Rezultati 2004 - 2008          Rezultati 2009 - 2013
 
______________________________________________________________
 	1. mladinska liga - fantje 
	   Murska Sobota, 26.-30.8.2017
                                 MT     T           MTB
  1. ŠK Triglav Krško            10   13.5    0.0  122.8
  2. ŠD Ptuj                      9   11.0    0.0   97.8
  3. ŠK Nova Gorica               8   12.5    2.0  119.8
  4. ŠD Radenska - Pomgrad        8   12.5    0.0  111.3
  5. ŠD KRKA Novo mesto           8   12.0    0.0  109.8
  6. ŽŠK Maribor                  7   11.5    0.0  109.5
  7. ŠK Žalec                     6    9.5    0.0   93.5
  8. ŠK Komenda                   0    1.5    0.0   15.3
  2. ŠD Ptuj                2155.7                    9   11.0    0.0   97.8
       (B 5  0.5)(B 6    2)(W 8    3)(B 7    2)(W 3    2)(B 4    0)(W 1  1.5)
     1. Šuta, Andraž       2197 2204 - 5. 1 + 6. 1 + 8. 3 - 7. 1 + 3. 1 - 4. 2 + 1. 1  4.0/7   1.08
     2. Murko, David       2075 2176 - 5. 2 + 6. 2 + 8. 4 + 7. 3 = 3. 2 - 4. 3 - 1. 2  3.5/7  -0.82
     3. Zagoršek, David    2106 2087 = 5. 3 - 6. 3 + 8. 6 + 7. 5        - 4. 4 = 1. 3  3.0/6  -0.58
     4. Šuta, Tomaž        1694 1861                             = 3. 3                0.5/1   0.19
______________________________________________________________
 
27. posamično DP članov - 20. memorial Vasja Pirca - Slovenija Open 2017
				Maribor, 24.6.-2.7.2017
 
  SNo  Tit Name Typ RtgI RtgN Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 3 GM Škoberne Jure    2541 2500 ŠD Posočje 7 0,5 48 52 4 5
2 7 IM Jelen Igor    2368 2325 ŠK Ig 7 0,5 44 48 4 6
3 4 GM Tratar Marko    2447 2448 ŠK Ljubljana - DUOL 6,5 0 49,5 54,5 5 4
4 14 FM Skuhala Jernej  U20 2306 2341 ŠD Radenska - Pomgrad 6,5 0 46 50 4 5
5 2 GM Šebenik Matej    2549 2546 ŠK Ljubljana - DUOL 6,5 0 45,5 49,5 5 4
6 11 FM Bratovič Blaž    2327 2274 ŠD Gorenjka Lesce 6,5 0 42 46 4 6
7 12 FM Beletič Danijel    2314 2423 ŠK Rimex Ilirska Bistrica 6,5 0 39,5 43 5 6
8 9 FM Špalir Jernej    2342 2385 ŠK Slovenj Gradec 6 0 48 50,5 4 5
9 6 FM Tomazini Aljoša    2387 2366 ŠK Impol Slovenska Bistrica 6 0 47 51 5 3
10 1 GM Beliavsky Alexander  S60 2589 2626 ŠD Ptuj 6 0 40 44 4 5
11 8 IM Mencinger Vojko    2355 2405 ŠD Gorenjka Lesce 6 0 39 42,5 5 5
12 21 MK Šubelj Jan  U20 2136 2249 ŠK Komenda 6 0 38 41 4 6
13 5 MK Janželj Tim    2391 2421 ŠK Ig 5,5 0 48 52 4 4
14 10 FM Kokol Peter    2338 2346 ŽŠK Maribor 5,5 0 43 47 4 5
15 13 FM Urbanč Peter  U20 2311 2306 ŠK Triglav Krško 5,5 0 43 46 5 5
16 26 MK Stevanič David  U20 2069 2236 ŠD Kočevje 5,5 0 43 46 4 5
17 18 MK Plaskan Jure    2218 2248 ŠD Domžale 5,5 0 41 44 5 4
18 29 III Požun Matej  U20 2045 2106 ŠK Triglav Krško 5,5 0 41 43,5 4 5
19 38 MK Špelec Darko    1917 2001 ŽŠK Maribor 5,5 0 39,5 41 5 5
20 17 MK Titan Matej    2220 2257 ŠD Radenska - Pomgrad 5,5 0 36 38,5 4 5
21 22 MK Šuta Andraž  U20 2133 2174 ŠD Ptuj 5 0 44,5 47,5 4 4
22 39 II Bajo Tin  U20 1893 2153 ŠD Kočevje 5 0 40,5 43,5 5 4
23 40 I Juvan Jaka  U20 1889 2179 ŠK Slovenj Gradec 5 0 40 41 4 5
24 25 MK Murko David  U20 2094 2173 ŠD Ptuj 5 0 39 43 4 5
25 16 FM Kovač Boris  S60 2225 2239 ŠD Radenska - Pomgrad 5 0 37 39,5 5 5
26 28 III Marn Jan  U20 2053 2200 ŠK Komenda 5 0 36,5 37,5 5 5
27 35 I Meglič Jaka  U20 1961 2118 ŠD Radenska - Pomgrad 5 0 36 38,5 4 3
28 19 MK Kodrič Tilen  U20 2174 2206 ŽŠK Maribor 4,5 0 44,5 48 4 4
29 23 MK Skuhala Luka  U20 2118 2284 ŠD Radenska - Pomgrad 4,5 0 44 47 4 2
30 30 I Gašparac Gregor  U20 2042 2280 ŠD Kočevje 4,5 0 43 44,5 5 4
31 20 MK Mestek Igor    2156 2233 Slovenska vojska 4,5 0 42 45,5 5 4
32 33 MK Pirš Matjaž    2010 2009 Slovenska vojska 4,5 0 37 39,5 4 3
33 24 MK Peršl Bojan    2101 2147 ŠK Ljubljana - DUOL 4,5 0 34,5 37 4 3
34 46 II Jeršič Aleks  U20 1749 1953 ŠK Ljubljana - DUOL 4,5 0 30 32,5 4 2
35 27 MK Brilej Jaka  U20 2055 2222 Celjski ŠK 4 0 44 48 5 3
36 15 IM Barle Janez  S60 2281 2246 ŠD dr.Milan Vidmar Ljubljana 4 0 39 41,5 4 2
37 34 MK Cojhter Karl  S60 2001 2175 ŽŠK Maribor 4 0 37,5 40,5 5 3
38 31 I Janžekovič Klemen    2033 2068 ŠD Ptuj 4 0 36,5 37,5 4 4
39 32 MK Šolmajer Luka    2026 2108 ŠK Ljubljana - DUOL 4 0 35,5 38 5 4
40 54   Herega Nejc  U20 1494 1950 ŠK Nova Gorica 4 0 35 38 5 3
41 45 II Šuta Tomaž  U20 1768 1837 ŠD Ptuj 4 0 33,5 36 5 1
42 37 MK Hočevar Nikola  S60 1948 2150 ŽŠK Maribor 4 0 33,5 36 4 2
43 56 III Nareks Matic  U20 1474 2070 ŠD Savinjčan 4 0 33 35,5 5 3
44 42 MK Florjančič Rudi  S60 1814 2039 ŠD Slovenske Konjice 4 0 32 33,5 5 4
45 41 III Mohr Pablo  U20 1870 1920 ŽŠK Maribor 4 0 31 32,5 4 3
46 58 II Gabrijan Timotej  U20 1437 1968 ŠD Fram 4 0 28,5 29,5 5 3
47 51   Rozman Roman    1614 1843 ŠD Pragersko-Gaj 4 0 28 29 4 3
48 36 III Jelen Miha  U20 1954 2139 ŠK Ig 3,5 0 40 43 4 3
49 43   Bajc Aleksander  U20 1807 2071 ŠK Triglav Krško 3,5 0 34 36,5 4 2
50 57 IV Murko Tadej  U20 1444 1874 ŠD Ptuj 3,5 0 33 35,5 4 2
51 53 I Kralj Nika  U20 1534 1929 ŠD Ptuj 3,5 0 32,5 35 4 2
52 50   Jereb Lana  U20 1650 1950 ŠK Postojna 3,5 0 31,5 33 5 2
53 55 II Meglič Enej  U20 1486 1999 ŠD Radenska - Pomgrad 3,5 0 31 32 5 3
54 52 II Marič Vild Fabijan  U20 1577 1906 ŠD Radenska - Pomgrad 3 0 37 40,5 4 1
55 44   Kužner Ciril  S60 1801 1824 ŠD Ptuj 3 0 36 38,5 4 3
56 63   Prevolšek Miha    0 1900 ŠD Messer Slovenija Ruše 3 0 35,5 39 4 2
57 49 I Urbanč Suzana    1657 1771 ŠK Brežice 3 0 34 35,5 4 3
58 61   Vičič Mark  U20 1372 1925 ŠK Nova Gorica 3 0 24 25 4 2
59 60 III Paternoster Janez  U20 1409 1951 ŠK Komenda 2,5 0 34,5 37 5 1
60 48   Boc Gregor  U20 1689 1952 ŽŠK Maribor 2,5 0 33 36 4 1
61 47   Papler Peter    1698 1555 Slovenska vojska 2,5 0 29,5 30,5 5 2
62 59   Skok Amalija  U20 1418 1856 ŠD Ptuj 2 0 32 34,5 4 1
63 62 IV Zidar Jernej  U20 1340 1908 ŠK Komenda 1,5 0 31 33,5 4 0
____________________________________________________________
 
