1

2.5/3

Majcenovič, Martin

0.5:0.5

Florjančič, Rudi

2/3

2

0/1

Napast, Viktor

1:0

Novak, Jože

2/3

3

3/3

Mihalič, Miroslav

1:0

Slana, Mirko

2.5/3

4

1.5/3

Mihalič, Robert

0.5:0.5

Šibanc, Bogo

2/3

5

2.5/3

Podkrižnik, Aleksander

0:1

Košak, Marjan

0/0

6

3/3

Roškar, Zlatko

1:0

Brdnik, Roman

2/3

 

T

8.5/4

ŠD Ptuj (8)

4:2

(6) ŠD Gorišnica

8/4

1

0/1

Maksimenko, Andrei

0:1 *

Trbojevič, Mladen

2/2

2

2/2

Majcenovič, Martin

0.5:0.5

Ličina, Miloš

1.5/2

3

2/2

Mihalič, Miroslav

1:0

Ličina, Dušan

1/2

4

1/2

Mihalič, Robertl

0.5:0.5

Vrbančič, Janez

1/2

5

1.5/2

Podkrižnik, Aleksander

1:0

Korban, Jože

1/2

6

2/2

Roškar, Zlatko

1:0

Ličina, Matej

1.5/2

 

T

5/2

ŠK Šoštanj (4)

2.5:3.5

(8) ŠD Ptuj

5/2

1

1/1

Kurtovič, Marko

1:0 *

Maksimenko, Andrei

0/0

2

1/1

Špeh, Ernest

0:1

Majcenovič, Martin

1/1

3

1/1

Vrtačič, Iztok

0:1

Mihalič, Miroslav

1/1

4

1/1

Stropnik, Franc

1:0

Mihalič, Robert

1/1

5

0.5/1

Šumnik, Drago-Luka

0.5:0.5

Podkrižnik, Aleksander

1/1

6

0/0

Kovač, Ivan

0:1

Roškar, Zlatko

1/1

 

T

0/0

ŠK Paloma Sladki Vrh (19)

1:5

(8) ŠD Ptuj

0/0

1

0/0

Nikl, Drago

0:1

Majcenovič, Martin

0/0

2

0/0

Klampfer, Matjaž

1:0 *

Napast, Viktor

0/0

3

0/0

Nikl, Gregor

0:1

Mihalič, Miroslav

0/0

4

0/0

Tekavec, Alojz

0:1

Mihalič, Robert

0/0

5

0/0

Vohl, Gregor

0:1

Podkrižnik, Aleksander

0/0

6

0/0

Žalig, Tomaž

0:1

Roškar, Zlatko

0/0

Končno stanje: ŠD ŠS Kesind Bistrica 37½,  ŠD Ptuj 37, ŠK Šoštanj 35, …
__________________________________________________________________

                 1. ženska liga vzhod
                       
Kozje, 23.-24.10.2004

 

                                 Rating      MT    T    MTB
  1. ŠD Ptuj                     1902.5      13  13.0  51.5
  2. ŠK Milan Majcen Sevnica     1916.5      11  11.0  52.0
  3. ŠK Slovenec Poljčane        1728.0       9   8.0  44.0
  4. Celjski ŠK                  1600.0       9   7.5  53.0
  5. ŠD Šentjur                  1650.5       8   7.5  50.5
  6. ŠK Griže                    1789.0       7   7.5  53.5
  7. ŠK Nova KBM Kovinar Maribor 1750.0       7   7.0  48.5
  8. ŠK Žalec                    1809.0       7   6.5  59.5
  9. ŠK Hoče                     1635.5       5   5.0  50.5
 10. ŠK ZM Branik Maribor        1717.0       4   4.5  55.5
 11. ŠD Rokada Lendava           1500.0       4   3.0  45.5
 
 Za moštvo ŠD Ptuj sta nastopili Anita Ličina (7/7) in Helena Rižnar (6/7)
__________________________________________________________________
 
 
                 Celoletna liga vzhod 2004


ŠD Ptuj - ŠK Slovenec Poljčane  3½ : 2½ 
(Polajžer-Breznik 1:0, Podkrižnik-Jug ½:½, Ličina-Dravinec ½:½, Bohak-Pirš ½:½, Žlender-Jug ½:½, Mihalič R.-Doganjič ½:½)

ŠD Bohorč Šentjur - ŠD Ptuj 1½ : 4½  (Drobne-Polajžer 0:1, Plahuta-Štrucl ½:½, Diaci-Žlender ½:½, Vrankič-Napast ½:½, Gaber-Mihalič R. 0:1, Banko-Mihalič M. 0:1)

ŠD Ptuj - ŠK Griže 3 : 3  (Polajžer-Krumpačnik ½:½, Podkrižnik-Vombek ½:½, Roškar R.-Mihevc ½:½, Ličina-Zorko ½:½, Štrucl-Bračun ½:½, Napast-Kravanja ½:½)

ŠK Slovenec Poljčane - ŠD Ptuj  1½ : 4½  (Breznik-Polajžer 0:1, Šlamberger-Podkrižnik 0:1, Dravinec-Ličina ½:½, Jug-Štrucl 0:1, Doganjič-Napast 1:0, Kovačič-Mihalič M. 0:1)

ŠD Ptuj - ŠD Bohorč Šentjur  5 : 1  (Polajžer-Streicher 1:0, Podkrižnik-Plahuta 1:0, Roškar R.-Vrankič 1:0, Ličina-Lorger 1:0, Štrucl-Malič 0:1, Napast-Drame 1:0)

Vrstni red po 5. kolu: 
1. ŠD Ptuj              20½
2. ŠK Griže             20½
3. ŠD Bohorč Šentjur    11½
4. ŠK Slovenec Poljčane  7½
__________________________________________________________________

 
                 Pokalno prvenstvo 2004

                                Gostovanja, 16.3.-4.10.2004
 

( 2)

6/4

ŠD VRHNIKA (4)

3:1

(5) ŠD PTUJ

5.5/4

1

2/1

Šebenik Matej

0.5:0.5

Polajžer Danilo

2/1

2

1.5/1

Gostiša Leon

0.5:0.5

Podkrižnik Gregor

1.5/1

3

0.5/0

Justin Matjaž

1:0

Napast Viktor

1/1

4

1/1

Praznik Niko

1:0

Mihalič Robert

0/0

 

( 3)

2.5/2

ŠD PTUJ (5)

3:1

(12) ŠK SLOVENEC POLJČANE

2.5/2

1

1/0

Polajžer Danilo

1:0

Riegler Primož

1/0

2

0.5/0

Podkrižnik Gregor

1:0

Sorčnik Franc

0.5/0

3

0/0

Ličina Anita

0:1

Breznik Kristijan

0.5/0

4

0/0

Napast Viktor

1:0

Jug Simon

0.5/0