Ciklus pospešenih turnirjev 3/2004
Ptuj, 12.3.2004
Št. Ime KatFedELOLRatKlub1234567 TBMBMesto
1Bohak,JankoMKSLO21762057ŠD Ptuj 7B 0 18W 1 4B 2 10W 3 3B 4 6W 5 5B 5.55.5 27.0 21.51
2Žlender,BorisISLO 1914ŠD Ptuj 11W 0.5 6B 0.5 16W 1.5 4B 2.5 5W 3 8B 4 3W 5 5 26.5 21.02
3Zagoršek,AntonIVSLO 1710ŠD Ptuj 17W 1 5B 2 10B 3 7W 3.5 1W 3.5 11B 4.5 2B 4.54.5 27.5 21.03
4Cvetko,Branko 1500 6W 0.5 13B 1.5 1W 1.5 2W 1.5 9B 2.5 12W 3.5 7B 4.54.5 29.0 20.54
5Majcenovič,MartinMKSLO 1923ŠD Ptuj 9B 1 3W 1 14B 2 12W 2.5 2B 3 7W 4 1W 4.54.5 28.5 20.05
6Majcenovič,DušanIISLO 1761ŠD Ptuj 4B 0.5 2W 1.5 7B 1.5 14W 2.5 12B 3.5 1B 3.5 11W 4.54.5 28.5 20.06
7Žerak,ZlatkoIIISLO 1689ŠD Ptuj 1W 1 8B 2 6W 3 3B 3.5 11W 4 5B 4 4W 4 4 31.0 22.07
8Iljaž,IgorISLO 1869ŠD Gorišnica 14B 1 7W 1 9B 1 15W 2 10B 3 2W 3 13B 4 4 26.5 18.58
9Skledar,MartinIIISLO 1636ŠD Ptuj 5W 0 16B 1 8W 2 11B 2 4W 2 18-* 3 17W 4 4 21.5 16.09
10Orešek,BrankoIISLO 1836ŠD Ptuj 16W 1 15B 2 3W 2 1B 2 8W 2 17B 3 14W 4 4 22.0 15.510
11Podkrižnik,AleksanderIIISLO 1615ŠD Ptuj 2B 0.5 12W 1 13B 2 9W 3 7B 3.5 3W 3.5 6B 3.53.5 28.5 20.511
12Čič,JožeIISLO 1983ŠD Ptuj 13W 0.5 11B 1 15W 2 5B 2.5 6W 2.5 4B 2.5 18-* 3.53.5 26.5 19.012
13Klajderič,DušanIISLO 1684ŠD Ptuj 12B 0.5 4W 0.5 11W 0.5 17B 1.5 16W 2.5 15B 3.5 8W 3.53.5 20.5 15.013
14Korošec,MarkoIIISLO 1589ŠD Ptuj 8W 0 17B 1 5W 1 6B 1 18W 2 16B 3 10B 3 3 20.0 14.514
15Fijan,MilanIISLO 1701ŠD Ptuj 18B 1 10W 1 12B 1 8B 1 17W 2 13W 2 16B 3 3 17.5 12.515
16Selišek,LeonIVSLO 1515ŠD Ptuj 10B 0 9W 0 2B 0 18W 1 13B 1 14W 1 15W 1 1 23.0 17.016
17Veliu,Kudret 1500ŠD Ptuj 3B 0 14W 0 18B 1 13W 1 15B 1 10W 1 9B 1 1 22.5 17.017
18Dominko,Darko 1500 15W 0 1B 0 17W 0 16B 0 14B 0 9-* 0 12-* 0 0 19.5 13.018

WinSvicar by Ales Drinovec, verzija 1.00.3, Lastnik: SD Ptuj, Arbiter: Branko Orešek

Branko Orešek, Slovenia, 12.3.2004, 7 rounds Swiss
Time: 15 min Filename: C:\Sah\Turnirji\PTUJ0403
Ciklus pospešenih turnirjev 3/2004
Ptuj, 12.3.2004
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO LRat Klub                       T    Buch  MBuch Mesto
  1. Bohak,Janko              MK  SLO 2176 2057 ŠD Ptuj                    5.5  27.0  21.5     1
  2. Žlender,Boris            I   SLO      1914 ŠD Ptuj                    5.0  26.5  21.0     2
  3. Zagoršek,Anton           IV  SLO      1710 ŠD Ptuj                    4.5  27.5  21.0     3
  4. Cvetko,Branko                         1500                            4.5  29.0  20.5     4
  5. Majcenovič,Martin        MK  SLO      1923 ŠD Ptuj                    4.5  28.5  20.0     5
  6. Majcenovič,Dušan         II  SLO      1761 ŠD Ptuj                    4.5  28.5  20.0     6
  7. Žerak,Zlatko             III SLO      1689 ŠD Ptuj                    4.0  31.0  22.0     7
  8. Iljaž,Igor               I   SLO      1869 ŠD Gorišnica               4.0  26.5  18.5     8
  9. Skledar,Martin           III SLO      1636 ŠD Ptuj                    4.0  21.5  16.0     9
 10. Orešek,Branko            II  SLO      1836 ŠD Ptuj                    4.0  22.0  15.5    10
 11. Podkrižnik,Aleksander    III SLO      1615 ŠD Ptuj                    3.5  28.5  20.5    11
 12. Čič,Jože                 II  SLO      1983 ŠD Ptuj                    3.5  26.5  19.0    12
 13. Klajderič,Dušan          II  SLO      1684 ŠD Ptuj                    3.5  20.5  15.0    13
 14. Korošec,Marko            III SLO      1589 ŠD Ptuj                    3.0  20.0  14.5    14
 15. Fijan,Milan              II  SLO      1701 ŠD Ptuj                    3.0  17.5  12.5    15
 16. Selišek,Leon             IV  SLO      1515 ŠD Ptuj                    1.0  23.0  17.0    16
 17. Veliu,Kudret                          1500 ŠD Ptuj                    1.0  22.5  17.0    17
 18. Dominko,Darko                         1500                            0.0  19.5  13.0    18
WinSvicar by Ales Drinovec, verzija 1.00.3, Lastnik: SD Ptuj, Arbiter: Branko Orešek