         Državna članska liga 2016 
      Miklavž, Šentjur, Ljubljana, 14.10.-11.12.2016
 
Rk.
 
Team
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 TB1 
 TB2 
 TB3 
1
 
ŽŠK Maribor
 * 
4
4
4
5
5
40,0
18
0
2
 
ŠD KRKA Novo mesto
2
 * 
3
4
33,0
11
0
3
 
ŠD Ptuj
½
 * 
3
4
4
4
29,5
13
0
4
 
ŠK Triglav Krško
½
3
3
 * 
3
3
3
3
5
27,0
10
0
5
 
ŠD Radenska Pomgrad
2
2
3
 * 
3
5
27,0
8
0
6
 
ŠD Vrhnika
2
3
 * 
2
3
4
26,0
8
6
7
 
ŠK Impol
2
2
3
3
4
 * 
3
3
26,0
8
7
8
 
ŠS TZ Prevodi Dvojka
3
3
 * 
5
26,0
8
8
9
 
ŠK Branik Maribor
1
½
2
3
2
3
1
 * 
18,5
4
0
10
 
ŠK Žalec
1
1
1
 * 
17,0
2
0
______________________________________________________________
 
                    2.članska liga vzhod 
                             Maribor, 24.9.-10.12.2016
                                                        T     MT          MTB
  1. ŠD Radenska ŠS Ljutomer                                  35     14    6.5  893.5
  2. ŠK Gambit Maribor                                      33.5     15    6.5  866.5
  3. ŽŠK Maribor 3                                          31.5     12    5.0  815.3
  4. ŠD Gornja Radgona                                        27      8    7.5  717.3
  5. ŠK Triglav Krško 2                                     26.5      9    6.5  692.3
  6. ŠD Ptuj 2                                                26      9    7.5  683.3
  7. ŠK Črna                                                  25      9    6.0  655.5
  8. ŠK Malečnik                                            23.5      5    6.5  632.5
  9. KOŠK Dravograd                                         21.5      6    4.5  565.0
 10. ŠD Fužinar ŠK Hapro                                    20.5      3    5.5  552.5
 
6. ŠD Ptuj 2                1974.3                                26      9    7.5  683.3
       (W 5    2)(B 4    2)(W 9  4.5)(B10  3.5)(W 8    3)(B 7  3.5)(W 3    3)(B 1    3)(W 2  1.5)
     1. Zagoršek, David    1945 2047 = 5. 1 = 4. 1 + 9. 1 =10. 2 + 8. 1 + 7. 1 = 3. 1 = 1. 2 - 2. 1  5.5/9   1.73
     2. Ličina, Miloš      1959 1884                                                  = 1. 3 = 2. 3  1.0/2   0.39
     3. Majcenovič, Martin 1939 1928        - 4. 2 = 9. 2 =10. 3 = 8. 2 = 7. 2 = 3. 2 - 1. 4 - 2. 4  2.5/8  -0.50
     4. Žajdela, Karel     1870 1935 + 5. 2 + 4. 3 + 9. 3 +10. 6 - 8. 3 = 7. 3 = 3. 3 + 1. 6 = 2. 5  6.5/9   2.05
     5. Šuta, Tomaž        1722 1832 = 5. 4 - 4. 4 + 9. 4               - 7. 4 = 3. 4 + 1. 7 - 2. 7  3.0/7   0.66
     6. Zupanič, Matjaž    1664 1825 - 5. 6 = 4. 5 + 9. 6 =10. 9 = 8. 5 = 7. 5 = 3. 7 - 1. 8 = 2. 9  4.0/9   0.14
     7. Podkrižnik, Aleksa 1691 1753                             = 8. 6                              0.5/1   0.10
     8. Janžekovič, Alja   1518 1869                      +10.10 = 8.10 + 7. 6 = 3. 8                3.0/4   0.85
     9. Kovačec, Klemen    1488 1832 - 5.12               -10.11                                     0.0/2  -0.92
    10. Butolen, Nejc      1304 1734 - 5.16                                                          0.0/1  -0.34
    11. Polajžar, Žiga        0 1777        - 4. 9 - 9. 7                                            0.0/2
______________________________________________________________
 
                    3.članska liga vzhod 
                            Dravograd, 24.9.-26.11.2016
                                                                 T     MT    MTB
  1. ŠD Destrnik I                                              26     14  178.0  504.8
  2. ŠD Ptuj 3 veterani                                       23.5     12  178.5  449.8
  3. ŠD Messer Ruše                                           21.5     11  177.0  413.8
  4. ŠD Šentilj pri Velenju                                     21     13  182.5  416.3
  5. ŠD Kamnica                                                 21     12  178.0  394.5
  6. ŠK Triglav Krško                                         20.5     10  172.0  380.3
  7. ŠD Ponikva                                                 20     11  150.0  303.0
  8. ŠD Lendava                                                 19     11  179.5  366.0
  9. ŠK Šoštanj                                                 19     11  155.0  288.0
 10. ŠD Destrnik II                                             19      7  145.5  275.5
 11. ŠD Slovenske Konjice                                     18.5      8  173.0  329.5
 12. ŠK Slovenec Poljčane                                     17.5      8  170.0  288.3
 13. ŠK Impol Slovenska Bistrica                                17      9  174.0  295.3
 14. ŠD Pragersko Gaj                                         16.5     10  157.0  273.5
 15. ŠK Slovenj Gradec                                          16      7  142.5  222.3
 16. ŠD Ptuj 3 mladina                                        15.5      6  150.0  250.8
 17. ŠD Radenska Pomgrad mladi                                  15      6  140.5  217.0
 18. KOŠK Dravograd                                             14      7  140.0  192.8
 19. ŠD Kamnica 1                                             13.5      6  147.5  185.8
 20. ŽŠK Maribor IV                                              6      1  149.5   92.3
 
