Ciklus pospešenih turnirjev 9/2005
Ptuj, 11.11.2005
Št. Ime KatFedELOLRatKlub1234567 TMBuchMesto
1Iljaž,IgorISLO 1872ŠD Gorišnica 17B 0 12W 1 10W 2 6B 3 2W 4 4B 4.5 7W 5.55.5 19.01
2Bohak,JankoMKSLO21501985ŠD Ptuj - Veplas Velenje 6W 1 7B 2 16W 3 4W 4 1B 4 9B 5 3W 5 5 21.02
3Napast,ViktorISLO20451962ŠD Ptuj - Veplas Velenje 5B 0.5 14W 1 11W 1 15B 2 16B 3 6W 4 2B 5 5 16.03
4Skledar,MartinIIISLO 1569ŠD Ptuj - Veplas Velenje 18B 1 15W 2 9W 3 2B 3 7W 4 1W 4.5 5B 4.54.5 19.04
5Podkrižnik,AleksanderIIISLO 1735ŠD Ptuj - Veplas Velenje 3W 0.5 11B 0.5 18W 1.5 13B 2.5 9B 2.5 12W 3.5 4W 4.54.5 17.05
6Kolmanič,TomažIISLO 1751ŠD Hoče ŠS 2B 0 8W 1 13B 2 1W 2 11W 3 3B 3 9W 4 4 20.56
7Zagoršek,AntonIVSLO 1837ŠD Ptuj - Veplas Velenje 8B 1 2W 1 17B 2 16W 3 4B 3 11W 4 1B 4 4 18.57
8Zajc,Silvo 1500 7W 0 6B 0 12B 0.5 17W 1.5 14B 2 15W 3 11B 4 4 14.58
9Butolen,AntonISLO 1949ŠD Ptuj - Veplas Velenje 10B 1 17W 2 4B 2 11B 2.5 5W 3.5 2W 3.5 6B 3.53.5 19.59
10Krajnc,IvanIIISLO 1712ŠD Ptuj - Veplas Velenje 9W 0 18W 1 1B 1 14W 1.5 12B 1.5 16B 2.5 15W 3.53.5 13.010
11Kopše,Jože 1500 15B 0.5 5W 1.5 3B 2.5 9W 3 6B 3 7B 3 8W 3 3 20.011
12Vidovič,BojanIIISLO 1712ŠK Urban 13B 0 1B 0 8W 0.5 18B 1.5 10W 2.5 5B 2.5 14W 3 3 17.512
13Butolen,VanjaIIISLO18531871ŽŠK Maribor LANCom 12W 1 16B 1 6W 1 5W 1 15B 1 18B 2 17W 3 3 13.013
14Majcenovič,MartinMKSLO 1918ŠD Ptuj - Veplas Velenje 16W 0 3B 0.5 15W 1 10B 1.5 8W 2 17W 2 12B 2.52.5 14.514
15Žlender,BorisISLO 1830ŠD Ptuj - Veplas Velenje 11W 0.5 4B 0.5 14B 1 3W 1 13W 2 8B 2 10B 2 2 18.015
16Fijan,MilanIISLO 1624ŠD Ptuj - Veplas Velenje 14B 1 13W 2 2B 2 7B 2 3W 2 10W 2 18B 2 2 18.016
17Selišek,LeonIVSLO 1593ŠD Ptuj - Veplas Velenje 1W 1 9B 1 7W 1 8B 1 18W 1 14B 2 13B 2 2 17.017
18Ivanovič,SlavkoIISLO 1850ŠD Gorišnica 4W 0 10B 0 5B 0 12W 0 17B 1 13W 1 16W 2 2 16.018

WinSvicar by Ales Drinovec, verzija 1.10.08, Lastnik: SD Ptuj, Arbiter: Boris Žlender

Boris Žlender, Slovenia, 11.11.2005, 7 rounds Swiss
Time: 15 min Filename: D:\Sah\Turnirji\PT0509
Ciklus pospešenih turnirjev 9/2005
Ptuj, 11.11.2005
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T    MBuch Mesto
  1. Iljaž,Igor               I   SLO      1872 ŠD Gorišnica               5.5  19.0     1
  2. Bohak,Janko              MK  SLO 2150 1985 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   5.0  21.0     2
  3. Napast,Viktor            I   SLO 2045 1962 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   5.0  16.0     3
  4. Skledar,Martin           III SLO      1569 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   4.5  19.0     4
  5. Podkrižnik,Aleksander    III SLO      1735 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   4.5  17.0     5
  6. Kolmanič,Tomaž           II  SLO      1751 ŠD Hoče ŠS                 4.0  20.5     6
  7. Zagoršek,Anton           IV  SLO      1837 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   4.0  18.5     7
  8. Zajc,Silvo                            1500                            4.0  14.5     8
  9. Butolen,Anton            I   SLO      1949 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   3.5  19.5     9
 10. Krajnc,Ivan              III SLO      1712 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   3.5  13.0    10
 11. Kopše,Jože                            1500                            3.0  20.0    11
 12. Vidovič,Bojan            III SLO      1712 ŠK Urban                   3.0  17.5    12
 13. Butolen,Vanja            III SLO 1853 1871 ŽŠK Maribor LANCom         3.0  13.0    13
 14. Majcenovič,Martin        MK  SLO      1918 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   2.5  14.5    14
 15. Žlender,Boris            I   SLO      1830 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   2.0  18.0    15
 16. Fijan,Milan              II  SLO      1624 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   2.0  18.0    16
 17. Selišek,Leon             IV  SLO      1593 ŠD Ptuj - Veplas Velenje   2.0  17.0    17
 18. Ivanovič,Slavko          II  SLO      1850 ŠD Gorišnica               2.0  16.0    18
WinSvicar by Ales Drinovec, verzija 1.10.08, Lastnik: SD Ptuj, Arbiter: Boris Žlender