Ciklus pospešenih turnirjev 4/2004
Ptuj, 09.04.2004
Št. Ime KatFedELOLRatKlub1234567 TBMBMesto
1Bohak,JankoMKSLO21762057ŠD Ptuj 12B 0.5 16W 0.5 21B 1.5 26W 2.5 6B 3.5 8W 4.5 4B 5.55.5 24.5 18.01
2Žlender,BorisISLO 1914ŠD Ptuj 13B 1 5W 2 11B 3 3B 3.5 4W 3.5 10W 4.5 7B 5 5 31.0 22.52
3Čič,JožeIISLO 1983ŠD Ptuj 10B 1 7W 2 16B 3 2W 3.5 5B 3.5 9W 4 8B 5 5 29.5 21.53
4Iljaž,IgorISLO 1869ŠD Gorišnica 24W 1 8B 1.5 20W 2.5 13B 3 2B 4 5W 5 1W 5 5 27.5 20.04
5Mihalič,RobertIISLO 1726ŠD Ptuj 22W 1 2B 1 23W 2 16B 3 3W 4 4B 4 9B 5 5 26.0 19.05
6Majcenovič,MartinMKSLO 1923ŠD Ptuj 15W 1 20B 1 9W 1.5 24B 2.5 1W 2.5 13W 3.5 14B 4.54.5 24.5 17.06
7Orešek,BrankoIISLO 1836ŠD Ptuj 25W 1 3B 1 13W 1 22B 2 23W 3 17B 4 2W 4.54.5 22.0 15.57
8Podkrižnik,AleksanderIIISLO 1615ŠD Ptuj 18W 1 4W 1.5 12B 2.5 20B 3 10W 4 1B 4 3W 4 4 29.0 21.08
9Majcenovič,DušanIISLO 1761ŠD Ptuj 23B 1 11W 1 6B 1.5 12W 2.5 13B 3.5 3B 4 5W 4 4 28.0 21.09
10Žerak,ZlatkoIIISLO 1689ŠD Ptuj 3W 0 25B 1 18W 2 11W 3 8B 3 2B 3 17W 4 4 25.5 19.010
11Napast,ViktorISLO20451975ŠD Ptuj 17W 1 9B 2 2W 2 10B 2 20W 3 14B 3 16B 4 4 25.0 17.511
12Fijan,MilanIISLO 1701ŠD Ptuj 1W 0.5 14B 1.5 8W 1.5 9B 1.5 22W 2 23B 3 15W 4 4 24.5 17.012
13Korošec,Marko SLO 1661 2W 0 19B 1 7B 2 4W 2.5 9W 2.5 6B 2.5 20B 3.53.5 28.5 21.013
14Bizjak,JanezIISLO 1808ŠD Vele Domžale 21B 0.5 12W 0.5 22B 0.5 25W 1.5 26B 2.5 11W 3.5 6W 3.53.5 20.0 14.014
15Klajderič,DušanIISLO 1684ŠD Ptuj 6B 0 22W 0.5 26B 0.5 19W 1.5 24B 2.5 20W 3.5 12B 3.53.5 19.5 13.515
16Veliu,Kudret 1500 19W 1 1B 2 3W 2 5W 2 17B 2 22B 3 11W 3 3 27.5 20.016
17Pihler,DamjanIISLO 1697ŠD Hoče ŠS 11B 0 23W 0 25B 1 18B 2 16W 3 7W 3 10B 3 3 22.0 16.017
18Lazar,FranjoIISLO 1846ŠS Bukovci 8B 0 21W 1 10B 1 17W 1 25B 1 26W 2 23B 3 3 18.5 13.018
19Zagoršek,AntonIVSLO 1710ŠD Ptuj 16B 0 13W 0 24W 0 15B 0 21B 1 25W 2 22W 3 3 18.0 13.019
20Križe,AlešIII 1500 26B 1 6W 2 4B 2 8W 2.5 11B 2.5 15B 2.5 13W 2.52.5 26.0 19.520
21Vidovič,FrancII 1500 14W 0.5 18B 0.5 1W 0.5 23B 0.5 19W 0.5 24W 1.5 26B 2.52.5 20.5 13.521
22Roganov,Roman 1500 5B 0 15B 0.5 14W 1.5 7W 1.5 12B 2 16W 2 19B 2 2 26.5 18.522
23Cvetko,Branko 1500 9W 0 17B 1 5B 1 21W 2 7B 2 12W 2 18W 2 2 26.0 18.523
24Skledar,MartinIIISLO 1636ŠD Ptuj 4B 0 26W 0.5 19B 1.5 6W 1.5 15W 1.5 21B 1.5 25B 2 2 21.5 15.024
25Selišek,LeonIVSLO 1515ŠD Ptuj 7B 0 10W 0 17W 0 14B 0 18W 1 19B 1 24W 1.51.5 23.0 16.525
26Krajnc,IvanIIISLO 1770ŠD Ptuj 20W 0 24B 0.5 15W 1.5 1B 1.5 14W 1.5 18B 1.5 21W 1.51.5 22.5 15.026

WinSvicar by Ales Drinovec, verzija 1.00.3, Lastnik: SD Ptuj, Arbiter: Branko Orešek

Branko Orešek, Slovenia, 09.04.2004, 7 rounds Swiss
Time: 15 min Filename: C:\Sah\Turnirji\PTUJ0404
Ciklus pospešenih turnirjev 4/2004
Ptuj, 09.04.2004