2. ŠD Ptuj 3 veterani         1790.5                              23.5     12  178.5  449.8
       (B19    4)(W 1  1.5)(B 6    2)(B11  3.5)(W12  2.5)(B 5    4)(W 3  2.5)(B 4  1.5)(W 8    2)
     1. Dominko, Darko     1819 1895 +19. 1 - 1. 1 - 6. 1 =11. 2 -12. 1 + 5. 1 = 3. 1 = 4. 3 - 8. 1  3.5/9   0.49
     2. Kužner, Ciril      1801 1769 +19. 3 + 1. 2 + 6. 3 +11. 3 =12. 3 + 5. 3 + 3. 4 - 4. 4 - 8. 3  6.5/9   3.37
     3. Selišek, Leon      1485 1691 +19. 4 - 1. 3 = 6. 4 +11. 6 +12. 6 + 5. 4                       4.5/6   2.50
     4. Kralj, Tomaž          0 1807 +19.12 = 1. 4 = 6. 5 +11. 7 +12. 8 + 5. 6 = 3. 5 - 4. 5         5.5/8   1.61
     5. Fijan, Milan          0 1813                                           = 3. 6 + 4. 6 + 8. 6  2.5/3   1.12
     6. Zajc, Silvo           0 1831                                                         + 8. 7  1.0/1   0.50
16. ŠD Ptuj 3 MLADINA          1860.5                              15.5      6  150.0  250.8
       (B 8    2)(W 5  0.5)(B10    3)(W15  3.5)(W 4    1)(B14  1.5)(W20    2)(B12    1)(B18    1)
     1. Pivec, Naj         1553 1910 + 8. 3 = 5. 1 =10. 2 +15. 1 = 4. 1 -14. 2                       3.5/6   0.50
     2. Kralj, Nika        1464 1896 - 8. 5 - 5. 2 =10. 4 +15. 2 = 4. 3 =14. 3 +20. 1 -12. 1 +18. 1  4.5/9  -0.42
     3. Murko, Tadej       1434 1870 - 8. 7 - 5. 3 +10. 5                      +20. 2 +12. 3 -18. 3  3.0/6  -0.58
     4. Skok, Amalija      1351 1766 + 8. 9 - 5. 6 +10. 6 +15. 3 - 4. 4 =14. 4 -20.11 -12. 4 -18. 4  3.5/9  -0.30
     5. Butolen, Nejc      1304 1734                                                         -18. 5  0.0/1
     6. Kos, Jernej           0 1711                      =15. 4 - 4. 5 =14. 6 -20.12 -12. 6         1.0/5  -0.23
______________________________________________________________
 
           Posamično DP članov SLOVENIJA OPEN 2016
                      Otočec, 23.4.-1.5.2016
 
Št. Ime Kat ELO LRat Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 T MBuch Buch P-P Mesto
1 Markuš,Robert GM 2651 2573 ŠK Nova Gorica 28 1 23 2 3 3 2 3.5 16 4.5 5 5 6 5.5 7 6.5 9 7.5 7.5 40.0 51.5 0.0 1
2 Firat,Burak IM 2452 2452   29 1 13 2 8 3 1 3.5 5 4 3 5 10 6 12 7 4 7 7 41.5 53.0 0.0 2
3 Tomazini,Žan IM 2428 2379 ŠK Impol Sl. Bistrica 24 1 25 2 1 2 20 3 9 4 2 4 18 5 5 5.5 12 6.5 6.5 38.5 50.5 0.0 3
4 Štajner,Samo FM 2398 2343 ŠK Triglav Krško 31 1 22 1.5 7 1.5 38 2.5 17 3.5 6 3.5 29 4.5 16 5.5 2 6.5 6.5 35.5 46.0 0.0 4
5 Martinovič,Sašo GM 2539 2530 ŠK Velenje Veplas 30 1 26 2 11 2.5 27 3.5 2 4 1 4.5 7 5 3 5.5 6 6 6 40.0 51.5 0.0 5
6 Beliavsky,Alexander GM 2624 2650 ŠD Ptuj 38 1 8 1 35 2 15 3 10 3.5 4 4.5 1 5 9 5.5 5 6 6 39.0 50.0 0.0 6
7 Plenča,Jadranko FM 2400 2400   32 1 19 1.5 4 2.5 10 3 11 3.5 14 4.5 5 5 1 5 17 6 6 38.5 50.0 0.0 7
8 Markoja,Boris FM 2336 2367 ŠD Radenska - Pomgrad 45 1 6 2 2 2 25 2.5 19 3 24 4 9 4 26 5 18 6 6 34.5 44.5 0.0 8
9 Jelen,Igor IM 2394 2344 ŠK Ig 34 1 21 2 10 2.5 11 3 3 3 19 4 8 5 6 5.5 1 5.5 5.5 39.0 50.5 0.0 9
10 Šebenik,Matej GM 2527 2545 ŠK Ljubljana - DUOL 40 1 17 2 9 2.5 7 3 6 3.5 27 4.5 2 4.5 11 5 13 5.5 5.5 38.0 48.5 0.0 10
11 Jovanič,Ognjen GM 2427 2429   33 1 20 2 5 2.5 9 3 7 3.5 29 4.5 12 4.5 10 5 15 5.5 5.5 37.0 47.0 0.0 11
12 Špalir,Jernej FM 2305 2379 ŠK Triglav Krško 35 0.5 27 0.5 45 1.5 30 2.5 25 3.5 16 4.5 11 5.5 2 5.5 3 5.5 5.5 34.0 44.0 0.0 12
13 Urbanč,Peter MK 2268 2258 ŠK Triglav Krško 37 1 2 1 24 1 34 1.5 44 2.5 31 3 14 4 19 5 10 5.5 5.5 32.5 42.5 0.0 13
14 Muha,Miljenko FM 2276 2276 ŠK Triglav Krško 44 1 16 1 18 2 29 2.5 21 3.5 7 3.5 13 3.5 38 4.5 26 5.5 5.5 32.5 41.5 0.0 14
15 Dobrovoljc,Vid MK 2235 2348 ŠD KRKA Novo mesto 46 0 43 1 32 2 6 2 33 3 28 4 16 4 21 5 11 5.5 5.5 31.0 40.0 0.0 15
16 Tratar,Marko GM 2472 2441 ŠK Ljubljana - DUOL 18 1 14 2 27 2.5 19 3.5 1 3.5 12 3.5 15 4.5 4 4.5 20 5 5 38.0 50.0 0.0 16
17 Janželj,Tim MK 2325 2427 ŠK Ig 36 1 10 1 28 2 24 3 4 3 18 3 33 4 25 5 7 5 5 34.0 44.5 0.0 17
18 Šolmajer,Luka MK 2049 2130 ŠK Ljubljana - DUOL 16 0 44 1 14 1 37 2 34 3 17 4 3 4 27 5 8 5 5 34.0 43.5 0.0 18
19 Zirkelbach,Maj MK 2152 2235 ŠD KRKA Novo mesto 48 1 7 1.5 22* 2.5 16 2.5 8 3 9 3 43 4 13 4 29 5 5 33.5 41.5 0.0 19
20 Jeran,Boštjan MK 2224 2257 ŠK Ljubljana - DUOL 49 1 11 1 34 2 3 2 31 2.5 30 3 28 4 23 4.5 16 5 5 32.5 40.5 0.0 20
21 Debevec,Blaž MK 2134 2245 ŠK Komenda 50 1 9 1 41 2 26 2.5 14 2.5 25 3 30 4 15 4 32 5 5 31.5 38.0 0.0 21
22 Zupančič,Jernej MK 2179 2253 ŠD KRKA Novo mesto 41 1 4 1.5 19* 1.5 35 2.5 27 2.5 26 2.5 31* 3.5 29 4 30 5 5 30.0 40.0 0.0 22
23 Kastelic,Marjan FM 2334 2355 ŠK Branik Maribor 47 1 1 1 29 1 43 2 24 2 32 3 38 4 20 4.5 25 5 5 28.5 38.5 0.0 23
24 Požun,Matej III 2026 2123 ŠK Triglav Krško 3 0 42 1 13 2 17 2 23 3 8 3 25 3 31 4 28 4.5 4.5 35.0 45.0 0.0 24
25 Gantar,Jan MK 2202 2253 ŠK Komenda 42 1 3 1 46 2 8 2.5 12 2.5 21 3 24 4 17 4 23 4.5 4.5 34.5 44.0 0.0 25
26 Barle,Janez IM 2320 2324 dr. M. Vidmar LJ 39 1 5 1 33 2 21 2.5 29 2.5 22 3.5 27 4.5 8 4.5 14 4.5 4.5 34.0 43.5 0.0 26
27 Srebrnič,Marko FM 2381 2353 ŠK Nova Gorica 43 1 12 2 16 2.5 5 2.5 22 3.5 10 3.5 26 3.5 18 3.5 40 4.5 4.5 34.0 43.0 0.0 27
28 Stevanič,David MK 2125 2246 ŠD Kočevje 1 0 47 1 17 1 44 2 32 3 15 3 20 3 39 4 24 4.5 4.5 30.5 40.5 0.0 28
29 Murko,David MK 2047 2146 ŠD Ptuj 2 0 37 1 23 2 14 2.5 26 3.5 11 3.5 4 3.5 22 4 19 4 4 36.5 47.5 0.0 29
30 Šuta,Andraž MK 2089 2175 ŠD Ptuj 5 0 39 0.5 40 1.5 12 1.5 36 2.5 20 3 21 3 43 4 22 4 4 31.5 40.5 0.0 30
31 Janžekovič,Klemen I 1977 2062 ŠD Ptuj 4 0 41 0 39 1 46 2 20 2.5 13 3 22* 3 24 3 43 4 4 30.0 39.5 0.0 31
32 Jazbec,Hinko MK 1983 2106 ŠK Zagorje ob Savi 7 0 48 1 15 1 42 2 28 2 23 2 44 3 45 4 21 4 4 29.5 37.5 0.0 32
33 Rifelj,Luka II 1999 2094 ŠD KRKA Novo mesto 11 0 49 1 26 1 41 2 15 2 45 3 17 3 37 3.5 35 4 4 29.5 36.5 0.0 33
34 Šubelj,Jan I 1949 2239 ŠK Komenda 9 0 50 1 20 1 13 1.5 18 1.5 36 2 39 2 44 3 45 4 4 29.0 35.5 0.0 34
35 Ačimovič,Vasja II 1728 2036 ŠD Kočevje 12 0.5 46 1.5 6 1.5 22 1.5 38 2 43 2 40 2.5 47 3.5 33 4 4 27.5 36.0 0.0 35
36 Jelen,Miha III 1820 2053 ŠK Ig 17 0 40 0.5 38 0.5 39 1.5 30 1.5 34 2 42 2.5 41 3.5 37 4 4 26.0 34.5 0.0 36
37 Bajo,Tin III 1683 2089 ŠD Kočevje 13 0 29 0 50 1 18 1 40 2 38 2 49 3 33 3.5 36 4 4 25.5 32.0 0.0 37
38 Srebrnič,Vojko MK 2119 2246 ŠK Nova Gorica 6 0 45 0.5 36 1.5 4 1.5 35 2 37 3 23 3 14 3 39 3.5 3.5 32.0 41.5 0.0 38
39 Dančulovič,Jovica I 1787 1989 ŠD Stari trg ob Kolpi 26 0 30 0.5 31 0.5 36 0.5 41 1 50 2 34 3 28 3 38 3.5 3.5 28.0 33.5 0.0 39
40 Perič,Bernard MK 2087 2292 ŠK Zagorje ob Savi 10 0 36 0.5 30 0.5 45 1 37 1 49 2 35 2.5 42 3.5 27 3.5 3.5 27.0 34.0 0.0 40
41 Medvešek,Janez III 1507 1910 ŠK Zagorje ob Savi 22 0 31 1 21 1 33 1 39 1.5 47 1.5 50 2.5 36 2.5 48 3.5 3.5 25.5 31.5 0.0 41
42 Ačimovič,Sergej III 1609 2044 ŠD Kočevje 25 0 24 0 47 1 32 1 43 1 48 2 36 2.5 40 2.5 49 3.5 3.5 23.5 29.5 0.0 42
43 Bedič,Slavko MK 1921 2021 ŠD Stari trg ob Kolpi 27 0 15 0 49 1 23 1 42 2 35 3 19 3 30 3 31 3 3 30.0 37.0 0.0 43
44 Bajc,Aleksander III 1688 2091 ŠK Triglav Krško 14 0 18 0 48 1 28 1 13 1 46 2 32 2 34 2 50 3 3 28.0 34.5 0.0 44
45 Zupančič,Urban I 1907 2084 ŠD KRKA Novo mesto 8 0 38 0.5 12 0.5 40 1 46 2 33 2 47 3 32 3 34 3 3 27.5 36.0 0.0 45
46 Urbanč,Suzana WI 1651 1784 ŠK Triglav Krško 15 1 35 1 25 1 31 1 45 1 44 1 48 1 50 2 47 3 3 23.5 30.0 0.0 46
47 Engelman,Tomaž I 1828 1882 ŠK Stari Mayr Kranj 23 0 28 0 42 0 48 1 49 1.5 41 2.5 45 2.5 35 2.5 46 2.5 2.5 23.5 30.0 0.0 47
48 Škrbec,Leon IV 1478 1967 ŠK Postojna 19 0 32 0 44 0 47 0 50 0 42 0 46 1 49 2 41 2 2 21.0 26.5 0.0 48
49 Vidmar,Klara IV 1644 1975 ŠK Komenda 20 0 33 0 43 0 50 1 47 1.5 40 1.5 37 1.5 48 1.5 42 1.5 1.5 22.5 28.5 0.0 49
50 Klemenčič,Marjan III 1388 1657 ŠK En Passant 21 0 34 0 37 0 49 0 48 1 39 1 41 1 46 1 44 1 1 23.0 29.5 0.0 50
______________________________________________________________
 