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO LRat Klub                       T    Buch  MBuch Mesto
  1. Bohak,Janko              MK  SLO 2176 2057 ŠD Ptuj                    5.5  24.5  18.0     1
  2. Žlender,Boris            I   SLO      1914 ŠD Ptuj                    5.0  31.0  22.5     2
  3. Čič,Jože                 II  SLO      1983 ŠD Ptuj                    5.0  29.5  21.5     3
  4. Iljaž,Igor               I   SLO      1869 ŠD Gorišnica               5.0  27.5  20.0     4
  5. Mihalič,Robert           II  SLO      1726 ŠD Ptuj                    5.0  26.0  19.0     5
  6. Majcenovič,Martin        MK  SLO      1923 ŠD Ptuj                    4.5  24.5  17.0     6
  7. Orešek,Branko            II  SLO      1836 ŠD Ptuj                    4.5  22.0  15.5     7
  8. Podkrižnik,Aleksander    III SLO      1615 ŠD Ptuj                    4.0  29.0  21.0     8
  9. Majcenovič,Dušan         II  SLO      1761 ŠD Ptuj                    4.0  28.0  21.0     9
 10. Žerak,Zlatko             III SLO      1689 ŠD Ptuj                    4.0  25.5  19.0    10
 11. Napast,Viktor            I   SLO 2045 1975 ŠD Ptuj                    4.0  25.0  17.5    11
 12. Fijan,Milan              II  SLO      1701 ŠD Ptuj                    4.0  24.5  17.0    12
 13. Korošec,Marko                SLO      1661                            3.5  28.5  21.0    13
 14. Bizjak,Janez             II  SLO      1808 ŠD Vele Domžale            3.5  20.0  14.0    14
 15. Klajderič,Dušan          II  SLO      1684 ŠD Ptuj                    3.5  19.5  13.5    15
 16. Veliu,Kudret                          1500                            3.0  27.5  20.0    16
 17. Pihler,Damjan            II  SLO      1697 ŠD Hoče ŠS                 3.0  22.0  16.0    17
 18. Lazar,Franjo             II  SLO      1846 ŠS Bukovci                 3.0  18.5  13.0    18
 19. Zagoršek,Anton           IV  SLO      1710 ŠD Ptuj                    3.0  18.0  13.0    19
 20. Križe,Aleš               III          1500                            2.5  26.0  19.5    20
 21. Vidovič,Franc            II           1500                            2.5  20.5  13.5    21
 22. Roganov,Roman                         1500                            2.0  26.5  18.5    22
 23. Cvetko,Branko                         1500                            2.0  26.0  18.5    23
 24. Skledar,Martin           III SLO      1636 ŠD Ptuj                    2.0  21.5  15.0    24
 25. Selišek,Leon             IV  SLO      1515 ŠD Ptuj                    1.5  23.0  16.5    25
 26. Krajnc,Ivan              III SLO      1770 ŠD Ptuj                    1.5  22.5  15.0    26
WinSvicar by Ales Drinovec, verzija 1.00.3, Lastnik: SD Ptuj, Arbiter: Branko Orešek