 
              Državna ženska liga 2016 
	              Domžale, 01.04.-17.04.2016
                                                            T      MT    MTB
  1. ŠD Kočevje Inotherm                                  16.5     13  148.0    0.0
  2. ŽŠK Maribor                                            14     12  129.5    0.0
  3. ŠK Komenda                                           13.5     10  116.8    0.0
  4. Celjski ŠK                                           12.5      9  108.3    0.0
  5. ŠS TZ Prevodi Dvojka                                   11      6   88.5    0.0
  6. ŠD Radenska - Pomgrad                                 7.5      3   60.3    0.0
  7. ŠD Domžale                                            6.5      3   56.3    0.0
  8. ŠD Ptuj                                               2.5      0   24.0    0.0
 
  8. ŠD Ptuj                2127.3                               2.5      0   24.0    0.0
       (W 2  0.5)(W 7    1)(B 1    0)(W 5    0)(B 4    0)(W 3  0.5)(B 6  0.5)
     1. Vrabič, Anita      2035 2054        - 7. 1               - 4. 1 - 3. 1 = 6. 2  0.5/4  -1.35
     2. Marič, Katarina    1978 1979 - 2. 1        - 1. 1 - 5. 1 - 4. 2 - 3. 2 - 6. 3  0.0/6  -2.08
     3. Janžekovič, Alja   1508 1873 = 2. 2 - 7. 2 - 1. 2                              0.5/3  -0.24
     4. Kralj, Nika        1302 1945 - 2. 3               - 5. 2                       0.0/2  -0.61
     5. Skok, Amalija      1318 1813        + 7. 3 - 1. 3 - 5. 4 - 4. 3 = 3. 6 - 6. 4  1.5/6  -0.60
______________________________________________________________
 
  Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2016
                     Portorož, 20.-26.2.2016
 
		D12	 4. mesto	Kralj Nika
		F12	10. mesto	Murko Tadej
		D14	12. mesto	Skok Amalija
		F14	11. mesto	Pivec naj
		F18	 5. mesto	Šuta Andraž
        	        10. mesto       Murko David
______________________________________________________________
 
		Državna članska liga 2015 
	Otočec, Murska Sobota, Maribor, 16.10.-29.11.2015
 
                                 T     MT
  1. ŽŠK Maribor                27.5   10
  2. ŠD Vrhnika                 27     12
  3. ŠD Radenska Pomgrad        27     11
  4. ŠK Branik Maribor          26      9
  5. ŠD Ptuj                    23.5    8
  6. ŠK Impol Slov. Bist.       23.5    8
  7. ŠD KRKA Novo mesto         23      6
  8. ŠK Triglav Krško           21      6
  9. ŠK Ig                      17.5    2
   
  5. ŠD Ptuj               2309.7                              23.5      8
       (B 2  2.5)(W 3  1.5)(B 4    3)(W 9  4.5)(B 6  3.5)(B10    0)(W 8    2)(B 1  3.5)(W 7    3)
     2. Borišek, Jure      2565 2521 = 2. 1 = 3. 1        + 9. 1 + 6. 1 l10. 2        + 1. 1         4.0/5   1.09
     3. Cvitan, Ognjen     2499 2505                      = 9. 2 + 6. 2 l10. 3 = 8. 1 = 1. 2 = 7. 1  3.0/5  -0.55
     5. Polajžer, Danilo   2280 2243 - 2. 2 - 3. 2 = 4. 4 + 9. 4 + 6. 3 l10. 5 - 8. 2 = 1. 3 - 7. 2  3.0/8  -0.01
     7. Belšak, Žan        2177 2109 = 2. 3                                    = 8. 3 = 1. 4 + 7. 3  2.5/4   1.37
     8. Murko, David       2275 1968 - 2. 4 = 3. 3 = 4. 6 + 9. 5 - 6. 5        = 8. 4 - 1. 5 = 7. 4  3.0/8   0.92
     9. Šuta, Andraž       2165 1935 = 2. 5 = 3. 4 = 4. 7 - 9. 7 = 6. 6        = 8. 5 + 1. 7 + 7. 6  4.5/8   2.37
    10. Vrabič, Anita      2046 2054        - 3. 5                             - 8. 8                0.0/2  -0.75
    11. Janžekovič, Klemen 1933 1873 + 2. 7 - 3. 7 = 4. 8 + 9. 9 - 6. 9                              2.5/5   0.92
    13. Dominko, Darko     1783 1753               = 4. 9                                    - 7. 9  0.5/2   0.15
    14. Žajdela, Karel     1827 1787               = 4.11                                            0.5/1   0.11
______________________________________________________________
 
                  Druga liga vzhod 2015
         Janžev vrh, Kidričevo, Dravograd, Maribor, 5.9.-21.11.2015
 
                                                              T      MT   KoyaT SonnT
  1. ŠK Gambit Maribor                                      36.5     16   11.0  933.5
  2. ŠK Brežice                                               33     14   10.5  854.0
  3. ŠD Radenska ŠS Ljutomer                                  32     10    8.5  818.3
  4. ŠD Fram                                                  31     12    6.0  776.0
  5. ŽŠK Maribor 3                                            25      8    8.5  647.3
  6. KOŠK Dravograd                                           24      7   10.0  658.0
  7. ŠD Fužinar ŠK Hapro                                      24      6    8.5  628.0
  8. ŠD Gornja Radgona                                      23.5      7    6.0  595.0
  9. ŠD Ptuj 2                                              21.5      6    8.5  574.8
 10. ŠK Malečnik                                            19.5      4    6.0  517.3
 
9. ŠD Ptuj 2                1945.8                              21.5      6    8.5  574.8
       (B10    4)(W 1  1.5)(B 7    1)(W 6  3.5)(B 5  2.5)(B 8    2)(W 4  1.5)(B 3  3.5)(W 2    2)
     1. Napast, Viktor     2046 2045 +10. 1                                                          1.0/1   0.27
     2. Bohak, Janko       1971 1951 +10. 2 = 1. 1 - 7. 1 + 6. 1 = 5. 1 - 8. 1                       3.0/6   1.15
     3. Zagoršek, David    1956 1840 -10. 4 - 1. 3 = 7. 2 = 6. 3 = 5. 3 = 8. 2 - 4. 1 + 3. 1 - 2. 1  3.0/9   0.39
     4. Majcenovič, Martin 1943 1928 +10. 7 = 1. 4 - 7. 3 + 6. 4 = 5. 5 = 8. 3 - 4. 4 - 3. 2 = 2. 2  4.0/9  -0.60
     5. Ličina, Miloš      1940 1883                      = 6. 5 = 5. 9               + 3. 3 = 2. 4  2.5/4   0.09
     6. Šuta, Tomaž        1673 1697        = 1. 6 = 7. 4 = 6. 6 = 5.11 - 8. 4 = 4. 6 - 3. 4 = 2. 6  3.0/8   0.05
     7. Zupanič, Matjaž    1724 1667        - 1. 5 - 7. 5               - 8. 7 - 4. 7 = 3. 7 = 2. 7  1.0/6  -1.04
     8. Carli, Lara        1680 1707                                           - 4.10                0.0/1
     9. Janžekovič, Alja   1540 1595 =10. 8               - 6.11 - 5.12               + 3. 9 - 2. 8  1.5/5  -0.76
    10. Kovačec, Klemen    1493 1557 =10. 9 - 1.10 - 7. 7               + 8. 8 + 4.14                2.5/5   0.16
______________________________________________________________
 
	Državna mladinska liga 2015 
		Otočec, 24.-28.8.2015
                                                   T      MT    KoyaT
  1. ŠD KRKA Novo mesto                                 15.5      9    4.0
  2. ŠK Komenda                                           14     13    4.0
  3. ŽŠK Maribor                                        11.5      8    1.0
  4. ŠD Radenska Pomgrad                                 9.5      8    2.5
  5. ŠK Ig                                                 9      4    2.5
  6. ŠD Ptuj                                             8.5      6    2.0
  7. ŠK Žalec                                              8      4    4.0
  8. ŠS Tomo Zupan                                         8      4    2.0
 

6. ŠD Ptuj              1818.0                           8.5      6    2.0
       (B 5    2)(W 3  0.5)(B 1    0)(W 2  1.5)(B 7  1.5)(B 4    1)(W 8    2)
     1. Murko, David       2094 1899 + 5. 2 = 3. 1 - 1. 1 + 2. 1 = 7. 1 + 4. 2 = 8. 3  4.5/7   2.04
     2. Šuta, Andraž       1963 1888 + 5. 3 - 3. 3 - 1. 2 = 2. 2 - 7. 2 - 4. 3 + 8. 4  2.5/7  -0.35
     3. Zupanič, Matjaž    1724 1667 - 5. 4 - 3. 4 - 1. 3 - 2. 4 + 7. 3 - 4. 4 = 8. 5  1.5/7  -0.70
______________________________________________________________
 
              Državna ženska liga 
                   Ljubljana, 12.3.-12.4.2015
 
                                                           T     MT    
  1. ŠK Komenda                                           15     12    
  2. ŠD Kočevje Inotherm                                  14      9    
  3. ŠD Radenska Pomgrad                                  10      7    
  4. ŠD Domžale                                           10      7    
  5. ŠS Tomo Zupan Kranj                                  10      6    
  6. ŠD Ptuj                                              10      6    
  7. Celjski ŠK                                            8      4    
  8. ŠK Nova Gorica                                        7      5    
 
  6. ŠD Ptuj              2112.7                          10      6    1.0
       (W 3    1)(W 8  1.5)(B 2    1)(W 4  1.5)(B 5    1)(W 7    2)(B 1    2)
     1. Rakic, Marija      2336 2336 + 4. 1 + 8. 1 = 2. 2 + 3. 2 + 5. 1 + 7. 1 = 1. 1  6.0/7   0.15
     2. Vrabič, Anita      2057 2071               = 2. 4 = 3. 3 - 5. 2 = 7. 2 + 1. 2  2.5/5  -1.15
     3. Marič, Katarina    2008 1931 - 4. 2 - 8. 2               - 5. 4 = 7. 3 = 1. 3  1.0/5  -1.28
     4. Janžekovič, Alja   1536 1595 - 4. 3 = 8. 4                                     0.5/2   0.00
     5. Razlag, Silva         0 1700               - 2. 5 - 3. 4                       0.0/2  -0.42
______________________________________________________________

 

  Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2015
                     Bled, 23.-27.2.2015

 

	D10	 3. mesto	Kralj Nika
	F16	14. mesto	Šuta Tomaž
		19. mesto	Kovačec Klemen
        F18      3. mesto       Zupanič Matjaž
		 5. mesto	Zagoršek David
		 7. mesto	Murko David
______________________________________________________________

 

             Državna članska liga 2014 
                      Ljubljana, 14.11.-14.12.2014
                                                    T      MT  
  1. ŽŠK Maribor                                          35     15  235.0  889.3
  2. ŠD Vrhnika                                           33     13  237.0  830.8
  3. ŠD Radenska Pomgrad                                  31     10  239.0  772.3
  4. ŠD Ptuj                                            30.5     13  239.5  777.8
  5. ŠK Branik                                            29     10  241.0  774.0
  6. ŠD KRKA Novo mesto                                 27.5      8  242.5  726.0
  7. ŠK Kovinar DEM                                     24.5      6  245.5  627.8
  8. ŠK Triglav Krško                                     24      8  246.0  622.0
  9. ŠK Nova Gorica                                       19      3  251.0  519.8
 10. ŠK Komenda                                         16.5      4  253.5  428.5
 
4. ŠD Ptuj              2465.8                          30.5     13  239.5  777.8
       (W 9    4)(W 5  3.5)(B 1  1.5)(W 2    3)(B 8    4)(W 3    4)(B10  4.5)(W 7  3.5)(B 6  2.5)
    1. Borišek, Jure      2568 2517 + 9. 2 = 5. 1 = 1. 1 = 2. 1 + 8. 1 + 3. 3                       4.5/6   0.38
    2. Cvitan, Ognjen     2534 2508 = 9. 5 + 5. 3 - 1. 3 = 2. 2 + 8. 2 + 3. 4                       4.0/6  -0.41
    3. Varga, Zoltan      2470 2468 + 9. 6 = 5. 5 = 1. 4                      +10. 1 = 7. 1 + 6. 1  4.5/6   0.58
    4. Polajžer, Danilo   2294 2261 = 9. 7 = 5. 6 = 1. 5 = 2. 3 - 8. 3 = 3. 5 +10. 2 - 7. 2 - 6. 5  3.5/9  -1.08
    5. Czebe, Attila      2437 2428                      - 2. 4 + 8. 5 = 3. 6 +10. 3 + 7. 3 + 6. 6  4.5/6  -0.21
    6. Belšak, Žan        2144 2085                      + 2. 5 = 8. 6 + 3. 7                       2.5/3   1.57
    7. Murko, David       2134 1862 = 9.10 = 5. 7 - 1. 7 = 2. 7 = 8. 7 - 3. 8 -10. 5 + 7. 4 - 6. 7  3.0/9   1.17
    8. Šuta, Andraž       2049 1886 = 9.14 = 5. 8 - 1. 8                      =10. 7 = 7. 5 = 6. 8  2.5/6   0.71
    9. Janžekovič, Klemen 1918 1848                                           +10.10 = 7. 6 - 6.10  1.5/3   0.51
______________________________________________________________

 

                  Druga liga vzhod 2014
              Veržej, Šentjur, Ptuj, Maribor, 27.9.-15.11.2014
                                                         T      MT    
  1. ŠK Zagorje                                               30.5     12    0.0  685.3
  2. ŠK Gambit Maribor                                          28     12    0.0  629.0
  3. ŠD Radenska Pomgrad, ŠS L                                  28     11    0.0  648.5
  4. ŽŠK Maribor III                                            25      9    0.0  596.0
  5. ŠD Fram                                                  23.5      9    0.0  548.5
  6. KOŠK Dravograd                                           23.5      7    0.0  545.8
  7. ŠD Ptuj II                                               21.5      6    0.0  481.5
  8. ŠK Brežice                                               21.5      5    0.0  516.3
  9. ŠD Gornja Radgona                                        14.5      1    0.0  354.8
 10. ŠD Lendava ODSTOP IZ LIGE                                   0      0    0.0    0.0
 
  7. ŠD Ptuj II                 1935.5                        21.5      6    0.0  481.5
       (B 9    5)(W10    0)(B 1    1)(W 8  4.5)(B 3    3)(B 5  1.5)(W 4    2)(B 2  1.5)(W 6    3)
     1. Napast, Viktor     2046 2052 = 9. 1               = 8. 2 + 3. 1 - 5. 1 - 4. 2                2.0/5  -0.46
     2. Bohak, Janko       2016 1989 + 9. 3 l10. 1 - 1. 1 = 8. 3 = 3. 2 - 5. 3 = 4. 3 - 2. 1 = 6. 1  3.0/8  -0.77
     3. Zagoršek, David    1928 1725 + 9. 5 l10. 2 - 1. 2 + 8. 4 - 3. 3 = 5. 6 - 4. 4 - 2. 2 = 6. 2  3.0/8   1.20
     4. Majcenovič, Martin 1954 1939 = 9. 6 l10. 4 = 1. 4 = 8. 5 = 3. 4 - 5. 7 = 4. 7 = 2. 3 = 6. 3  3.5/8  -0.81
     5. Ličina, Miloš      1910 1876 + 9. 7 l10. 5 = 1. 7 + 8. 7 = 3. 5 = 5. 8 - 4. 8 = 2. 4 = 6. 4  4.5/8   0.06
     6. Janžekovič, Alja   1543 1581        l10. 6 - 1. 8                                            0.0/1  -0.22
     7. Šuta, Tomaž        1491 1607 + 9.10 l10. 9 - 1.10 + 8.11 = 3. 6 = 5. 9 + 4. 9 = 2. 5 = 6. 7  5.0/8   2.43
     8. Zupanič, Matjaž    1419 1527                                                  - 2. 6 = 6. 8  0.5/2   0.23

______________________________________________________________

 
                        1. ženska liga 
                               Strunjan, 11.-12.10.2014
                                                         T      MT           
  1. Celjski ŠK                                               14.5     15    0.0   93.5
  2. ŠD Gorenjka Lesce                                          13     13    0.0   95.0
  3. ŠD Ptuj                                                  11.5     13    1.0   95.0
  4. ŠK Triglav Krško                                         11.5     13    1.0   94.0
  5. ŠD Šentjur                                                 11     11    0.0   92.0
  6. ŠD Posočje                                               10.5     11    0.0   94.0
  7. ŠK Slovenec Poljčane                                       10     10    0.0   69.0
  8. ŠK Val - Koper                                             10      9    0.0   94.5
  9. ŠD Vrhnika                                                  9      9    2.0   88.5
 10. ŠK Branik Maribor                                           9      9    0.0   84.5
 11. ŠK Žalec                                                    9      8    0.0   71.5
 12. ŠK Velenje Veplas                                         8.5      8    0.0   64.0
 13. ŠK Stari Mayr Kranj                                         8      8    1.5   86.0
 14. ŠK Impol Slovenska Bistri                                   8      8    0.5   68.0
 15. ŠK Komenda                                                  8      7    0.0   83.0
 16. ŠD Piran                                                  7.5      8    0.0   67.5
 17. ŠD Rokada Lendava                                         7.5      7    1.0   76.0
 18. ŠK Ig                                                     7.5      7    1.0   63.5
 19. ŠK Kovinar DEM                                            4.5      4    0.0   69.0
 20. ŠK Slovenj Gradec                                         1.5      2    0.0   71.5
 
3. ŠD Ptuj                    1956.5                          11.5     13    1.0   95.0
       (B17    2)(W 2    1)(B 5  1.5)(W 4    1)(B 8  1.5)(B 1    1)(W 9  1.5)(W15  1.5)(W 6  0.5)
     1. Vrabič, Anita      2057 2027 +17. 1 + 2. 1 = 5. 1 + 4. 1 = 8. 1 = 1. 1 + 9. 1 +15. 1 - 6. 1  6.5/9   1.83
     2. Janžekovič, Alja   1543 1886 +17. 2 - 2. 2 + 5. 2 - 4. 3 + 8. 2 = 1. 2 = 9. 2 =15. 2 = 6. 3  5.0/9  -0.86
     3. Kralj, Nika           0 1662                                                                 0.0/0

______________________________________________________________

 
	Svetovno mladinsko prvenstvo 2014 
		    Durban, 19.-29.9.2014
 
Končno stanje:
 1. mesto Laura Unuk
 8. mesto Vesna Mihelič
17. mesto Ivana Hreščak
18. mesto Caterina Leonardi
24. mesto Zala Urh
30. mesto Janez Paternoster
31. mesto Tilen Malkoč
38. mesto Sham Bratkovič
52. mesto Jakob Bratkovič
63. mesto Jaka Brilej
63. mesto Andraž Šuta

______________________________________________________________

 

			Prva mladinska liga 2014 
				Otočec, 6.-7.9.2014
                                   		       T      MT          
  1. ŠD Ptuj                                                  20     15    0.0  144.0
  2. ŠK Triglav 1 Krško                                     18.5     14    0.0  149.0
  3. ŠK Komenda Popotnik                                      18     14    0.0  147.5
  4. ŠK Val - Koper                                         16.5     14    0.0  138.5
  5. Celjski ŠK                                             16.5     13    0.0  137.5
  6. ŠK Nova Gorica                                         16.5     11    0.0  147.5
  7. ŠK Triglav 2 Krško                                       16     11    0.0  141.5
  8. ŠD Kočevje 2 Inotherm                                    16     11    0.0  129.5
  9. ŠK Slovenj Gradec                                      15.5     10    0.0  137.0
 10. ŠD KRKA 2 Novo mesto                                     15     12    0.0  127.0
 11. ŠD Kočevje 1 Inotherm                                    15     10    0.0  142.0
 12. ŠK M. Majcen 1 Sevnica                                   15      8    0.0  131.5
 13. ŠD Šentjur                                               15      7    0.0  134.5
 14. ŠK Komenda Pogi                                        14.5     10    0.0  133.5
 15. ŠD Posočje                                             14.5      9    0.0  127.5
 16. ŠD Vrhnika                                             14.5      9    0.0  123.5
 17. ŠD Gorenjka Lesce                                      13.5      8    0.0  119.0
 18. ŠK Triglav 3 Krško                                       13     10    0.0  116.0
 19. ŠK Impol Slov. Bistrica                                  13      6    0.0  115.5
 20. ŠD KRKA 3 Novo mesto                                   12.5      9    0.0  115.5
 21. ŠD Domžale 1                                           12.5      8    0.0  124.5
 22. ŠD Domžale 2                                             12     11    0.0  120.5
 23. ŠD Piran                                                 12     10    0.0  111.0
 24. ŠK Stari Mayr Kranj                                      12      8    0.0  105.5
 25. ŠK Velenje Veplas                                        12      8    0.0  105.5
 26. ŠK Branik Maribor                                        12      8    0.0  100.5
 27. ŠK Dolenjske Toplice                                     12      6    0.0  109.5
 28. ŠK Komenda Suma                                        11.5      8    0.0  115.5
 29. ŠK Slovenec Poljčane                                   11.5      8    0.0  101.5
 30. ŠK M. Majcen 2 Sevnica                                 10.5      8    0.0  110.0
 31. ŠD Kočevje 3 Inotherm                                     9      5    0.0  100.5
 32. ŠD Rokada Lendava                                         8      3    0.0  103.0
 33. ŠK Kovinar                                                6      4    0.0  100.5
1. ŠD Ptuj                  2061.3                            20     15    0.0  144.0
 
       (B24    3)(W13    2)(B 4    2)(W12  2.5)(B 2    3)(W 5    3)(B 3    1)(W 6  1.5)(B 7    2)
     1. Murko, David       2217 2069 +24. 1 -13. 1 - 4. 1 =12. 1                      = 6. 1 + 7. 1  3.0/6   0.14
     2. Šuta, Andraž       2063 2099 +24. 3 +13. 2 + 4. 2 +12. 2 + 2. 1 + 5. 1 - 3. 1 - 6. 2         6.0/8   1.04
     3. Janžekovič, Klemen 1864 2016                             + 2. 2 + 5. 2 - 3. 2        + 7. 2  3.0/4   1.16
     4. Zagoršek, David    1928 1976 +24. 4 +13. 3 + 4. 3 +12. 3 + 2. 3 + 5. 4 + 3. 6 + 6. 3 - 7. 4  8.0/9   1.87
______________________________________________________________
 
                 Absolutno mladinsko DP 2014 - F20
				Šmarješke Toplice, 24.-30.6.2014
  Št.     Ime                 Kat ELO  LRat Klub			T   MBuch Buch  Mesto
  1. Hiti,Domen               MK  2186 2125 ŠK Ig                      7.0  35.0  45.5     1
  2. Brcar,Aleš               MK  2050 1996 ŠK Trebnje BMP             6.0  39.0  50.5     2
  3. Drnovšek,Gal             M   2214 2107 ŠS T. Zupan Vzajemna       6.0  39.0  49.5     3
  4. Mejak,Severin            MK  2180 2103 ŠD KRKA Novo mesto         6.0  38.5  48.5     4
  5. Janželj,Tim              MK  2330 2221 ŠK Ig                      6.0  38.0  48.5     5
  6. Skuhala,Luka             I   1883 1886 ŠD Radenska - Pomgrad      6.0  35.5  43.5     6
  7. Žnidarič,Anže            MK  1941 1905 ŠS T. Zupan Vzajemna       6.0  34.5  44.0     7
  8. Murko,David              I   1888 1884 ŠD Ptuj                    5.5  36.0  45.0     8
  9. Urbanč,Peter             MK  2103 2060 ŠK Triglav Krško           5.5  34.0  44.5     9
 10. Zagoršek,David           II  1768 1677 ŠD Ptuj                    5.5  30.5  38.5    10
 11. Amon,Nejc                II  1890 1826 ŠD Šentjur                 5.5  30.0  38.0    11
 12. Stevanič,David           I   1747 1882 ŠD Kočevje                 5.0  37.5  48.0    12
 13. Zirkelbach,Maj           II  1862 1850 ŠD KRKA Novo mesto         5.0  35.5  43.5    13
 14. Meglič,Jaka              III 1639 1728 ŠD Radenska - Pomgrad      5.0  34.0  42.5    14
 15. Petauer,Janez            III 1742 1815 Celjski ŠK                 5.0  31.5  41.0    15
 16. Dobrovoljc,Vid           I   1839 1860 ŠD KRKA Novo mesto         4.5  37.0  46.5    16
 17. Šketa,Mark               III 1659 1745 ŠK Komenda                 4.5  35.5  44.0    17
 18. Lučovnik,Tilen           MK  2032 1975 ŠK Komenda                 4.5  34.5  43.0  18-19
 19. Janžekovič,Klemen        I   1851 1841 ŠD Ptuj                    4.5  34.5  43.0  18-19
 20. Markošek,Maj             II  1696 1786 ŠK Komenda                 4.5  34.0  43.5    20
 21. Čopi,Ambrož              II  1812 1795 ŠD KRKA Novo mesto         4.5  33.5  43.0    21
 22. Skuhala,Jernej           I   1983 1957 ŠD Radenska - Pomgrad      4.5  30.0  37.0    22
 23. Šuta,Andraž              I   1916 1857 ŠD Ptuj                    4.5  29.5  39.5    23
 24. Opalič,David             III 1736 1829 Celjski ŠK                 4.5  27.5  35.5    24
 25. Kržan,Peter              III 1529 1680 ŠK Triglav Krško           4.0  32.5  41.0    25
 26. Malkoč,Tilen             II  1418 1690 ŠK Postojna                4.0  27.5  35.0    26
 27. Meglič,Enej              III 1476 1580 ŠD Radenska - Pomgrad      4.0  25.0  32.0    27
 28. Kebelj,Rok               III 1414 1585 ŠD KRKA Novo mesto         3.5  31.0  39.0    28
 29. Šubelj,Jan               II  1659 1823 ŠK Komenda                 3.5  27.0  34.5    29
 30. Zupanič,Matjaž           III 1426 1535 ŠD Ptuj                    3.5  25.5  32.5    30
 31. Ahtik,Staš               IV  1455 1585 ŠK Komenda                 3.5  25.0  32.5    31
 32. Žunič,Gregor             III 1587 1676 ŠK Komenda                 3.0  27.5  34.5    32
 33. Tomašič,Tine             IV  1419 1500 ŠD Kočevje                 3.0  24.5  31.5    33
 34. Koncilija,Martin         IV  1137 1528 ŠD KRKA Novo mesto         2.5  28.0  35.5    34
 35. Amon,Jan                     1341 1500 ŠD Šentjur                 2.0  23.5  30.0    35
_______________________________________________________________
 
		Kadetska liga 2014 - fantje 
		   Moravske Toplice, 16.-18.5.2014
                                                       T       MT
  1. ŠK Komenda Popotnik                                    12.5      9    0.0   59.5
  2. ŠD KRKA Novo mesto                                     11.5      9    2.0   50.5
  3. ŠD Radenska - Pomgrad 1                                11.5      9    0.0   62.5
  4. ŠS T. Zupan Vzajemna                                   10.5      7    2.0   61.0
  5. ŠK Nova Gorica                                         10.5      7    2.0   59.5
  6. ŠK Triglav Krško                                       10.5      7    0.0   51.0
  7. ŠD Ptuj                                                10.5      6    0.0   60.5
  8. Celjski ŠK                                               10      7    0.0   65.5
  9. ŠD Kočevje Inotherm 1                                     9      5    0.0   54.0
 10. ŠK Komenda Pogi                                           8      6    0.0   53.5
 11. ŠD Radenska - Pomgrad 2                                 7.5      6    0.0   45.5
 12. ŠK Komenda Suma                                           5      4    0.0   48.0
 13. ŠD Kočevje Inotherm 2                                     3      2    0.0   51.0
 
  7. ŠD Ptuj                  1754.3                        10.5      6    0.0   60.5
       (W 5  1.5)(B 2  1.5)(W10    3)(W 1    1)(B11  2.5)(B 6    1)
     1. Šuta, Andraž       1925 1851 = 5. 1 + 2. 1 +10. 1 - 1. 1 +11. 1 - 6. 1  3.5/6   0.10
     2. Murko, David       1888 1879 = 5. 2 - 2. 2 +10. 2 + 1. 3 +11. 2 + 6. 3  4.5/6   0.34
     3. Zupanič, Matjaž    1426 1533 = 5. 3 = 2. 3 +10. 3 - 1. 4 =11. 3 - 6. 4  2.5/6   0.07
______________________________________________________________
 
 Mladinsko državno prvenstvo Slovenije 2014
	   Otočec, 22.2.-28.2.2014
 
	D10	14. mesto	Kralj Nika
	F10	22. mesto	Šegula Nino
		23. mesto	Murko Tadej
        F14     21. mesto       Šuta Tomaž
		26. mesto	Kovačec Klemen
	D16	 8. mesto	Janžekovič Alja
        F16      3. mesto       Šuta Andraž
		 6. mesto	Murko David
	F18	 9. mesto	Zagoršek David
_______________________________________________________________